Rishikimi i kazinosë Bondibet - About

BondibetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
BonusDeri në 750% bonus + 110 rrotullime falas
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bondibet
Deri në 750% bonus + 110 rrotullime falas
Deposit methodsMasterCardVisa
Merr bonusin
About

About

BondiBet është një kazino e besuar në internet që u krijua në vitin 2018. Edhe pse është një kazino online relativisht e re, operatorët e kazinove kanë një histori të gjatë në biznesin e lojërave të fatit, kjo është arsyeja pse kjo kazino online ka arritur shpejt të krijojë një emër për veten dhe të krijojë një reputacion të fortë.

Arsyeja e reputacionit të saj të madh është se kjo faqe kazinoje u ofron lojtarëve vetëm lojërat më të mira të kazinosë në internet në treg, si dhe disa nga bonuset dhe promovimet më shpërblyese që mund të kënaqin çdo lojtar që i bashkohet kësaj kazinoje online.

Bondibet

Për të regjistruar një llogari në kazinonë BondiBet, lojtarët do të duhet të hyjnë në faqen zyrtare të kazinosë, më pas të klikojnë në butonin "Bashkohu tani" dhe të plotësojnë fushat bosh. I gjithë procesi i regjistrimit është shumë i lehtë dhe do të duhen disa minuta për të përfunduar.

Pronari dhe CEO

Kazino BondiBet është në pronësi dhe operuar nga BondiBet Limited, e cila është një kompani e licencuar dhe e rregulluar nga Curacao eGaming - një nga rregullatorët më të respektuar në industri.

Numri i Licencës

Kjo kazino e besuar në internet operohet nga BondiBet Limited dhe është e licencuar nga Curacao eGaming. Fatkeqësisht, kjo kazino në internet nuk e ka shfaqur numrin e saj të licencës.

Ku bazohet BondiBet Casino?

Vendndodhja fizike e selisë së kazinosë Bondibet është e panjohur.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë