Rishikimi i kazinosë Bondibet - Payments

BondibetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
BonusDeri në 750% bonus + 110 rrotullime falas
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bondibet
Deri në 750% bonus + 110 rrotullime falas
Deposit methodsMasterCardVisa
Merr bonusin
Payments

Payments

Një veçori kryesore e BondiBet Casino është se i lejon lojtarit të saj të regjistruar të depozitojë fonde dhe të tërheqë fitimet e tyre përmes disa prej metodave më të njohura të pagesës, duke përfshirë disa kriptovaluta. Duke qenë se kjo kazino në internet përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL dhe u lejon lojtarëve të bastojnë me kriptovalutat shumë të sigurta, ata mund të jenë të sigurtë duke ditur se siguria e tyre është në një nivel më të lartë dhe askush nuk mund të ketë akses në informacionin e tyre të ndjeshëm. .

Lojtari i regjistruar në BondiBet Casino mund të depozitojë fonde sa herë të dëshirojë ndërsa tërheqja e fondeve mund të bëhet nga e hëna deri të premten. Nëse lojtarët planifikojnë të tërheqin fitimet e tyre të bëra me një nga bonuset e disponueshme të kazinosë, ata duhet të kenë parasysh se bonuset vijnë me kushte dhe kushte të caktuara që nevojiten për t'u përmbushur.

Një nga gjërat më të rëndësishme në T&C janë kërkesat e basteve, kështu që lojtarët duhet të mbajnë një sy në ato detaje. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin nga Kazino BondiBet është vendosur në 30 dollarë, ndërsa shuma maksimale që mund të tërhiqet është vendosur në 4,000 dollarë në javë. Sa i përket depozitave, depozita minimale është vendosur në 10 dollarë ndërsa shuma maksimale nuk është vendosur.

Përpara se lojtarët të tërheqin fitimet e tyre nga llogaritë e tyre, operatori i kazinosë do t'u kërkojë atyre t'i verifikojnë ato. I gjithë ky proces verifikimi është shumë i thjeshtë dhe nuk do të marrë shumë kohë për të përfunduar. Pas regjistrimit të një llogarie, operatori i kazinosë do t'u kërkojë lojtarëve të dërgojnë disa dokumente, të cilat nevojiten për të konfirmuar emrin dhe adresën e tyre të vërtetë.

Pasi këto dokumente të jenë dërguar, operatori i kazinosë do të verifikojë menjëherë llogarinë e lojtarit dhe ai do të lejohet të tërheqë fondet e tyre. Nëse lojtari përballet me një lloj problemi në lidhje me depozitat dhe tërheqjet, ai duhet të kontaktojë ekipin e mbështetjes së klientit të kazinosë.

Ekipi i mbështetjes së klientit në BondiBet Casino është i disponueshëm 24/7 dhe mund të kontaktohet vetëm përmes emailit ose bisedës live. Ky ekip i mbështetjes së klientit do të përgjigjet menjëherë.

Nëse ka një lloj mosmarrëveshjeje midis lojtarit dhe BondiBet, lojtarët mund të kontaktojnë gjithmonë me eGaming Curacao. Ky organ drejtues licencon dhe rregullon BondiBet Casino dhe ka fuqinë të ndërhyjë dhe të zgjidhë çdo mosmarrëveshje që mund të lindë.

Çdo depozitë në Kazinonë BondiBet është e menjëhershme dhe nuk vjen me asnjë tarifë, përveç kartave të kreditit dhe debitit, ku mund të aplikohen disa tarifa. Sa i përket tërheqjeve, lojtarët do të duhet të paguajnë vetëm 23 dollarë kur tërhiqen me një transfertë bankare, ndërsa metodat e tjera bankare vijnë pa tarifa.

Kriptovalutat kanë kohë përpunimi të menjëhershëm ndërsa tërheqja me Transfertë Bankare kërkon nga 5 deri në 15 ditë pune për t'u përpunuar.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë