Cashmio

Age Limit
Cashmio
Cashmio is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Cashmio Casino është në pronësi dhe operuar nga MT Secure Trade Limited, e regjistruar në Maltë dhe e licencuar dhe e rregulluar nga MGA dhe Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar. Cashmio është i specializuar në lojëra ku lojtarët mund të konkurrojnë kundër njëri-tjetrit. Me Cashmio Champions, lojtarët mund të marrin pjesë në garat e përditshme dhe të konkurrojnë me lojtarë të tjerë për të fituar çmime të mëdha.

Games

Cashmio Casino ofron një përzgjedhje emocionuese prej 13 lojërash tavoline, më shumë se 500 lojëra elektronike, shtatë video poker lojëra, 23 lojëra jackpot dhe 14 lojëra live në zonën e kazinosë live. Fokusi i Cashmio është te lojërat, të cilat janë argëtuese për t'u luajtur. Ata e quajnë veten kazinoja më e lumtur në botë.

Withdrawals

Shuma minimale e tërheqjes në Cashmio është 10 dollarë. Megjithëse nuk ka kufi të sipërm, tërheqjet prej më shumë se 2300 dollarë duhet të kalojnë një proces verifikimi. Metodat e mbështetura të tërheqjes janë transferta bankare, Euteller, EcoPayz, iDeal, VISA, POLi, Trustly, Skrill dhe Neteller. Në varësi të mënyrës së tërheqjes, transaksionet mund të jenë të menjëhershme ose të zgjasin deri në 24 orë.

Languages

Cashmio Casino është në dispozicion vetëm në një gjuhë, dhe ajo është anglishtja. Kjo e kufizon disi aksesin e tij në vendet jo-anglishtfolëse. Ka gjithashtu një numër të madh vendesh të kufizuara, duke përfshirë shumë vende anglishtfolëse si Australia, Irlanda dhe SHBA. Vende të tjera të kufizuara përfshijnë Belgjikën, Italinë, Spanjën, Francën, Estoninë dhe të tjera.

Live Casino

Lojtarët mund të aksesojnë mbështetjen e klientit duke klikuar në skedën "Ndihmë" në meny. Mbështetja e bisedës së drejtpërdrejtë është e disponueshme midis orës 9 të mëngjesit dhe 1 pasdite. Ky funksion ofron mënyrën më të shpejtë dhe më të lehtë për të marrë ndihmë. Lojtarët gjithashtu mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit përmes emailit, ose të gjejnë një përgjigje për pyetjen e tyre në seksionin FAQ.

Promotions & Offers

Cashmio ofron një bonus depozite të parë prej 100% deri në 100 € plus 100 rrotullime falas. Kjo u jep lojtarëve të rinj mundësinë të provojnë lojën dhe të testojnë aftësitë e tyre, me pak më shumë. Kërkohet një depozitë fillestare prej të paktën 20 € për të aktivizuar bonusin. Lojtarët ekzistues mund të mbledhin pikë bonus çdo ditë.

Software

Cashmio Casino përdor softuerin NetEnt për kazinonë e tyre të lojës së menjëhershme dhe për kazinonë e tyre live. Ato ofrojnë gjithashtu një gamë me cilësi të lartë të lojërave slot nga ofruesit e njohur si NextGen, Aristocrat, Blueprint Gaming, Pragmatic Play, Leander Games, ELK Studios, NYX Gaming Sheriff, Quickspin, Play 'N Go, Microgaming, IGT dhe Betsoft.

Support

Cashmio ofron një kazino për lojë të menjëhershme me një gamë të gjerë lojërash kryesisht slot. Ata gjithashtu kanë një kazino live ku lojtarët mund të shijojnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë në kohë reale. Cashmio Casino është optimizuar për të punuar në shumicën e pajisjeve mobile, duke përfshirë smartfonët dhe tabletët Android dhe iOS. Lojërat luhen direkt në shfletues, nuk kërkohen shkarkime.

Deposits

Kur klikoni në portofolin në menynë në anën e majtë të faqes së kazinosë, lojtarët do të gjejnë shumë mënyra depozitimi për të zgjedhur, duke përfshirë Visa, Mastercard, Skrill, Neteller, Trustly, Euteller, EcoPayz, Paysafecard, iDeal, POLi, iDebit dhe Instadebit. Këto janë të gjitha metoda që janë të sigurta dhe të besueshme dhe përfshijnë kuletat elektronike dhe kartat e parapaguara.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Japoneze
Norvegjeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
EnterCash
Euteller
Instabet
MasterCardNeteller
P24
P24
POLi
PayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort (by Skrill)
Sofortuberwaisung
Swish
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (136)
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Egjipti
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjibraltari
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malavi
Maldivet
Mali
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (33)