Rishikimi i kazinosë bwin

bwinResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus depozitimi 100% deri në 200 €
E besuar
E verifikuar
E sigurt
bwin is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuses

Bonuses

Bonuset e ofruara nga Bwin janë një pikë kryesore e shitjes. Bonusi i regjistrimit të kazinosë Bwin spikat si më tërheqësja nga këto marrëveshje. Lojtarët e rinj të Bwin mund të marrin deri në 200 € bonuse dhe 50 rrotullime falas si pjesë e ofertës së Bonusit të Mirëseardhjes. Oferta shpërndahet në tre depozitat e para. Nuk ka nevojë të përdorni një kod bonus të kazinosë Bwin për të kërkuar këtë ofertë të mirëseardhur.

Lojtarët duhet të rishikojnë T&C për të kuptuar të gjitha kërkesat e basteve. Një depozitë minimale prej 10 € duhet të bëhet përpara se të kërkoni këtë depozitë. Përveç kësaj, një kërkesë për bast 35x është e lidhur me bonusin e mirëseardhjes. Lojtarët ekzistues mund të shikojnë ofertat e personalizuara të bonusit në dyqanin e Bonusit.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Bwin Casino ofron një shumëllojshmëri të gjerë të lojërave të kazinosë në internet, duke përfshirë lojëra elektronike, blackjack, ruletë dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të organizuara nga krupierët e jetës reale. Me gjithë këtë dhe ofertat promocionale javore që ofrojnë përfitime dhe çmime të jashtëzakonshme, Bwin Casino ju sjell në zemër të aksionit të kazinosë në internet.

Slots

Slotet mbizotërojnë në hollin e Bwin Casino. Ka mbi 750 automate unike në internet, shumë prej të cilave janë falas për t'u luajtur për argëtim. Ka lojëra elektronike tradicionale mekanike, video dhe madje edhe të fundit 3D për të zgjedhur. Ato përfshijnë:

 • Sugar Rush
 • Shpërthim yjor
 • Kërkimi i Gonzos
 • Romancë e pavdekshme
 • Ar i egër

Lojëra tavoline

Çdo lojtar i kazinosë, ashtu si në një kazino tradicionale, preferon lojëra të ndryshme emocionuese dhe emocionuese. Kjo është pikërisht arsyeja pse Bwin Casino i lejon lojtarët të përjetojnë emocionet e një kazinoje me një gamë të gjerë lojërash tavoline. Ato përfshijnë:

 • Ruletë evropiane
 • Back Blackjack
 • Buster Blackjack
 • Ruletë kuantike
 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat

Video Poker

Brenda një platforme të shkëlqyer, video-poker ofron mikro aksione dhe poker limit deri në aksione të larta dhe pa kufi. Bwin Casino krenohet me disa nga përzgjedhjet kryesore të tregut të video-pokerit. Ato përfshijnë:

 • Texas Hold'Em
 • Omaha
 • Bast në Poker
 • Pokeri i Karaibeve
 • Ultimate Texas Hold'Em

Kazino live

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë ofrojnë një përvojë emocionuese lojërash të ngjashme me një kazino në Las Vegas. Të gjitha këto lojëra janë të organizuara nga tregtarë të vërtetë njerëzor, në krahasim me lojërat RNG që gjenden në seksionin standard të kazinosë në internet. Zgjedhjet kryesore përfshijnë:

 • Kazino Xxxtreme Lightning
 • Elevation Blackjack
 • Quantum Blackjack Plus
 • Monopol Big Baller
 • Shikoni Baccarat
+7
+5
Mbyll

Software

Ofruesi i softuerit me të cilin punon një kazino në internet është një përcaktues kritik i cilësisë së shërbimeve të lojrave. Statistikat e tregut sugjerojnë që lojtarët preferojnë kazinotë në internet me një përzierje ofruesish softuerësh sesa ato me një ofrues të vetëm. Kazino online Bwin ka një qasje të ngjashme.

Përveç ofruesve të softuerit të palëve të treta, Bwin Casino ka krijuar lojërat e veta të kazinosë në internet të bazuara në softuer të pronarit. Kjo shtesë ju ofron përfitimin e shtuar të marrjes së përmbajtjes ekskluzive. Disa nga ofruesit kryesorë të softuerit përfshijnë:

 • Microgaming
 • Lojëra Yggdrasil
 • Studios ELK
 • NetEnt
 • Evolution Gaming
Payments

Payments

Një faktor i rëndësishëm në aftësinë e një kazinoje për të tërhequr klientë të rinj është shumëllojshmëria e mënyrave të pagesës që ajo pranon. Bwin ofron mënyra të ndryshme pagese të besueshme dhe të pranuara gjerësisht në mbarë botën për të vazhduar me konkurrencën. Ato përfshijnë:

 • Neteller
 • Visa/MasterCard
 • InstaDebit
 • Me besim
 • Transferta e menjëhershme bankare

Deposits

Për ta bërë procesin e depozitimit sa më të thjeshtë dhe të shpejtë, lojtarët në kazinotë online preferojnë të kenë një përzgjedhje të gjerë të mënyrave të pagesës. Prandaj, bwin ofron një shumëllojshmëri opsionesh pagese të sigurta, të sigurta dhe të besueshme. Kazinoja pranon metoda të shumta depozitimi, duke përfshirë Maestro, MasterCard, PayPal, Bank transfer, Paysafe Card . Në bwin , mund t'i besoni ndonjë prej metodave të pranuara të depozitimit. Në këtë mënyrë, nuk do të keni asnjë problem për të shtuar paratë tuaja në llogarinë tuaj ose për të filluar me lojërat tuaja të preferuara. Plus, stafi ndihmues në bwin është gjithmonë gati për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje që mund të keni në lidhje me depozitimin.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve tuaja është po aq e rëndësishme sa depozitimi, dhe bwin ofron një sërë metodash të sigurta dhe të përshtatshme tërheqjeje. Procesi i tërheqjes është i drejtpërdrejtë me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që ju lejon të menaxhoni transaksionet tuaja me lehtësi. Megjithatë, kini kujdes të verifikoni termat dhe kushtet përpara se të paraqisni një kërkesë për tërheqje, pasi disa mënyra pagese mund të kenë kufizime tërheqjeje ose ndoshta edhe disa tarifa. Ju mund t'i besoni bwin për të përpunuar tërheqjet tuaja në kohën e duhur dhe pa probleme - të sigurta, të sigurta dhe të besueshme.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+171
+169
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD

Languages

Bwin Casino mbështet shumë gjuhë të folura globalisht. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis 16 gjuhëve të disponueshme me shumë lehtësi. Disa nga gjuhët e njohura përfshijnë:

 • gjermanisht
 • frëngjisht
 • rusisht
 • bullgare
 • polonisht

Një listë e plotë e të gjitha gjuhëve të mbështetura është në dispozicion nën Taksonomitë në seksionin e gjuhëve.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për bwin . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit bwin dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të bwin ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për bwin , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. bwin kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Kur bëhet fjalë për lojërat, bwin ka të bëjë me inkurajimin e sjelljes etike. bwin është e përkushtuar të sigurojë që përdoruesit e tij të kenë një përvojë pozitive dhe të sigurt të lojërave. Falë përkushtimit të kazinosë për mbrojtjen e lojtarëve dhe bastet etike, është një vend popullor për ata që kërkojnë kushte të tilla.

About

About

Shumë lojtarë të dedikuar online mendojnë menjëherë për Bwin kur mendojnë për bastet sportive, një treg që Bwin ka dominuar. I themeluar mbi 15 vjet më parë, bwin ofron gjithashtu shërbime të kazinosë në internet me një përzgjedhje të larmishme lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra elektronike video dhe lojëra tavoline. Këto lojëra mundësohen nga ofruesit kryesorë të softuerit si NetEnt, Microgaming, Yggdrasil Gaming dhe të tjerë.

Kazinoja Bwin dallohet për shkak të temës së saj të errët të theksuar, të theksuar nga ngjyrat tipike të temave të verdhë dhe të bardhë Bwin. Të dy versionet desktop dhe celular të kësaj kazinoje shumëgjuhëshe janë në dispozicion. Bwin Casino ka licenca të shumta lojrash dhe krenohet me një aplikacion të thjeshtë dhe të shkëlqyer celular.

Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje të Bwin Casino për të marrë më shumë njohuri mbi veçoritë e disponueshme.

Pse të luani në Bwin Casino

Bwin është një nga kazinotë kryesore në Evropë në internet dhe u ka shërbyer lojtarëve për shumë vite. Është e qartë se Bwin's Casino u krijua për të përfaqësuar ofertat më të mira të lojrave në internet. Opsionet është e vështirë të mos njihen, veçanërisht duke pasur parasysh koleksionin e larmishëm të lojërave. Bwin është një anëtar aktiv i Komisionit Ndërkombëtar të Integritetit të Basteve, Shoqatës Evropiane të Lojërave dhe Basteve dhe eCOGRA. Ai garanton standardet më të larta të mundshme të sigurisë me licenca nga Komisioneri i Lojërave të Fatit të Gjibraltarit dhe Komisioni i Kumarit të Mbretërisë së Bashkuar.

Nëse jeni lojtar celular, do t'ju pëlqejë aplikacioni i kazinosë Bwin, i cili është përshtatur posaçërisht për ju. Siç është zakon me Bwin, cilësia është e pakrahasueshme dhe e krijuar për të ofruar më të mirën në lojërat celulare.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 1998

Account

Krijimi i një llogarie është faza e parë e aventurës suaj të lojës Kazino Në Internet . Në bwin , procesi i krijimit të llogarisë është i drejtpërdrejtë dhe mund të kryhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të regjistroheni për një llogari, mund të shijoni gjithçka që ofron kjo faqe më e mirë e lojërave të fatit në internet. Kaloni nëpër një shumëllojshmëri të madhe lojërash, merrni mijëra oferta interesante dhe mbështetuni në mbështetjen profesionale.

Support

Shërbimi ndaj klientit është një kërkesë thelbësore për çdo biznes në internet. Bwin duhet të ruajë një nivel të lartë të besimit të klientit, kështu që ekipi i tij mbështetës është i disponueshëm përmes kanaleve të shumta. Lojtarët mund të kontaktojnë lehtësisht ekipin përmes objektit të bisedës live. Përndryshe, ata mund të përdorin email (support@bwin.com) ose telefononi. Ju mund t'i referoheni seksionit FAQ për pyetje të zakonshme.

Një përmbledhje e kazinosë

Bwin është një platformë kazino në internet, dhe libër sportiv lançuar në 1997 dhe fitoi me shpejtësi popullaritet në mesin e lojtarëve evropianë. E popullarizuar në Gjermani, ajo tani ka një kazino të caktuar me një përzgjedhje të gjerë të opsioneve emocionuese të lojërave. Kjo përfshin një përzgjedhje të madhe të lojërave elektronike me video, lojëra tavoline, jackpot dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga disa zhvillues të mirënjohur softuerësh.

Bwin Casino operon me licenca të shumta lojrash nga agjencitë e njohura të lojërave. Ai operohet nga EltraWorks Limited, një degë e GBV Holdings me seli në Gjibraltar. Bwin Casino ka fituar çmime dhe miratime të shumta gjatë viteve. Përveç kësaj, ai mbështet opsione të shumta pagese dhe monedha dhe është i disponueshëm në shumë gjuhë. Në të vërtetë Bwin Casino shënon të gjitha kutitë e duhura të një destinacioni me reputacion të kazinosë.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të bwin . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në bwin . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Kur regjistroheni me bwin , do të keni akses në një gamë të gjerë bonusesh, promovimesh dhe marrëveshjesh ekskluzive. Kur luani në këtë kazino kryesore, mund të shkoni direkt në një sërë promovimesh emocionuese. Nëse dëshironi të siguroheni që mund të arkëtoni fitimet tuaja dhe të përmbushni kërkesat e bastit të promovimit, mësoni termat dhe kushtet tërësisht përpara se të pranoni ndonjë marrëveshje. Për më shumë mundësi për të fituar të mëdha dhe për të shijuar me të vërtetë lojërat tuaja të preferuara, ju këshillojmë të shikoni promovimet e ofruara nga bwin .

Monedhat

Monedhat

Në Bwin Casino, ju mund të luani me një shumëllojshmëria e monedhave të ndryshme. Këto monedha janë standardet dhe më të përdorura në tregjet e tyre. Lojtarët kanë mundësinë të zgjedhin monedhën e tyre të preferuar gjatë procesit të regjistrimit. Ato përfshijnë:

 • euro
 • franga zvicerane
 • dollarë amerikanë
 • Paund Britanik
 • Rubla ruse