Bob Casino - FAQ

Age Limit
Bob Casino
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

FAQ

Ne kemi mbledhur pyetjet më të shpeshta në lidhje me Bob Casino. Hidhini një sy!

A mund të marr rrotullime falas në Bob Casino?

Çdo lojtar në Bob Casino do të marrë rrotullime falas si pjesë e paketës së mirëseardhjes.

Disa promovime ofrojnë rrotullime falas, kështu që lojtarët këshillohen të identifikohen herë pas here në llogarinë e tyre dhe të drejtohen në seksionin Promocione për të parë nëse diçka e re po i pret.

Unë nuk e kam marrë tërheqjen time. Pse?

Tërheqjet zakonisht zgjasin nga 1 deri në 5 ditë pune. Lojtarët që nuk e kanë marrë tërheqjen e tyre brenda këtij afati kohor duhet të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit.

I kam dërguar të gjitha dokumentet e nevojshme, por nuk po verifikohen. Pse është kështu?

Mund të ketë shumë arsye pse llogaria e një lojtari nuk verifikohet. Në shumicën e rasteve, kjo ndodh sepse lojtari ka dërguar llojin e gabuar të dokumenteve. Për të zbuluar statusin e verifikimit të llogarisë, lojtarët duhet të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit.

Pse fondet e mia nuk pasqyrohen në llogarinë time?

Depozitat janë zakonisht të menjëhershme, por në disa raste, mund të duhen disa minuta apo edhe një orë që fondet të transferohen në llogarinë e lojtarit. Lojtarët duhet të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit nëse nuk e kanë marrë depozitën e tyre.

Cilat janë lojërat më të mira live në Bob Casino?

Kjo është më shumë çështje shije, por disa lojëra janë më të njohura se të tjerat. Ne i këshillojmë lojtarët të provojnë sa më shumë lojëra që të munden dhe të gjejnë atë që është filxhani i tyre i çajit.

A ia vlejnë kohën time lojërat live?

Lojërat e Kazinosë Live janë tendenca përfundimtare në lojërat e fatit në kazino në internet. Rregullat e lojës janë të njëjta, por loja është shumë e ndryshme.

Në lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë, lojtarët do të kenë mundësinë të luajnë lojën e tyre të preferuar me tregtarë realë. Lojërat transmetohen në pajisjen e lojtarit nga një studio apo edhe një kazino me bazë tokësore. Kjo është më e afërta që një lojtar mund të arrijë me një përvojë tradicionale të kazinosë.

Lojtarët mund të bisedojnë me tregtarin dhe madje edhe me lojtarët e tjerë duke përdorur funksionin e bisedës.

Si janë lojërat celulare të Bob Casino?

Bob Casino ka shumë lojëra që janë të disponueshme si në desktop ashtu edhe në celular. Jo vetëm se sasia është mbresëlënëse, por edhe cilësia. Grafika e lojës do të jetë në përputhje me zhurmën dhe lojtarët do të kenë një përvojë të shkëlqyer sa herë që zgjedhin të luajnë në kazino.

A mund të përdor dollarë kanadezë për të luajtur?

Bob Casino pranon lojtarë nga Kanadaja dhe dollari kanadez është një nga monedhat e shumta në dispozicion.

A është Bob Casino e licencuar?

Bob Casino ka një licencë nga Curaçao dhe kjo licencë siguron që kazinoja ofron lojëra të fatit të rastësishëm, të ndershëm dhe transparent.

A ka ndonjë lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë në Bob Casino?

Bob Casino ka një seksion të tërë të dedikuar për lojërat Live Dealer. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për lojtarët që kënaqen duke luajtur lojëra me një tregtar të drejtpërdrejtë dhe kanë një përvojë më tradicionale të kazinosë.

A ka një program VIP në Bob Casino?

Bob Casino ofron një program VIP që ka 22 nivele. Sa herë që një lojtar arrin një nivel të ri, ai do të shpërblehet me çmime të ndryshme.

Si të bashkoheni në një turne?

Bob Casino mban turne gjatë gjithë kohës dhe bashkimi me të është një proces shumë i thjeshtë. Lojtarët duhet të shkojnë në faqen e turneut për të parë se çfarë ofron faqja. Ajo që lojtarët duhet të mbajnë mend është se turnet janë gjithmonë të kufizuara në kohë, kështu që ata do të duhet të jenë të shpejtë.

Çfarë është pokeri në internet?

Rregullat e pokerit në internet janë të njëjta me rregullat për pokerin tradicional. I vetmi ndryshim është se ruleta në internet është më e aksesueshme dhe vjen me më pak rrezik.

Lojtarët mund të gjejnë një tryezë në çdo kohë të ditës dhe mund të gjejnë një tabelë që i përshtatet kufijve të tyre të basteve. Kur luajnë online, lojtarët nuk konkurrojnë kundër kazinosë, përkundrazi, ata po konkurrojnë me njëri-tjetrin.

Çfarë është blackjack?

Blackjack është një lojë me letra që ofron rregulla të thjeshta dhe gëzon popullaritet të madh në mesin e lojtarëve. Ideja e lojës është që të fitojmë një dorë që është më afër 21.

Lojtarët kanë mundësi të ndryshme për të përmirësuar duart e tyre, gjë që do t'i ndihmojë ata të afrohen më shumë te një fitore. Blackjack ka tavolina me aksione të ulëta që do të thotë orë argëtimi. Kjo lojë është e lehtë për t'u zotëruar me vetëm disa rregulla të thjeshta.

Blackjack ofron avantazhin më të ulët të shtëpisë dhe lojtarët kanë shanse reale për të fituar këtu. Për më tepër, pasi një lojtar zhvillon një strategji, ai mund të përmirësojë në mënyrë drastike lojën e tij dhe të rrisë shanset e tij për të fituar.

Çfarë është ruleta?

Ruleta është një nga lojërat më të sofistikuara që lojtarët mund të gjejnë në çdo kazino. Kjo është një lojë që lojtarët duhet ta provojnë të paktën një herë në jetën e tyre. Loja është mjaft e thjeshtë, pasi lojtarët të zotërojnë rregullat.

Të gjitha bastet vendosen në tavolinë dhe topi i bardhë hidhet në rrotën që rrotullohet. Ideja e lojës është të parashikohet numri në të cilin do të zbresë topi i bardhë.

Ka shumë baste të ndryshme të disponueshme në ruletë, dhe të gjitha ato ofrojnë shanse të ndryshme për të fituar. Njohja e rregullave dhe të kesh pak fat është strategjia më e mirë që lojtarët mund të përdorin kur luajnë ruletë.

Cilat janë bonuset e kazinosë?

Një bonus kazino është një para falas që u jepet lojtarëve. Bob Casino ofron një bonus shumë bujar mirëseardhjeje për të gjithë lojtarët e rinj që krijojnë një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë.

Për më tepër, ata gjithashtu do të shpërblejnë lojtarët me 100 rrotullime falas, që është një mënyrë e shkëlqyer për të zgjatur lojën e tyre. Bonusi i mirëseardhjes në kazino bartet në tre depozitat e para, kështu që lojtarët do të marrin fonde bonus kur të bëjnë gjithashtu depozitat e tyre të dyta dhe të treta.

Si të përdorni kodet promovuese?

Kodet promovuese përdoren për të kërkuar bonuse të caktuara. Lojtarët duhet të përdorin kodin promovues kur depozitojnë në llogarinë e tyre.

Çfarë lloje bonusesh janë të disponueshme në Bob Casino?

Bob Casino ka përgatitur lloje të ndryshme bonusesh për lojtarët e tyre. Për të filluar gjërat në këmbën e djathtë, kazino ofron një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që bartet në tre depozitat e para që bën lojtari.

Pas kësaj, lojtarët mund të gëzojnë bonuse të ndryshme të ringarkimit që janë të disponueshme në kazino, si dhe programin e besnikërisë që ofron shpërblime sa herë që një lojtar arrin një nivel të ri.

Sa rrotullime falas mund të marr në Bob Casino?

Bob Casino ofron rrotullime falas si pjesë e paketës së mirëseardhjes. Herën e parë që lojtarët bëjnë një depozitë ata do të marrin 100 rrotullime falas dhe 30 rrotullime falas herën e tretë që bëjnë një depozitë.

100 rrotullimet e para falas duhet të vihen në Boomanji dhe 30 rrotullimet falas duhet të vihen në Tipsy Tourist.

A mund të fitoj para të vërteta me rrotullime falas?

Lojtarët mund të fitojnë para të vërteta me rrotullime falas pasi ato llogariten si çdo lloj tjetër rrotullimi.

A duhet të shkarkoj softuerin e kazinosë?

Jo, lojtarët nuk duhet të shkarkojnë më softuerin e kazinosë. Ata mund të hyjnë në kazino duke përdorur një shfletues dhe të luajnë lojërat e tyre të preferuara.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Franceze
Gjermane
Greke
Japoneze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Greqia
Guajana
Guatemala
Guinea
Haiti
Holanda
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (44)