Bonus cashback kryesore 2023

Nëse jeni një lojtar i zjarrtë i kazinosë në internet, duhet të keni hasur në lloje të ndryshme bonusesh, si bonuse të mirëseardhjes, bonuse depozitash dhe rrotullime falas. Por a keni dëgjuar ndonjëherë për bonuset e kthimit të parave të kazinosë? Duke qenë se bonuset e kthimit të parave po bëhen gjithnjë e më të popullarizuara në mesin e kumarxhinjve në internet, është thelbësore të kuptoni se çfarë përfshijnë këto promovime unike dhe si mund t'i maksimizoni përfitimet e tyre. Ky udhëzues gjithëpërfshirës do t'ju udhëzojë në detajet dhe daljet e bonuseve të kthimit të parave dhe avantazheve të tyre.

Bonus cashback kryesore 2023
al Country FlagCheckmark

Betwinner

al Country FlagCheckmark
100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Betwinner është një kazino që u krijua në 2018 në Rusi. Në momentin që kazinoja doli në treg ishte një sukses i menjëhershëm. Market Holdings Limited është kompania që menaxhon shërbimet e kazinosë dhe licenca Curacao lejon lojtarët nga vendet evropiane të hyjnë në Betwinner.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një kazino që lejon baste sportive dhe lojëra të fatit në internet pa pasur nevojë të regjistroheni. Kazinoja u themelua në vitin 2018, jo shumë kohë më parë, por gjithsesi ka arritur të veçohet nga kazinotë e tjera dhe kjo është arsyeja kryesore e suksesit të saj të madh.

20% bonus ditor i kthimit të parave
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bonusi i kthimit të parave
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Ndërfaqe e qetë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bonusi i kthimit të parave
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Ndërfaqe e qetë

Crazy Fox është një kazino që u lançua në vitin 2020, dhe megjithëse është një nga të rinjtë e rinj në skenën e lojërave të fatit në internet, ky operator ka arritur sukses të madh. Crazy Fox menaxhohet nga N1 Interactive, i cili është një emër i njohur në mesin e lojtarëve të fatit dhe kompania është pas disa kazinove të tjera po aq të suksesshme në internet.

100% deri në 500 € + 200 FS
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7

Boomerang Casino është një kazino në internet e krijuar në vitin 2020 dhe në pronësi të Rabidi NV Kompania mban një licencë të lëshuar nga Qeveria e Curacao. Sipas përshkrimit në faqen e internetit, numri masiv i lojërave garanton që paratë e lojtarëve të kthehen tek ata. Ndërfaqja ka një temë vizatimor me një sfond të errët, duke bërë butonat dhe etiketat me ngjyra të ndezura.

Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri

Betmaster është një operator kazinoje dhe një libralidhës në internet i themeluar në Estonia. Kazinoja ka një licencë nga Curacao që garanton drejtësinë e lojërave. Për më tepër, kazino përdor kodimin më të fundit SSL që siguron mbrojtje dhe konfidencialitet për klientët e tyre.

€/$100 Bonusi i parë i depozitës
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Duelz Casino u krijua në 2018 si një kazino në internet që fton lojtarët e fatit të shijojnë lojërat e tyre të preferuara. Kazinoja, e cila është në pronësi të SuprPlay Limited Casinos, përmban disa lojëra të tilla si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra pokeri dhe lojëra të drejtpërdrejta. Kumarxhinjtë mund të luajnë lojëra duke përdorur ofruesit kryesorë të softuerit që përfshijnë Play'n GO, NetEnt dhe Microgaming.

  Deri në 750% bonus + 110 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   BondiBet është një kazino e besuar në internet që u krijua në vitin 2018. Edhe pse është një kazino online relativisht e re, operatorët e kazinove kanë një histori të gjatë në biznesin e lojërave të fatit, kjo është arsyeja pse kjo kazino online ka arritur shpejt të krijojë një emër për veten dhe të krijojë një reputacion të fortë.

   Deri në 5000 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Megapari është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2019. Platforma operohet nga kompania Orakum NV dhe për ta bërë atë konkurruese ata kanë shtuar disa nga veçoritë dhe komponentët më të mirë. Për më tepër, dizajni i kazinosë është i këndshëm për syrin dhe struktura e saj lejon navigim dhe përdorim të lehtë.

    Deri në 300 dollarë + 150 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Kazino e re në internet
    • Më shumë se 6000 lojëra
    • Seksione të shumta të lojërave elektronike
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Kazino e re në internet
    • Më shumë se 6000 lojëra
    • Seksione të shumta të lojërave elektronike

    JVSpin Casino është themeluar në vitin 2020. Pavarësisht se është mjaft e re në industrinë e lojërave të fatit në internet, JVSpin është bërë mjaft popullor dhe ka më shumë se 7000 lojëra nga ofrues dhe kategori të ndryshme. Për të përmendur disa: kazino ofron automate klasike dhe video, keno, blackjack, ruletë, poker, lojëra elektronike 3D, baccarat, bingo, megaways, jackpot, para dhe çmime, lojëra të reja dhe më shumë.

    Deri në 250 € + 20 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Pranon kriptovalutat
    • Me rrotë bonus
    • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Pranon kriptovalutat
    • Me rrotë bonus
    • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP

    Provoni fatin tuaj dhe përpiquni të fitoni shumë duke u bërë anëtar i MaChance Casino. Kjo faqe e kazinosë në internet është një nga më prestigjiozët në treg për lojtarët fillestarë dhe me përvojë. Që në momentin që mbërrini do të vini re ambientin elegant që tregon se kjo është një kazino për ata që vlerësojnë gjërat më të bukura në jetë. Ju do të shfletoni përzgjedhjen e madhe të qindra lojërave dhe listën mbresëlënëse të promovimeve bujare, përpara se të regjistroheni, të rritni ekuilibrin tuaj dhe të filloni udhëtimin tuaj. Nisur në vitin 2018, MaChance Casino është në pronësi të Play Logia NV dhe e licencuar në Curaçao. Është veçanërisht e popullarizuar në mesin e kanadeze , frëngjisht dhe Spanjisht lojtarë dhe është i aksesueshëm në të gjitha pajisjet mobile, tabletët dhe desktopët.

    Deri në $500 + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Miqësore për celularin
    • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
    • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Miqësore për celularin
    • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
    • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

    LibraBet u krijua në 2018, dhe deri më tani, shumë mirë; po u jep kazinove më të mira në industri një përpjekje për paratë e tyre. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator i kazinosë pas Kazino Malina, Kazino Alf, YoyoCasino, Kazino Nomini, dhe SlotsPalace Casino, ndër të tjera. LibraBet është i licencuar në juridiksionin e Curacao.

    Deri në 750 dollarë + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Gama e gjerë e lojërave popullore
    • Kazino shumëgjuhëshe
    • Miqësore për celularin
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Gama e gjerë e lojërave popullore
    • Kazino shumëgjuhëshe
    • Miqësore për celularin

    Një nga kazinotë më të mira në internet që zotërohet dhe operohet nga Araxio Development NV është BoaBoa Casino. Kjo sipërmarrje është në biznes që nga viti 2017. E licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao me mirësjellje të një licence Antillephone NV, përfshijnë kazinotë motra të BoaBoa Kazino Malina , Kazino Casinia, Kazino Cadoola , BuranCasino dhe Zet Casino.

    Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Lojërat më të fundit në ofertë
    • Bonuset bujare të mirëseardhjes
    • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Lojërat më të fundit në ofertë
    • Bonuset bujare të mirëseardhjes
    • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

    Themeluar në vitin 2017, MalinaCasino është ndër më të mirat kazinove online sot. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator me reputacion i kazinosë që zotëron dhe operon gjithashtu BuranCasino, Zet Casino, Kazino Alf , YoyoCasino, dhe Kazino Cadoola. Ajo është e licencuar në juridiksionin e Curacao dhe operon duke përdorur një nënlicencë nga Antillephone NV Curaçao.

    Deri në $500 + 20 rrotullime falas dhe më shumë
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Kazino shumëgjuhëshe
    • Shërbim i mirë ndaj klientit
    • Miqësore për celularin
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Kazino shumëgjuhëshe
    • Shërbim i mirë ndaj klientit
    • Miqësore për celularin

    Unique Casino u krijua në vitin 2016 dhe operohet nga Play Logia NV. Kazinoja është e licencuar dhe operohet nga Autoriteti i Lojërave të Qeverisë së Antileve Hollandeze. Unique Casino përpiqet të sjellë përvojën më të mirë të kazinosë për ju, pavarësisht se çfarë pajisje përdorni për të hyrë në llogarinë tuaj.

    Deri në 750 dollarë + 50 rrotullime
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
    • Bonuse bujare
    • Miqësore për celularin
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
    • Bonuse bujare
    • Miqësore për celularin

    E themeluar në vitin 2019 nga Play Logia NV Casino, kazino VegasPlus ka bërë padyshim një punë të jashtëzakonshme për të rikrijuar atmosferën e Vegasit përmes ekstravagancës së saj të pashembullt dhe opsioneve të mëdha të lojërave. VegasPlus është një kazino lojëra elektronike me 500+ tituj lojëra elektronike në bibliotekën e tij. Ka gjithashtu disa lojëra jackpot dhe afër 45 lojëra tavoline.

    Deri në 1000 € + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Miqësore për celularin
    • Bonuse bujare
    • Oferta VIP
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Miqësore për celularin
    • Bonuse bujare
    • Oferta VIP

    Luckland është një kazino e njohur në internet që operon në industrinë e iGaming për shumë vite. Gjatë viteve të tij aktive, Luckland ka arritur të zhvillojë një reputacion shumë të mirë si një kazino e sigurt në internet që ofron disa nga lojërat më të mira të kazinosë në treg.

    Deri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
    • Depozita e shpejtë e parave të gatshme
    • SSL i koduar
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
    • Depozita e shpejtë e parave të gatshme
    • SSL i koduar

    Përpara se t'i bashkoheni kazinosë në internet HeySpin, mund të pyesni veten se çfarë ofron ajo që është e ndryshme nga kazinotë e tjera në internet. Epo, HeySpin ju mirëpret në një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Është dëshira e çdo lojtari që të lundrojë pa probleme nëpër një faqe kazinoje. Në krye të dizajnit, HeySpin do t'ju japë akses në shumë lojëra dhe ofrues softuerësh.

    Deri në 1000 € + 170 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Tërheqje pa baste!
    • Lojëra me koleksion të madh
    • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Tërheqje pa baste!
    • Lojëra me koleksion të madh
    • Shërbimi ndaj Klientit 24/7

    Me një ëndërr për një kazino moderne, një fokus në argëtim dhe gëzim, një dëshirë për gamën më të madhe të lojërave dhe pagesa maksimale për klientët, nisi udhëtimi i Viggo.

    Deri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Përvojë lozonjare e lojërave
    • 700+ lojëra dhe rritje
    • Bonus bujar i mirëseardhjes
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Përvojë lozonjare e lojërave
    • 700+ lojëra dhe rritje
    • Bonus bujar i mirëseardhjes

    Mr.play është një faqe kumari me një ndalesë që përbëhet nga një kazino dhe një bastesh. Është i përshtatshëm për entuziastët e kazinosë që janë gjithashtu të interesuar baste sportive. E themeluar në vitin 2017, sipërmarrja operohet nga Aspire Global International LTD, por është në pronësi të Marketplay LTD. Mr.play është i licencuar dhe i rregulluar në MB, Maltë, Suedi dhe Irlandë.

    Deri në 200 € + 60 rrotullime
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Në dispozicion në shumë vende
    • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Në dispozicion në shumë vende
    • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas

    CasinoIn u krijua në 2015, por nuk u lançua deri në vitin 2019. Ekipi që qëndron pas kazinosë donte të kishte produktin më të mirë përpara se ta prezantonte atë te klientët dhe ata bënë një punë të shkëlqyer, duhet ta pranojmë. Tani, CasinoIn ofron një seksion të gjallë bastesh që u siguron lojtarëve të tij gjithçka që ata kërkojnë në një kazino online.

    100% Depozita e parë deri në 500 dollarë
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
    • Lojëra në kazino dhe baste sportive
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
    • Lojëra në kazino dhe baste sportive
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme

    Betfinal është një libër sportiv i plotë dhe një kazino në internet. U lançua në vitin 2013 dhe është Final Enterprises NV Është një faqe me stil me ngjyrat dominuese të zeza dhe grija e hapësirës. Për ta bërë atë të duket më tërheqëse, Betfinal i shton përzierjes një përzierje bardhe-verdhe. Kjo kazino ofron një koleksion të gjerë lojërash në internet, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve. Për më tepër, rrotulluesit e lartë gëzojnë një përzgjedhje ekskluzive të titujve të tregtarëve të drejtpërdrejtë në seksionin e kazinosë live VIP.

    Deri në 1850 dollarë + 500 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
    • Koleksion i madh lojrash
    • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
    • Koleksion i madh lojrash
    • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7

    Locowin u themelua nga një grup entuziastësh të vërtetë të kazinosë me synimin për të ofruar përvojat më të mira të kazinosë duke ofruar një kazino të thjeshtë dhe miqësore për përdoruesit, duke u fokusuar te individi dhe duke ofruar shpërblime të personalizuara në këmbim të besnikërisë. Me një gamë të madhe lojërash argëtuese dhe jackpot-et më të mëdha në treg, ju do të shijoni qëndrimin tuaj në këtë kazino.

    11% x 3 muaj kthim parash dhe 25% bonuse ditore
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Kushtet e kthimit të parave
    • Kushtet e depozitimit
    • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Kushtet e kthimit të parave
    • Kushtet e depozitimit
    • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways

    Kazino Samosa është një kazino e re në internet e cila doli në treg në tetor 2020. Është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës me numrin e licencës MGA/B2C/394/2017 (lëshuar më 01/08/2018).

    300 $ + 80 rrotullime
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • 3000+ lojëra elektronike
    • Lojëra të menjëhershme
    • Bie dhe fiton
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • 3000+ lojëra elektronike
    • Lojëra të menjëhershme
    • Bie dhe fiton

    Bongo është një kazino relativisht e re, e nisur në vitin 2020, por kjo nuk e ka penguar atë të ketë një ndikim të madh. Kazinoja është ende relativisht e panjohur, por njerëzit që e kanë provuar atë raportojnë se kanë gjetur një kazino me të gjitha shenjat dalluese të një platforme të shkëlqyer. Rishikimi ynë i Bongo Casino do të hedhë një vështrim më të afërt se çfarë e bën Bongo të dallohet.

    Deri në 100 € + 100 rrotullime falas dhe më shumë
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Kazino celulare
    • 2000+ lojëra
    • Pagesa të shpejta dhe të sigurta
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Kazino celulare
    • 2000+ lojëra
    • Pagesa të shpejta dhe të sigurta

    Pocket Play është një kazino e re në internet e filluar në vitin 2020 nga një grup entuziastësh të iGaming. Sipërmarrja operohet nga Deep Dive Tech BV, një operator kazinoje i licencuar dhe i rregulluar nga Curacao eGaming në juridiksionin e Curacao. Kazinoja ofron një përzgjedhje të madhe lojërash, bonuse dhe promovime fitimprurëse dhe përdorshmëri të shkëlqyer.

    Deri në 415 € + 350 rrotullime falas dhe më shumë
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • 3500+ lojëra
    • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
    • Ndërfaqe e qetë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • 3500+ lojëra
    • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
    • Ndërfaqe e qetë

    Wild Fortune Casino u krijua në vitin 2020 për t'u ofruar lojtarëve diçka ndryshe nga ajo konvencionale për ta bërë përvojën e tyre të lojërave të fatit emocionuese. Kështu, zhvilluesit kanë sjellë në këtë platformë një koleksion mbresëlënës të lojërave të kazinosë së bashku me bonuse magjepsëse, një program besnikërie dhe shumë më tepër.

    Deri në 550 $/€ + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Bast vetëm x30
    • Pagesat më të mira të kriptove
    • Transaksione të shpejta
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Bast vetëm x30
    • Pagesat më të mira të kriptove
    • Transaksione të shpejta

    Në mënyrë mbresëlënëse, Abo Casino është një krejt e re kazino online platformë e themeluar në shkurt 2021. Është themeluar dhe rregulluar nga Libergos Ltd - një filial i Hollycorn NV Ajo është regjistruar dhe themeluar sipas ligjit të Qipros, i licencuar nga shteti i Curacao. Edhe pse loja është relativisht e re, ajo është bërë e përhapur për veçantinë e saj.

    10% kthim parash
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Kazino e re
    • Paguaj N Luaj për DE NL FI
    • 10% kthim parash
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Kazino e re
    • Paguaj N Luaj për DE NL FI
    • 10% kthim parash

    Casiqo është një kazino në internet në pronësi të N1 Interactive Ltd.

    Deri në 1000 € / 0,016 BTC + 100 rrotullime
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Kriptovalutat
    • Mbështetje e kujdesshme
    • Shpërblime të mëdha
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Kriptovalutat
    • Mbështetje e kujdesshme
    • Shpërblime të mëdha

    E themeluar në vitin 2017, Wild Tornado Casino operohet nga Direx NV dhe filiali i saj, Direx Ltd. Direx NV është i bazuar në Curacao dhe ka një licencë nga Antillephone NV

    Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Gama e gjerë e lojërave elektronike
    • Pranon kripto
    • Miqësore për celularin
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Gama e gjerë e lojërave elektronike
    • Pranon kripto
    • Miqësore për celularin

    PariPesa është një kazino dhe libralidhës globale në internet që u krijua në vitin 2021 dhe është e licencuar dhe kontrolluar nga një licencë e lojërave elektronike në Curacao. Është i pasur me veçori dhe ofron një bollëk opsionesh për të shijuar lojtarët fillestarë dhe me përvojë të kazinosë.

    Shfaq më shumë
    Shfaq më pak

    Në ditët e sotme, ju mund të kërkoni shumë lloje bonusesh në faqet e kazinove në internet. Pa dyshim, një nga ofertat më të njohura që mund të mbledhësh është CashBack. Ofertat e kthimit të parave mund t'ju kthejnë para të caktuara për atë që keni vënë bast për një periudhë të caktuar kohe. Programet e kthimit të parave mund t'ju ndihmojnë të shkurtoni humbjet ose të merrni disa fonde shtesë në anën tjetër, veçanërisht nëse bashkoheni në një kazino në internet, e cila jep kthim parash si për fitoret ashtu edhe për humbjet.

    Shfaq më shumë

    Kur kërkoni një kazino në internet për t'u bashkuar, një nga gjërat më thelbësore për të eksploruar është zgjedhja e ofertave të bonusit. Në ditët e sotme, kazinotë ofrojnë shumë promovime që mund të merrni, por një nga më të njohurat është kthimi i parave.

    Shfaq më shumë

    Në ditët e sotme, ju mund të gjeni mijëra oferta të ndryshme bonus në kazinotë online. Këto oferta ju jepen për t'ju motivuar gjatë udhëtimit tuaj të basteve, por edhe për të ndihmuar kazinotë të tërheqin klientë të rinj.

    Shfaq më shumë
    Çfarë është një Bonus Cashback?

    Çfarë është një Bonus Cashback?

    Një bonus i kthimit të parave është një lloj promovimi i kazinosë në internet që ju lejon të fitoni një përqindje të humbjeve tuaja, zakonisht si para ose kredite bonus. Në mënyrë tipike, kazinotë online të bonusit të kthimit të parave ofrojnë një përqindje kthimi parash që varion nga 5% në 30% të humbjeve tuaja neto, të cilat mund t'i përdorni për të vazhduar të luani ose tërhiqni pasi të keni përmbushur kërkesat specifike. Përfitimet e një bonusi të kazinosë për kthimin e parave janë të shumta, duke përfshirë sigurimin e një rrjete sigurie për humbjen e brezave dhe zgjatjen e lojës tuaj pa depozita shtesë.

    Si funksionon një bonus i kthimit të parave?

    Bonusi i kthimit të parave funksionon në një parim të thjeshtë: sa më shumë të luani dhe të humbni, aq më shumë para të gatshme do të ktheheni. Kazinotë në internet me bonuse të kthimit të parave llogaritin shumën e kthimit të parave bazuar në humbjet tuaja neto gjatë një periudhe të caktuar (ditore, javore ose mujore) ose në lojëra të veçanta. Për shembull, nëse një kazino ofron një bonus kthimi parash prej 10% dhe ju humbni 100 dollarë gjatë periudhës së promovimit, do të merrni 10 dollarë si bonus kthimi parash.

    Në shumicën e rasteve, bonuset e kthimit të parave mund të përdoren në çdo lojë të disponueshme në kazino, por është gjithmonë e mençur të kontrolloni termat dhe kushtet për t'u siguruar që të mos humbisni asnjë kufizim. Disa kazino mund të kenë lojëra specifike të pranueshme për bonuse kthimi parash, ndërsa të tjera mund të përjashtojnë lloje ose tituj të caktuar lojërash.

    Çfarë është një Bonus Cashback?
    Bonuset më të mira të kthimit të parave të kazinosë: Udhëzuesi përfundimtar

    Bonuset më të mira të kthimit të parave të kazinosë: Udhëzuesi përfundimtar

    Gjetja e bonusit të përsosur të kthimit të parave mund të jetë sfiduese, pasi jo të gjitha kazinotë në internet ofrojnë këtë lloj promovimi. Për të identifikuar kazinotë më të mira të kthimit të parave dhe kazinotë e kthimit të parave, duhet të merrni parasysh disa faktorë që mund t'ju ndihmojnë të merrni një vendim të informuar. Këtu janë disa pika kyçe që duhen mbajtur parasysh:

    1. Reputacioni: Hulumtoni reputacionin e kazinosë, duke përfshirë komentet e lojtarëve dhe vlerësimet e industrisë.
    2. Përqindja e kthimit të parave: Krahasoni përqindjet e kthimit të parave të ofruara nga kazino të ndryshme dhe zgjidhni atë që ofron kthimin më të lartë.
    3. Periudha e promovimit: Kuptoni kohëzgjatjen e promovimit të kthimit të parave dhe shpeshtësinë e pagesave (ditore, javore ose mujore).
    4. Pranueshmëria e lojës: Kontrolloni termat dhe kushtet për çdo kufizim të lojës ose lojëra specifike që kualifikohen për bonusin e kthimit të parave.
    5. Kërkesat e bastit: Njihuni me kërkesat e basteve që lidhen me bonusin e kthimit të parave, pasi ato përcaktojnë mundësinë e konvertimit të bonusit në para reale.

    Këshilla kryesore për zgjedhjen e një bonusi të kthimit të parave

    Për të përmirësuar më tej kërkimin tuaj për bonusin më të mirë të kthimit të parave, merrni parasysh këshillat e mëposhtme:

    • Gjithmonë lexoni termat dhe kushtet: Sigurohuni që të keni një kuptim të qartë të rregullave të bonusit, duke përfshirë shumat minimale dhe maksimale të kthimit të parave, lojërat e pranueshme dhe kërkesat e basteve.
    • Merrni parasysh preferencat tuaja të lojës: Zgjidhni një kazino cashback që ofron promovime të përshtatura për lojërat ose llojet e lojërave tuaja të preferuara.
    • Qëndroni të përditësuar: Regjistrohuni për gazetat ose ndiqni kazinotë tuaja të preferuara në mediat sociale për të qëndruar të informuar për promovimet dhe ofertat më të fundit të kthimit të parave.
    • Krahasoni bonuset: Përdorni burimet në internet, të tilla si faqet dhe forumet e rishikimit të kazinosë, për të krahasuar bonuset e kthimit të parave të ofruara nga faqe të ndryshme të kazinove në internet.
    Bonuset më të mira të kthimit të parave të kazinosë: Udhëzuesi përfundimtar
    Përfitimet: Pse duhet të përdorni një Bonus Cashback?

    Përfitimet: Pse duhet të përdorni një Bonus Cashback?

    Bonuset e kthimit të parave mund të jenë tepër të dobishme për lojtarët e kazinosë në internet. Këtu janë disa përfitime të dukshme të përdorimit të kthimit të parave të kazinosë dhe lojërave bonus të kazinosë:

    • Zbutjes së rrezikut: Bonuset e kthimit të parave zvogëlojnë rrezikun tuaj duke siguruar një rrjet sigurie për humbjet tuaja, gjë që mund të jetë veçanërisht e dobishme gjatë një serie humbjesh.
    • Lojë e zgjeruar: Një bonus i kthimit të parave ju lejon të zgjasni lojën tuaj pa pasur nevojë të depozitoni fonde shtesë, duke rritur shanset tuaja për të fituar.
    • Shpërblime të rritura të besnikërisë:Disa kazino i lidhin bonuset e tyre të kthimit të parave me programet e besnikërisë, duke ju mundësuar të fitoni pikë ose shpërblime shtesë ndërsa luani.
    • Shkathtësia: Promovimet e bonusit të lojërave të kazinosë, duke përfshirë bonuset e kthimit të parave, mund të përdoren në të gjithë lojëra të ndryshme kazino, duke ofruar një përvojë të ndryshme lojrash.

    Disavantazhet e mundshme të bonuseve të kthimit të parave

    Ndërsa bonuset e kthimit të parave ofrojnë përfitime të shumta, është thelbësore të merren parasysh disa të meta të mundshme:

    • Kushtet e basteve: Shumë bonuse të kthimit të parave vijnë me kërkesa për bast, të cilat mund të jenë sfiduese për t'u përmbushur dhe mund të kufizojnë aftësinë tuaj për të tërhequr fondet tuaja të bonusit.
    • Kufizimet: Disa kazino mund të vendosin kufizime në lojërat e pranueshme ose të kufizojnë shumën maksimale që mund të merrni si bonus për kthimin e parave.
    • Shpërblime të bazuara në humbje: Meqenëse bonuset e kthimit të parave bazohen në humbjet tuaja neto, ju duhet të humbni një shumë specifike përpara se të merrni ndonjë përfitim.
    • I ndjeshëm ndaj kohës: Disa promovime të kthimit të parave kanë një afat kohor të kufizuar, i cili mund të mos jetë i përshtatshëm për lojtarët që preferojnë seanca më të gjata të lojërave.
    Përfitimet: Pse duhet të përdorni një Bonus Cashback?
    Si të konvertoni bonuset e kthimit të parave të kazinosë në para të vërteta?

    Si të konvertoni bonuset e kthimit të parave të kazinosë në para të vërteta?

    Shndërrimi i bonuseve të kthimit të parave në para të vërteta përfshin një sërë hapash që ndryshojnë në varësi të kushteve dhe kushteve specifike të kazinosë në internet. Sidoqoftë, procesi zakonisht ndjek një model të ngjashëm:

    1. Regjistrohu ose regjistrohu: Regjistrohuni ose hyni në llogarinë tuaj në një kazino online që ofron bonuse për kthimin e parave.
    2. Zgjedhni për promovimin: Nëse kërkohet, merrni pjesë në promovimin e bonusit të kthimit të parave duke ndjekur udhëzimet e kazinosë.
    3. Luaj lojëra të përshtatshme: Bast në lojërat e kazinosë që kualifikohen për promovimin e kthimit të parave brenda kornizës kohore të specifikuar.
    4. Merrni bonusin tuaj të kthimit të parave: Pas periudhës promocionale, kazinoja do të kreditojë llogarinë tuaj me bonusin e kthimit të parave bazuar në humbjet tuaja neto.
    5. Plotësoni kushtet e bastit: Për të kthyer bonusin e kthimit të parave në para reale, plotësoni kërkesat e specifikuara të bastit duke luajtur lojëra të përshtatshme.
    6. Tërhiqni fitimet tuaja: Pasi të keni përmbushur kërkesat e bastit, kërkoni një tërheqje të fitimeve tuaja.

    Mos harroni se paratë pa bonus të kthimit të parave mund të mos jenë plotësisht "falas", pasi zakonisht vijnë me kushte të caktuara, të tilla si kërkesat e bastit. Për më tepër, një bonus 100% i kthimit të parave është një gjetje e rrallë dhe shumica e kazinove do të ofrojnë një përqindje më të ulët si kthim parash.

    Kërkesat dhe kushtet e zakonshme të bastit të bonusit të kthimit të parave

    Kur bëhet fjalë për kthimin e parave në kazinotë në internet, është thelbësore të jeni të vetëdijshëm për kërkesat e zakonshme të basteve dhe kushtet që lidhen me bonuset e kthimit të parave:

    • Kërkesat e bastit: Numri i herëve që duhet të vendosni shumën e bonusit më parë tërheqjen e çdo fitimi. Për shembull, nëse merrni një bonus kthimi parash prej 10 dollarësh me një kërkesë bastesh 20 herë, duhet të vendosni një total prej 200 dollarësh përpara se të kërkoni një tërheqje.
    • Kontributi i lojës: Jo të gjitha lojërat e kazinosë kontribuojnë në mënyrë të barabartë në përmbushjen e kërkesave të basteve. Për shembull, lojërat elektronike mund të kontribuojnë 100% ndërsa lojërat e tavolinës, të tilla si blackjack, mund të kontribuojnë vetëm 10% ose 20%.
    • Kufiri maksimal i basteve: Disa kazino vendosin një kufi maksimal të basteve kur përdorin fondet e bonusit të kthimit të parave për të parandaluar lojtarët të vënë baste shuma të mëdha në një bast të vetëm.
    • Data e skadencës: Bonuset e kthimit të parave mund të kenë një datë skadimi, duke treguar kornizën kohore në të cilën duhet të plotësoni kërkesat e bastit.
    Si të konvertoni bonuset e kthimit të parave të kazinosë në para të vërteta?
    Përfundim: A ka kuptim përdorimi i bonuseve të kthimit të parave?

    Përfundim: A ka kuptim përdorimi i bonuseve të kthimit të parave?

    Bonuset e kthimit të parave mund të ofrojnë një rrjet të vlefshëm sigurie për lojtarët, duke ofruar mundësinë për të rikuperuar një pjesë të humbjeve të tyre dhe duke zgjatur lojën e tyre pa bërë depozita shtesë. Megjithëse bonuset e kthimit të parave vijnë me kushte dhe kushte të caktuara, të tilla si kërkesat e basteve, këto promovime mund të jenë ende të dobishme nëse trajtohen me një kuptim të qartë të rregullave dhe kufizimeve të tyre.

    Si përfundim, përdorimi i bonuseve të kthimit të parave mund të jetë një strategji e vlefshme për lojtarët e kazinove në internet, për sa kohë që ata marrin parasysh me kujdes termat dhe kushtet përkatëse dhe zgjedhin promovimet më të përshtatshme bazuar në preferencat dhe zakonet e tyre të lojërave.

    Përfundim: A ka kuptim përdorimi i bonuseve të kthimit të parave?

    Të rejat e fundit

    GratoWin i bën të hënat tuaja argëtuese me deri në 20% kthim parash javore
    2023-05-30

    GratoWin i bën të hënat tuaja argëtuese me deri në 20% kthim parash javore

    Themeluar në vitin 2019, GratoWin është një sit me reputacion i lojërave të fatit i njohur për koleksionin e programeve të besnikërisë. Në këtë kazino, lojtarët fillojnë duke kërkuar bonusin e mirëseardhjes prej 3000 € përpara se të shijojnë një mori programesh besnikërie. Për shembull, kazinoja shpërblen besnikërinë me një bonus javor të kthimit të parave çdo të hënë. Përqindja e ndeshjes për këtë bonus varet nga niveli VIP i lojtarit. Pra, nëse rrotullimet nuk ju shkuan, GratoWin ka një bonus për ju.

    FAQ

    Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

    Çfarë është një bonus i kthimit të parave?

    Një bonus i kthimit të parave është një lloj promovimi i kazinosë në internet që u lejon lojtarëve të fitojnë një përqindje të humbjeve të tyre si para ose kredite bonus. Zakonisht varion nga 5% në 30% të humbjeve neto të një lojtari dhe mund të përdoret për të vazhduar lojën ose për t'u tërhequr pas përmbushjes së kërkesave specifike.

    Si mund të kërkoj bonusin tim të kthimit të parave?

    Për të kërkuar bonusin tuaj të kthimit të parave, ndiqni këto hapa:

    • Regjistrohuni ose hyni në llogarinë tuaj në një kazino në internet që ofron bonuse për kthimin e parave.
    • Zgjedhni në promovimin e bonusit të kthimit të parave, nëse kërkohet.
    • Luaj lojëra të përshtatshme brenda kornizës kohore të specifikuar.
    • Pas periudhës promocionale, kazinoja do të kreditojë llogarinë tuaj me bonusin e kthimit të parave bazuar në humbjet tuaja neto.

    A ia vlen një bonus i kthimit të parave?

    Një bonus i kthimit të parave mund të jetë i vlefshëm për lojtarët që kërkojnë një rrjet sigurie gjatë humbjeve ose që duan të zgjasin lojën e tyre pa bërë depozita shtesë. Megjithatë, është thelbësore të merren parasysh termat dhe kushtet e lidhura, të tilla si kërkesat e basteve, për të përcaktuar nëse një bonus i kthimit të parave është i përshtatshëm për zakonet dhe preferencat tuaja të lojës.

    A ofrojnë të gjitha kazinotë një bonus kthimi parash?

    Jo, jo të gjitha kazinotë në internet ofrojnë bonuse për kthimin e parave. Megjithatë, një numër në rritje i kazinove po përfshijnë promovime për kthimin e parave për të tërhequr lojtarë dhe për të ofruar stimuj shtesë për lojën. Është thelbësore të hulumtoni dhe krahasoni kazinotë e ndryshme në internet për të gjetur ato që ofrojnë bonuset më tërheqëse të kthimit të parave.

    Si mund të gjej bonusin më të mirë të kthimit të parave?

    Për të gjetur bonusin më të mirë të kthimit të parave, merrni parasysh faktorë të tillë si reputacioni i kazinosë, përqindja e kthimit të parave të gatshme, periudha e promovimit, lojërat e pranueshme dhe kërkesat përkatëse të basteve. Për më tepër, përdorni burime në internet si faqet dhe forumet e rishikimit të kazinove për të krahasuar bonuse dhe promovime të ndryshme të kthimit të parave.

    A mund të përdor një bonus kthimi parash në ndonjë lojë?

    Në shumicën e rasteve, bonuset e kthimit të parave mund të përdoren në çdo lojë të disponueshme në kazino. Sidoqoftë, është thelbësore të kontrolloni termat dhe kushtet për çdo kufizim të lojës ose lojëra specifike që kualifikohen për bonusin e kthimit të parave. Disa kazino mund të kenë lojëra të caktuara të pranueshme për bonuse kthimi parash, ndërsa të tjera mund të përjashtojnë lloje ose tituj të caktuar lojërash.

    Cili është ndryshimi midis bonuseve të kthimit të parave të kazinosë dhe fitimeve të kazinosë?

    Bonuset e kthimit të parave të kazinosë i referohen një oferte promovuese ku lojtarët marrin një përqindje të humbjeve të tyre neto si para të gatshme ose kredite bonus. Nga ana tjetër, fitimet e kazinosë përfaqësojnë fitimet e krijuara nga kazino përmes basteve të vendosura nga lojtarët. Ndërsa bonuset e kthimit të parave përfitojnë lojtarët duke i ndihmuar ata të rikuperojnë disa nga humbjet e tyre, fitimet e kazinosë janë të ardhurat e mbledhura nga kazinoja nga të gjitha bastet dhe bastet.

    Pse kazinotë në internet ofrojnë bonuse për kthimin e parave?

    Kazinotë në internet ofrojnë bonuse të kthimit të parave për disa arsye, duke përfshirë:

    • Tërheqja e lojtarëve të rinj: Bonuset e kthimit të parave mund të shërbejnë si një nxitje për lojtarët që të regjistrohen dhe të provojnë lojërat e kazinosë.
    • Mbajtja e lojtarëve ekzistues: Ofrimi i bonuseve të kthimit të parave ndihmon në mbajtjen e lojtarëve duke u siguruar atyre një rrjet sigurie dhe duke i inkurajuar ata të vazhdojnë të luajnë.
    • Përmirësimi i përvojës së lojtarit: Bonuset e kthimit të parave i lejojnë lojtarët të zgjerojnë lojën e tyre dhe të rrisin shanset e tyre për të fituar, duke krijuar një përvojë më të këndshme lojërash.
    • Inkurajimi i besnikërisë: Duke ofruar bonuse për kthimin e parave, kazinotë në internet mund të nxisin besnikërinë mes lojtarëve të tyre dhe t'i mbajnë ata të angazhuar.

    Cili është ndryshimi midis kthimit të parave nga raketa dhe kthimit të parave të humbura?

    Kthimi i parave të gatshme dhe kthimi i parave me humbje janë dy lloje të ndryshme të bonuseve të kthimit të parave të ofruara nga kazinotë në internet ose platformat e lojërave të fatit:

    • Rake cashback: E gjetur zakonisht në dhomat e pokerit në internet, kthimi i parave me rake i referohet një oferte promovuese ku lojtarët marrin një përqindje të tarifave të grumbullimit të mbledhura nga dhoma e pokerit gjatë lojës së tyre. Grabitja është komisioni i ngarkuar nga dhoma e pokerit për çdo tenxhere ose hyrje në turne.
    • Kthimi i parave të humbura: Kthimi i parave të humbura është një bonus i ofruar nga kazinotë në internet për lojtarët bazuar në një përqindje të humbjeve të tyre neto gjatë një periudhe të caktuar promocionale. Ky lloj bonusi i kthimit të parave synon të ndihmojë lojtarët të rikuperojnë disa nga humbjet e tyre dhe t'i inkurajojë ata të vazhdojnë të luajnë.

    Ndërkohë që si kthimi i parave nga grumbullimi ashtu edhe kthimi i parave të humbura u ofrojnë lojtarëve një mjet për të rifituar një pjesë të shpenzimeve të tyre, ndryshimi kryesor qëndron në bazën e llogaritjes së tyre: kthimi i parave të grumbulluara bazohet në tarifat e grumbullimit të gjeneruara gjatë lojës, ndërsa kthimi i parave të humbura fokusohet në humbjet neto të shkaktuara nga lojtari.