Captainsbet

Age Limit
Captainsbet
Captainsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCard
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

Captainsbet

CaptainsBet është një kazino mjaft e re në internet në krahasim me kazinotë e tjera në internet, dhe ofron oferta shtesë bonus kazino dhe veçori të tjera emocionuese për lojtarët e saj ndërkombëtarë. Autoriteti i Kumarit në Curacao operon kazinonë online CaptainsBet, një platformë bastesh dhe bastesh të licencuar dhe të siguruar. Ajo operohet dhe zotërohet nga kompania më e mirë Amariner Ltd.

Ofron një gamë të gjerë lojërash me cilësi dhe sasi të lartë. Do të kaloni një kohë të mirë në kazinonë tonë online. Regjistrohu tani për të marrë akses në shumë lojëra nga ofruesit tuaj të preferuar, si dhe mbrojtje të përmirësuar të lojtarëve!

Pse të luani në CaptainsBet?

Kazinoja në internet CaptainsBet ka një nga paraqitjet më miqësore dhe tërheqëse që kemi parë ndonjëherë. Ky është një kombinim i shkëlqyer sepse shumë kazino online mund të kenë një dizajn fantastik. Megjithatë, mund të ketë një kosto: navigim i vështirë nëpër internet, veçanërisht për të sapoardhurit në lojëra. Përveç kësaj, thjesht merr pak më shumë kohë për të ngarkuar materialin.

Kazinoja online CaptainsBet e mban informacionin tuaj privat dhe të sigurt duke e ruajtur në një bazë të dhënash të sigurt. Ai përdor gjithashtu teknologjinë e enkriptimit 128-bit SSL, duke e bërë gati të pamundur hakimin.

About

CaptainsBet është një kazino në internet e themeluar në vitin 2021 dhe është një faqe e mrekullueshme për lojtarët fillestarë dhe ekspertë për të provuar diçka ndryshe. Të gjithë anëtarët e rinj marrin një paketë fantastike mirëseardhjeje nga klubi i lojërave.

Pas lançimit të fundit, CaptainsBet po prezanton oferta emocionuese për lojtarët e saj vendas dhe ndërkombëtarë, duke përfshirë adoptimin e kriptomonedhave kryesore brenda një mjedisi të rregulluar dhe të sigurt të lojës.

Quickspin, Playson, Thunderkick, Yggdrasil, Evolution dhe kompani të tjera më të mira të lojërave të fatit ofrojnë një përzgjedhje masive të lojërave elektronike, kartave, lojërave tavoline dhe lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë.

Games

Lojërat janë aspekti më i rëndësishëm i një kazinoje në internet sepse ato janë burimi i eksitimit dhe kënaqësisë për përdoruesit. Faktori më i rëndësishëm për t'u marrë parasysh është portofoli i lojërave i dhënë nga kazinotë më të mira online në treg. Ka mbi 6000 lojëra për të zgjedhur në kazino CaptainsBet, e cila kategorizohet si:

Slots

Mund të vini bast se ka një gjë që ka shumë kjo kazino janë lojërat slot në kazino online CaptainsBet. Për shkak se ka mijëra lojëra elektronike në internet dhe shumë lloje të ndryshme të lojërave elektronike, lojërat elektronike janë magjepsëse. Disa do t'ju japin rrotullime falas, ndërsa të tjerët do t'ju përfitojnë me bonuse nëse arrini disa fitore.

Më poshtë janë lojërat slot më të njohura të disponueshme në kazino online CaptainsBet:

 • Syri i të Vdekurve
 • Inat Afrikan
 • Rezultati me fat
 • Kau i egër
 • Libri i errësirës

Letra dhe lojëra tavoline

Një tjetër kategori më interesante janë lojërat e tavolinës dhe letrat. Të dy kanë lojëra emocionuese për të tërhequr lojtarët e tyre. Lojëra me letra dhe tavolina Kjo kategori përmban lojërat më të njohura të kazinosë me letra dhe tavolinë. Klikoni te kategoritë e lojërave tavoline ose letrave për të luajtur këto lojëra dhe për të zgjedhur të preferuarën tuaj. Ju mund të luani lojëra të tilla si:

 • Adoleshenti Patti
 • Qeni i Kuq
 • Rumba Blackjack
 • Super Sic Bo
 • Craps, Dragon Tiger

Kazino live

Kazinoja Online CaptainsBet ofron një gamë të gjerë lojërash kazino live. Megjithatë, nuk ka asnjë kategori të veçantë me emrin "Live Casino" për të hyrë në këto lojëra. Nëse dëshironi të luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, shkoni te faqet e Roulette ose Cards ose zgjidhni një nga ofruesit e Live Casino. Zhvilluesit më të njohur të lojërave të kazinosë live janë Evolution Gaming, Vivo Gaming dhe Ezugi. Më poshtë janë disa nga lojërat më të njohura të kazinosë live në këtë kazino online:

 • Mega Balls
 • Cash ose Crash 
 • Ruletë 
 • Blackjack live
 • Baccarat live
 • Karta e lartë e personit të parë

Bonuses

Do të përshëndeteni me një bonus të madh mirëseardhjeje kur të bashkoheni në kazinonë online të CaptainsBets dhe do të keni mundësi të përfitoni nga promovimet e shpeshta. Regjistrohu tani për të fituar bonuse dhe promovime ekskluzive, si dhe akses në qindra lojëra nga furnitorët tuaj të preferuar.

Shpërblimet më të njohura të kësaj kazinoje të re në internet përfshijnë:

 • Bonusi i depozitës së parë: 100% bonus deri në 250 € + 50****rrotullime falas
 • Rrotullime falas në fundjavë
 • Bonuset e gradimit të nivelit
 • Bonusi i Kazinosë Live 
 • Bonusi i ringarkimit

Bonuset e depozitave kanë një kërkesë bastesh prej x40, bonuset e përmirësimit të nivelit kanë një kërkesë për bast x1, bonuset e drejtpërdrejta të kazinosë kanë një kërkesë bastesh prej b, dhe rrotullimet falas në fundjavë kanë një kërkesë për bast prej x1.

Payments

Kazinoja Online CaptainsBet pranon disa mënyra pagese për të siguruar depozitat dhe tërheqjet më të shpejta. Përdoruesit mund të depozitojnë dhe tërheqin fonde nëpërmjet një karte bankare, kuletash elektronike ose kuletash kripto. Që nga janari 2021, CaptainsBet lejon metodat e mëposhtme të pagesës:

 • PerfectMoney
 • Tether
 • Piastrix 
 • Visa dhe MasterCard
 • AdvCash

Ndërsa shumë kazino online refuzojnë të pranojnë pagesa në kriptomonedha, CaptainsBet ju lejon të depozitoni dhe tërhiqni fonde në një sërë kriptomonedhash.

Mënyra e pagesës përcakton shumën minimale të depozitës dhe tërheqjes, e cila është 1 EUR.

Monedhat

CaptainsBet Online Casino mbështet transaksionet në dy monedha. Kjo është e qartë, duke pasur parasysh se operatori i kazinosë shërben një shumëllojshmëri tregjesh. Kështu, është e nevojshme të ofrohen opsione shtesë të monedhës për lojtarët e saj për t'i mbajtur klientët të kënaqur me opsionet e tyre të kazinosë. CaptainsBet, nga ana tjetër, pranon vetëm dy monedha dhe duhet të zgjerojë këtë seksion.

Këto opsione të monedhës janë:

 • Rupia indiane
 • Shilinga keniane

Languages

Përmbajtja e faqes në internet është e disponueshme në pesë gjuhë për këtë kazino online, duke përfshirë anglishten. Duhet të ketë opsione shtesë gjuhësore për përdoruesit në të gjithë botën. Gjuhët e listuara më poshtë janë të vetmet që ofrohen nga kjo kazino e re në internet:

 • anglisht
 • ruse
 • portugeze 
 • frëngjisht
 • Spanjisht

Software

Kazinoja Online CaptainsBet ka një përzgjedhje të madhe të lojërave të kazinosë, një aspekt i shkëlqyer për çdo kazino online. Ai gjithashtu përmban një numër të madh lojërash nga zhvilluesit kryesorë. Duke përdorur butonat e ndryshëm në faqen e tyre kryesore të internetit, ju mund të përdorni lojërat e tyre të reja.

Ju gjithmonë mund t'i filtroni lojërat nga një ofrues ose të përdorni formularin e kërkimit të lojës nëse e dini emrin e lojës që dëshironi të luani. Më poshtë janë ofruesit kryesorë të softuerit:

 • Evolution Gaming
 • BetSoft
 • NetGames 
 • XProGaming
 • Yggdrasil

Support

Captainsbet ofron mënyra të shumta për të kontaktuar shërbimin ndaj klientit. 

 • Email: support@captainsbet.org 24-72 orë
 • Bisedë drejtpërdrejt: 24/7 2 – 3 min
 • Forma e Kontaktit
 • Plotësoni formularin online

Captainsbet përmban një seksion të vogël FAQ që duhet të jetë ndalesa juaj e parë nëse keni ndonjë pyetje. Ai u përgjigjet disa pyetjeve të zakonshme, por nuk është aq i thellë sa kemi parë në kazinotë e tjera në internet.

Nëse nuk mund të gjeni atë që po kërkoni në FAQ-të, mund të kontaktoni shërbimin e klientit nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë, emailit ose duke plotësuar një formular kontakti. Opsioni më i shpejtë është biseda live, dhe ju duhet të keni një përgjigje brenda pak minutash.

Pse ia vlen të luash në Kazinonë Online CaptainsBet?

CaptainsBet Casino ofron një ndërfaqe të lehtë për t'u përdorur dhe të thjeshtë, një ekip të shpejtë dhe të këndshëm të kujdesit ndaj klientit dhe një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të veçorive që e bëjnë kazinonë CaptainsBet një nga më të mirat në industri.

Disavantazhi kryesor është mungesa e një aplikacioni celular. Ekziston gjithashtu një kërkesë për të shtuar më shumë opsione gjuhësore për të hyrë në përmbajtjen e saj në internet. Për më tepër, kjo kazino mbështet vetëm dy monedha, të cilat duhet të zgjerohen.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (3)
Baste falas
Bonus të mirëpriturBonusi javor
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (3)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
Credit Cards
Crypto
Debit Card
MasterCard
Perfect Money
Piastrix
Prepaid Cards
MonedhatMonedhat (4)
Euro
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Hungaria
India
Kenia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
SoftwareSoftware (1)