Bob Casino Rishikimi 2024 - Withdrawals

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
BonusBonus 500$ + 130 rrotullime falas
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve është një proces i lehtë në Bob Casino. Kazinoja është siguruar që lojtarët të kenë fondet e tyre sa më shpejt të jetë e mundur.

Kryerja e një tërheqjeje bëhet duke shkuar te arkëtari dhe duke zgjedhur seksionin Tërheqje. Nga atje, lojtarët duhet të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin.

Kur bëhet fjalë për të bërë një tërheqje, ajo që lojtarët duhet të mbajnë mend është se ata duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese që përdorën për depozitimin në radhë të parë.

Ekzistojnë disa përjashtime të disponueshme, në rast se një lojtar përdor një kupon për të depozituar, ai mund të përdorë një metodë tjetër për tërheqje.

 • Viza është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë, dhe koha e tërheqjes është midis 1 dhe 3 ditë pune.
 • MasterCard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë, dhe koha e tërheqjes është midis 1 dhe 3 ditë pune.
 • Transferte bankare është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë, dhe koha e tërheqjes është midis 1 dhe 5 ditë pune.
 • Paysafecard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 250 dollarë, dhe koha e tërheqjes është e menjëhershme.
 • Me besim është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë, dhe koha e tërheqjes është e menjëhershme.
 • Skrill është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë, dhe koha e tërheqjes është e menjëhershme.
 • Neteller është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë, dhe koha e tërheqjes është e menjëhershme.
 • ecoPayz është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë, dhe koha e tërheqjes është e menjëhershme.

Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes varet nga mënyra e pagesës që një lojtar zgjedh të përdorë. Kuletat elektronike ofrojnë tërheqjen më të shpejtë e cila në disa raste është e menjëhershme.

Kartat e kreditit dhe të debitit ofrojnë tërheqje që janë nga 1 deri në 3 ditë pune, ndërsa transferta bankare ofron një tërheqje që është midis 1 dhe 5 ditë pune.

Bonusi i tërheqjes

Lojtarët duhet të kenë një llogari aktive për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes në Bob Casino. Çdo anëtar i ri në kazino që bën depozitën e tij të parë ka të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që bartet në tre depozitat e para të lojtarit.

Shuma minimale që lojtarët duhet të depozitojnë është 20 dollarë për t'u kualifikuar për ofertën. Është shumë e rëndësishme të vendosni kodin e saktë të bonusit për çdo bonus kur bëni një depozitë.

Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve përpara se të mund të tërheqin fitimet e tyre. Kërkesat e bastit të bonusit të mirëseardhjes janë 40 herë. Ajo që lojtarët duhet të kenë parasysh këtu është se disa lojëra do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në një përqindje më të vogël se të tjerat.

Gjithashtu, mund të ketë disa kufizime të lojës kur luani me fonde bonus. Meqenëse çdo bonus vjen me Termat dhe Kushtet e tij, ne i këshillojmë lojtarët t'i lexojnë ato me kujdes, edhe përpara se të pranojnë një ofertë të caktuar.

Si të tërhiqeni?

Lojtarët mund të bëjnë lehtësisht një tërheqje të fitimeve të tyre kur të shkojnë në Arkë dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Nga atje, ata duhet të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe më pas të shkruajnë shumën që dëshirojnë të tërheqin. Kazinoja do të përpiqet të përpunojë çdo kërkesë tërheqjeje që ata marrin sa më shpejt të jetë e mundur.

Monedhat

Monedhat

Bob Casino ofron disa monedha të ndryshme që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Është shumë e rëndësishme të dini se pasi një lojtar zgjedh një monedhë, ai nuk mund ta ndryshojë atë më vonë. Kështu që ata duhet të jenë të kujdesshëm kur krijojnë një llogari.

Këto janë të gjitha monedhat e disponueshme në Bob Casino në këtë pikë:

 • EUR
 • USD
 • CAD
 • NZD
 • NOK
 • PLN