Bob Casino Rishikimi 2024 - Promotions & Offers

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
BonusBonus 500$ + 130 rrotullime falas
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Bob Casino ka përgatitur shumë surpriza për lojtarët e tyre që vijnë në formën e bonuseve dhe promovimeve.

Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të shkojnë në kazino dhe të krijojnë një llogari. Kjo do të hapë të gjitha dyert për kazinonë dhe atë që ka për të ofruar.

Lojtarët që krijojnë një llogari në Bob Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus bujar mirëseardhjeje.

Kjo është një ndeshje depozitash dhe lojtarët do të marrin një bonus 100% deri në 100 dollarë me këtë ofertë dhe 100 rrotullime falas për Boomanji.

Rrotullimet falas shtohen çdo ditë, 25 rrotullime falas çdo ditë për 4 ditë. Për të kërkuar ofertën, lojtarët duhet të përdorin kodin e bonusit BËHU I LUMTUR, kur bëjnë depozitimin e tyre.

Kur luani me fonde bonus, bastet maksimale që lejohen të bëjnë lojtarët është i kufizuar në 5 dollarë.

Herën e dytë që lojtari bën një depozitë; ata mund të kërkojnë një bonus, i cili është një bonus depozite prej 50% deri në 200 dollarë. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promovues 'Jungle'.

Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi depozitën e tretë që bën një lojtar. Ky është një bonus 50% deri në 200 dollarë dhe 30 rrotullime falas në The Tipsy Tourist. Kodi promocional për këtë ofertë është BOBONELOVE.

Për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej të paktën 20 $.