Rishikimi i kazinosë Bob Casino - Software

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
BonusDeri në 500 €/$ + 130 rrotullime falas
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
Bob Casino
Deri në 500 €/$ + 130 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Software

Software

Bob Casino ka bashkëpunuar me ofrues të ndryshëm softuerësh për të sjellë lojërat më të mira dhe për të pasuruar portofolin e tyre.

Lojtarët mund të gjejnë lojëra nga Red Tiger Gaming, e cila është një kompani e themeluar në vitin 2014. Kjo kompani nuk është as më e vjetra dhe as më e madhja, por ka arritur të arrijë disa momente të rëndësishme dhe ia vlen të provohet.

Lojtarët mund të gjejnë lojëra nga ofrues më të njohur softuerësh si Betsoft Gaming. Kjo është një kompani që është e specializuar në lojërat slot 3D që është diçka që çdo lojtar duhet ta provojë.

Një tjetër ofrues i njohur softuerësh është Fantasma, një kompani me bazë suedeze e përbërë nga zhvillues me përvojë që kanë lëshuar shumë lojëra të famshme në një periudhë të shkurtër. Disa zhvillues të tjerë përfshijnë ato të mëposhtme:

 • NetEnt
 • Lojëra evolucionare
 • Betsoft, Genesis Gaming
 • Yggdrasil Gaming, Rabcat
 • Playson, Amatic Industries
 • 2 Nga 2 Lojëra
 • EGT Interaktive
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • Endorfina
 • Lojëra në lulëzim
 • Quickfire
 • Lojë pragmatike
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë