Rishikimi i kazinosë Bondibet - Affiliate Program

BondibetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
BonusDeri në 750% bonus + 110 rrotullime falas
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bondibet
Deri në 750% bonus + 110 rrotullime falas
Deposit methodsMasterCardVisa
Merr bonusin
Affiliate Program

Affiliate Program

BondiBet Casino është pjesë e programit të partnerëve të BondiBet. Kazinotë online që dëshirojnë të marrin pjesë në këtë program shoqërues duhet së pari të regjistrojnë një llogari në faqen e saj zyrtare të internetit. Atje ata do të duhet të krijojnë një lidhje me ID-në e tyre personale dhe t'i caktojnë një emër.

Pas plotësimit të aplikimit, një përfaqësues nga BondiBet Partners do të kontaktojë kazinonë për të diskutuar detajet thelbësore. Kur kazinoja bëhet pjesë e programit të filialeve, ata më pas mund të zgjedhin një material promovues dhe ta vendosin në faqen e tyre të kazinosë. Për momentin, vetëm BondiBet Casino është pjesë e programit të Filialit të Partnerëve BondiBet.

Anëtarët e programit të filialeve të BondiBet Partners do të kenë akses në komisione standarde si:

  • Deri në 10 klientë të rinj = 25% e të ardhurave neto të kazinosë online
  • Midis 11 dhe 40 klientëve të rinj = 30% e të ardhurave neto të kazinosë online
  • Midis 41 dhe 100 klientëve të rinj = 35% e të ardhurave neto të kazinosë online
  • 101 ose më shumë klientë të rinj = 45% e të ardhurave neto të kazinosë online
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë