Rishikimi i kazinosë Bob Casino - Live Casino

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 500 dollarë + 130 rrotullime falas
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Bob Casino ka një departament të aftë për mbështetjen e klientit. Lojtarët mund të arrijnë ekipin mbështetës përmes veçorisë së bisedës live, e cila është e disponueshme 24/7. Punonjësit që nuk e shohin të përshtatshëm bisedën e drejtpërdrejtë mund të kontaktojnë ekipin mbështetës duke përdorur formularin e kontaktit në faqen e internetit dhe të marrin ndihmën që u nevojitet me email.

Live Casino u lejon lojtarëve një përvojë të vërtetë të lojërave të fatit nga komoditeti i shtëpive të tyre. Kur luani në një kazino të drejtpërdrejtë, lojtarët mund të ndërveprojnë dhe shoqërohen jo vetëm me tregtarin, por edhe me lojtarët e tjerë.

Seksioni Live Dealer në Bob Casino aktualisht numëron 66 lojëra, por ata vazhdimisht po shtojnë tituj të rinj për të pasuruar portofolin e tyre.

Blackjack live

Blackjack është një kazino e preferuar ku intuita dhe strategjia mund të ndihmojnë çdo lojtar të shkojë shumë. Loja përfshin një tryezë të vërtetë blackjack dhe letra të vërteta të përziera dhe të shpërndara nga një tregtar i drejtpërdrejtë i blackjack.

Kjo është një lojë që ka rregulla shumë të thjeshta që lojtarët mund t'i mësojnë shumë shpejt. Ideja e lojës është që të fitojmë një dorë që shkon më afër 21.

Ka disa lëvizje në dispozicion për lojtarët për të përmirësuar duart e tyre pasi të marrin dy letrat e tyre fillestare. Gjëja më e mirë për të bërë përpara se të luani blackjack është të kaloni pak kohë duke shqyrtuar rregullat e lojës. Lojtarët mund të gjejnë rregullat dhe strategjitë bazë në lidhjen e mëposhtme.

Ka shumë variante të Live Blackjack në dispozicion në Bob Casino, por këto janë disa nga më të njohurat:

 • Blackjack klasik me shpejtĂ«si 1
 • Blackjack Classic 9
 • Blackjack Classic 56
 • Blackjack X
 • Speed Blackjack I
 • TĂ« gjitha bastet Blackjack drejtpĂ«rdrejt
 • 21 Burn Blackjack
 • Blackjack Azure
 • Blackjack Evropian
 • Atlantic City Blackjack Gold Series

Ruletë e drejtpërdrejtë

Dallimi kryesor midis Ruletës Live dhe Ruletës në internet është se në Ruletën Live të gjitha bastet bëhen në kohë reale nga tregtarë realë. Ka shumë variante të lojës, por rregullat themelore janë pothuajse të njëjta.

Ideja e lojës është të parashikohet se në cilin numër do të bjerë topi i bardhë dhe kushdo që bën parashikimin e duhur do të fitojë raundin.

Ka shumë baste që lojtarët mund të vendosin dhe ne i sugjerojmë të gjithëve të mësojnë bastet përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Për të lexuar mbi rregullat se si të luani ruletë dhe strategjitë e ndryshme që rrotullohen rreth lojës, lojtarët mund të ndjekin këtë lidhje.

Këto janë disa nga variantet më të njohura të Ruletës të disponueshme në seksionin Live Dealer në Bob Casino:

 • RuletĂ« Rrufeja
 • RuletĂ« zhytĂ«se
 • RuletĂ« Rrufeja Personi i ParĂ«
 • Auto RuletĂ«
 • RuletĂ« e shpejtĂ«sisĂ«
 • RuletĂ« me top tĂ« dyfishtĂ«
 • RuletĂ« Personi i ParĂ«
 • RuletĂ« e menjĂ«hershme
 • RuletĂ« VIP

Baccarat live

Baccarat live luhet në të njëjtën mënyrë si Baccarat tradicionale. Lojtari duhet të mundë Bankerin duke pasur një dorë që vlerëson më afër 9.

Baccarat është e vetmja lojë ku lojtarët mund të vënë bast në dorën e Bankierit, si dhe në dorën e tyre.

Ekziston një bast i tretë i disponueshëm, një bast që të dyja duart do të përfundojnë në barazim. Ky bast është më tërheqës sepse ofron pagesën më të lartë. Gjithsesi, shanset për të fituar këtë bast janë shumë të vogla, kështu që ne u sugjerojmë lojtarëve ta shmangin atë, veçanërisht nëse janë fillestarë.

Këtu janë disa nga variantet më të njohura të Live Baccarat të disponueshme në Bob Casino:

 • Bakarat A
 • Speed Baccarat B
 • Shtrydhje Baccarat
 • Baccarat i kontrolluar
 • Baccarat fitues tĂ« madh
 • Bakara e artĂ«
 • Nuk ka Baccarat komisioni

Poker Live

Për të fituar në poker, një lojtar duhet të nxjerrë bllof kundërshtarët e tij ose të mbajë dorën më të mirë në fund të raundit. Kjo është një lojë aftësish dhe njohurish dhe lojtarët duhet të kalojnë pak kohë duke mësuar rregullat përpara se të luajnë.

Lajmi i mirë është se nuk do të duhet shumë kohë për të zotëruar rregullat bazë të lojës. Kushdo që dëshiron të lexojë më shumë se si të luajë poker mund të ndjekë këtë lidhje.

Pokeri është një lojë shumë e njohur, kështu që ka shumë variante të ndryshme të lojës. Shumë prej tyre janë në dispozicion në Bob Casino dhe më të njohurat përfshijnë ato të mëposhtme:

 • Poker me tre letra
 • Poker Amerikan
 • Poker Amerikan Gold
 • Poker Karaibe
 • TĂ« gjithĂ« Aces pĂ«r tĂ« luajtur Power Poker
 • Pokeri i Karaibeve
 • Bast nĂ« Poker
 • Oasis Poker
 • Karaibe Beach Poker
 • Joker Poker

Loja Tregon

Lojtarët që shijojnë shfaqjet e lojërave televizive mund të provojnë shfaqjet e lojërave të drejtpërdrejta në kazino.

Kjo është një kategori e re që po fiton popullaritet të madh kohët e fundit sepse lojërat janë argëtuese dhe lojtarët nuk duhet të mësojnë disa rregulla komplekse, përkundrazi, ata mund të mbështeten në fatin dhe instinktin e tyre.

Ka shumë lojëra në këtë kategori dhe Bob Casino po shton vazhdimisht tituj të rinj. Në këtë pikë, këto lojëra konsiderohen më të njohurat:

 • Gjuetia e thesarit tĂ« Gonzo-s
 • Monopoly Live
 • Cash ose Crash
 • Toka e Ă«mbĂ«lsirave me burim tĂ« mirĂ«
 • Ëndrra tĂ«rheqĂ«se
 • Koha e çmendur
 • Zare rrufeje