Rishikimi i kazinosë Bondibet - Bonuses

BondibetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
BonusDeri në 750% bonus + 110 rrotullime falas
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bondibet
Deri në 750% bonus + 110 rrotullime falas
Deposit methodsMasterCardVisa
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Siç e përmendëm edhe më parë, Kazino BondiBet është plotësisht e vetëdijshme për faktin se ofrimi i bonuseve dhe promovimeve të mira do të tërheqë shumë lojtarë të rinj në platformën e tyre të kazinosë dhe gjithashtu të mbajë një marrëdhënie më besnike me lojtarët që janë tashmë anëtarë të kazinosë.

Lojtarët e regjistruar në këtë kazino online kanë një shans për të kërkuar disa bonuse dhe promovime të tjera përveç bonusit të mirëseardhjes. Megjithatë, lojtarët duhet të kenë parasysh se çdo bonus vjen me kushte dhe kushte të caktuara që duhet të plotësohen për të tërhequr çdo fitim të bërë me fondet e bonusit.

Çdo lojtar i sapo regjistruar në BondiBet Casino ka një shans unik për të kërkuar bonusin e veçuar të mirëseardhjes që do t'i shpërblejë në 3 depozitat e tyre të para. Bonusi i depozitës së parë do t'i shpërblejë ata me një bonus depozite 200% të përputhjes deri në 2000 dollarë dhe 30 rrotullime falas.

Bonusi i dytë i depozitës u jep lojtarëve të rinj një bonus depozite prej 250% deri në 2500 dollarë dhe 50 rrotullime shtesë falas. Së fundi, bonusi i tretë i depozitës do t'u sigurojë lojtarëve të regjistruar rishtazi një bonus depozite prej 300% deri në 3000 dollarë dhe 30 rrotullime falas.

Secili nga 3 bonuset e depozitave kërkon shuma të ndryshme minimale të depozitave, ndërsa depozita minimale e kërkuar për bonusin e depozitës së parë është $10, shuma minimale e depozitës për bonusin e depozitës së dytë është vendosur në $25 dhe depozita minimale e kërkuar për bonusin e depozitës së tretë është 35 dollarë.

Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë vendosur në x35 dhe bonuset e ndeshjeve dhe rrotullimet falas janë të vlefshme vetëm për 7 ditë.

Përveç bonusit të mirëseardhjes, në Kazinonë BondiBet, lojtarët mund të pretendojnë ose marrin pjesë në disa promovime të tjera si kthimi i parave të besnikërisë, bonuset e ringarkimit ditor, bonuset me rul të lartë, bonusi kripto, bonusi i kartës gërvishtëse, turnetë dhe një program VIP.

Bonusi i besnikërisë

Bonusi i parë në listën e BondiBet është kthimi i parave të besnikërisë, i cili u kthen lojtarëve 15% të humbjeve që ata kanë bërë javën e kaluar. E njëjta përqindje vlen për të gjitha depozitat e lojtarit të bëra në një javë. Gjithashtu pagesat do të kryhen çdo të hënë.

Me këtë promovim, operatori i kazinosë shpërblen lojtarët për besnikërinë e tyre ndaj kazinosë online dhe për depozitimin në baza javore apo edhe ditore. Ky bonus i kthimit të parave vjen pa asnjë kërkesë bastesh, që është një lajm i shkëlqyer për lojtarët.

Në mënyrë që lojtarët të marrin një kthim parash për humbjet që kanë bërë javën e kaluar, ata duhet së pari të bëjnë të paktën një depozitë dhe të mos kenë tërheqje të miratuara gjatë asaj jave. Ky bonus i kthimit të parave u ofrohet lojtarëve si para dhe do të kreditohet drejtpërdrejt në llogaritë e tyre.

Bonusi i ringarkimit

Kazinoja BondiBet u ofron lojtarëve të saj një shans për të aplikuar për një bonus të ndryshëm ringarkimi ditor çdo ditë të javës. Çdo ditë, lojtarët mund të kërkojnë një bonus ringarkimi që varet nga shuma që ata kanë depozituar atë ditë. Ja çfarë mund të kërkojnë lojtarët për një depozitë të hënën, të premten ose të dielën:

 • 25% përputhet me bonusin e depozitave për të gjitha depozitat deri në 49 dollarë
 • 50% përputhet me bonusin e depozitave për të gjitha depozitat midis 50 dhe 74 dollarë
 • 75% përputhet me bonusin e depozitave për të gjitha depozitat midis 75 dhe 99 dollarë
 • 150% përputhet me bonusin e depozitave për të gjitha depozitat midis 100 dhe 199 dollarë
 • 200% përputhet me bonusin e depozitave për të gjitha depozitat prej $200 ose më shumë

Këto bonuse aplikohen edhe për pjesën tjetër të ditëve të javës, me disa bonuse shtesë. Për shembull, kur një lojtar depoziton 500 dollarë ose më shumë të mërkurën, ai do të marrë një bonus depozite ndeshjeje prej 250%. Gjithashtu, kur një lojtar depoziton 1000 dollarë ose më shumë të martën, të enjten ose të shtunën, ai do të kërkojë një bonus depozite prej 300% të ndeshjes.

Bonusi me rul të lartë

Çdo lojtar me rul të lartë në Kazino BondiBet do të jetë i kënaqur të dijë se mund të aplikojë për një bonus shumë bujar me rul të lartë që është i disponueshëm në ditë të caktuara. Me çdo depozitë prej 1,000 dollarësh ose më shumë, të martën, të enjten ose të dielën, lojtarët e lartë do të marrin një bonus depozite prej 300%.

Bonus kripto

Në këtë kazino online, lojtarët që bastojnë me kriptovaluta mund të kërkojnë një bonus të veçantë. Lojtarët do të marrin një bonus depozite prej 400% për 3 depozitat e para të lojtarit të bëra me kriptovaluta si Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ose çdo kriptomonedhë tjetër.

Bonusi i kartës gërvishtëse

Lojtarët mund të fitojnë një kartë gërvishtje falas për çdo depozitë prej 50 dollarësh ose më shumë që bëjnë në këtë kazino online. Këto Kartë Gërvishtëse falas do t'i transferohen automatikisht lojtarit pasi të jetë konfirmuar depozitimi i tyre. Me këtë kartë gërvishtje, lojtarët mund të fitojnë çmime që shkojnë deri në 25,000 dollarë, si dhe rrotullime ose bonuse falas.

Turne

Çdo kazino online me reputacion sigurohet që të përfshijë disa turne në ofertën e tyre, si një mënyrë për ta bërë të gjithë përvojën e lojërave të fatit më emocionuese. BondiBet Casino e di rëndësinë e turneve, prandaj u ofron lojtarëve të saj mundësinë për të marrë pjesë në disa turne dhe për të konkurruar për një shans për të fituar disa çmime shumë bujare.

Turnetë e veçorive që janë të disponueshme në BondiBet Casino janë si më poshtë:

 • Turne Crypto Chest
 • Turneu i madh VIP
 • Turneu Lucky Spin
 • Turneu i Super të Dielës
 • Turneu Javor i Lojtarëve të Rinj

Është e rëndësishme të theksohet se turnet e disponueshme në Kazino BondiBet ndryshojnë në varësi të kohës së vitit. Por një gjë mbetet e njëjtë, që është se secili prej turneve në dispozicion ofron disa çmime shumë bujare.

Programi VIP

Lojtarët e lartë në Kazino BondiBet shpërblehen për besnikërinë e tyre nëpërmjet programit të zhytur në mendime VIP të kazinosë. Çdo lojtar që bën depozitimin e tij të parë në BondiBet Casino do të përfshihet menjëherë në programin e paraqitur VIP.

Në mënyrë që lojtarët të përparojnë përmes këtij programi VIP, ata duhet të mbledhin disa pikë VIP. Dy pikë VIP do të fitohen për çdo 1$ të depozitës së lojtarit dhe një pikë do të jepet për çdo 160$ që ata do të vënë bast në çdo lojë kazinoje.

Lojtarët do të marrin promovime të dedikuara, turne ekskluzive, pritës të dedikuar VIP dhe shumë më tepër, në varësi të nivelit të tyre VIP. Programi VIP i BondiBet përbëhet nga 6 nivele, të cilat kërkojnë pikat e mëposhtme për t'u arritur:

 • Themelore: çdo lojtar fillon nga ky nivel pasi ka bërë depozitën e tij të parë
 • Argjendi: kërkon 1000 pikë VIP nga lojtarët
 • Ari: lojtarët duhet të arrijnë 5000 pikë VIP
 • Platinum: do të arrihet me 20,000 pikë VIP
 • Titanium: Për të arritur këtë nivel nevojiten 50,000 pikë VIP
 • Master: lojtarit i duhen 150,000 pikë VIP për të arritur këtë nivel

Është e rëndësishme të theksohet se anëtarët e këtij programi VIP mund të pësojnë zbritje të pikëve VIP. Për çdo $1 që ata tërheqin nga llogaria e tyre, ata do të pësojnë një zbritje prej 2 pikësh VIP.

Oferta e mirëseardhjes

Oferta e mirëseardhjes në BondiBet Casino shpërblen çdo lojtar të sapo regjistruar me 25 rrotullime falas vetëm për t'u regjistruar, si dhe shpërblime në tre depozitat e tyre të para. Shuma totale që lojtarët e rinj mund të pretendojnë për këtë bonus mirëseardhjeje shkon deri në 7,500 dollarë dhe 110 rrotullime falas.

Me atë të paraqitur, ky bonus i mirëseardhjes ndahet dhe strukturohet si më poshtë:

 • Bonusi i depozitës së parë: 200% përputhet me bonus depozite deri në 2000 dollarë dhe 30 rrotullime falas
 • Bonusi i 2-të i depozitës: 250% përputhet me bonus depozite deri në 2500 dollarë dhe 50 rrotullime falas
 • Bonusi i depozitës së tretë: 300% përputhet me bonus depozite deri në 3000 dollarë dhe 30 rrotullime falas

Oferta e mirëseardhjes e BondiBet është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj dhe gjithashtu vjen me disa kushte dhe kushte që lojtarët duhet të plotësojnë. Më poshtë kemi shpjeguar termat dhe kushtet që zbatohen për ofertën e mirëseardhjes.

Kushtet e bonusit të mirëseardhjes së lojtarit të ri

Para së gjithash, bonusi i mirëseardhjes është një ofertë speciale që vetëm lojtarët e regjistruar rishtazi mund ta kërkojnë një herë. Depozita minimale e kërkuar për bonusin e depozitës së parë është $10 ndërsa shuma minimale e kërkuar e depozitës për bonusin e depozitës së dytë është vendosur në $25. Pretendimi i bonusit të depozitës së tretë kërkon një depozitë minimale prej $35.

Vlefshmëria e rrotullimeve falas dhe fondet e bonusit nga bonusi i mirëseardhjes është vendosur në 7 ditë. Gjithashtu, kërkesa për bast për të gjitha fondet e bonusit të depozitave është x35 ndërsa nuk ka asnjë kërkesë bastesh për rrotullimet falas që u jepet oferta e mirëseardhjes. Por 25 rrotullimet falas që jepen pas regjistrimit vijnë me kërkesa për bast x20.

Të gjitha fitimet që lojtarët bëjnë me rrotullimet falas që jepen pas regjistrimit kufizohen në 100 dollarë ndërsa shuma maksimale e tërheqshme për rrotullimet falas që shpërblehen me ofertën e mirëseardhjes është 200 dollarë. Lojtarët do të jenë në gjendje të shohin lojërat e paraqitura slot ku mund të përdorin rrotullimet falas duke hyrë në seksionin "Rrotullime Falas" nga faqja kryesore e kazinosë.

Lojtarët do të marrin 25 rrotullime falas menjëherë pas regjistrimit të një llogarie, pa pasur nevojë për një depozitë. Sa për pjesën tjetër të 110 rrotullimeve falas që jepen me ofertën e mirëseardhjes, 30 rrotullime falas shkojnë me depozitën e parë, 50 rrotullime falas jepen pas depozitimit të dytë dhe 30 rrotullime të tjera falas shpërblehen pas depozitimit të tretë.

Kodet e bonusit

Në Kazino BondiBet, lojtarët do të vërejnë se bonuset dhe promovimet nuk kërkojnë ndonjë kod bonus. Kjo do të thotë që lojtarët mund të aplikojnë më lehtë dhe të kërkojnë një bonus, pa pasur nevojë të fusin një kod bonusi kazino.

Bonus pa depozitë

Siç tregon qartë emri, një bonus pa depozite është një lloj oferte që shpërblen lojtarët me një lloj bonusi, pa kërkuar një depozitë prej tyre. Në Kazinonë BondiBet, ka vetëm një bonus pa depozite që u jepet lojtarëve pasi të kenë regjistruar një llogari.

Ky bonus pa depozite do t'u japë lojtarëve të regjistruar rishtazi 25 rrotullime falas, të cilat ata mund t'i përdorin në lojëra elektronike specifike. Periudha e vlefshmërisë për këto rrotullime falas është 7 ditë ndërsa shuma maksimale që ata mund të kërkojnë prej tyre është 100 dollarë.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Pas aplikimit dhe pretendimit të njërit prej bonuseve të depozitave të paraqitura në BondiBet Casino, pavarësisht nëse është bonusi i mirëseardhjes, bonusi i ringarkimit ditor, bonusi me rul të lartë, bonusi i kriptos ose bonusi i kartës gërvishtëse, ata duhet të plotësojnë kërkesat e bastit për secilën prej tyre. këto oferta.

Të gjitha janë vendosur në x35, që do të thotë se lojtarët duhet të vendosin shumën e bonusit shumë herë në mënyrë që të mund të tërheqin fitimet e tyre. Kërkesat e bastit llogariten duke shumëzuar 35 me shumën e depozitës që lojtari ka bërë.

Vetëm rrotullimet falas që jepen menjëherë pas regjistrimit vijnë me kërkesa për bast x20 ndërsa rrotullimet falas që janë pjesë e bonusit të mirëseardhjes nuk kanë asnjë kërkesë për bast.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë