Bob Casino - Deposits

Age Limit
Bob Casino
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Deposits

Për të bërë një depozitë, një lojtar duhet të identifikohet në llogarinë e tij dhe të klikojë butonin e gjelbër Depozitë. 

Do të shfaqet një listë e të gjitha opsioneve të depozitave dhe një lojtar duhet të zgjedhë atë që i përshtatet më së miri dhe të fusë shumën që dëshiron të depozitojë.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët, Bob Casino ka shtuar shumë opsione të ndryshme pagese që ofrojnë kufij të ndryshëm.

Visa është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë.

Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Mastercard është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre.

Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

 • Paysafecard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 1000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Me besim është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Maestro është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Skrill është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Neosurf është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Neteller është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • E shpejte është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Ndërveproni në internet është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • ecoPayz është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Ndeshja e depozitave

Lojtarët që regjistrohen për një llogari në Bob Casino mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje herën e parë që bëjnë një depozitë. Oferta e mirëseardhjes në kazino bartet në tre depozitat e para që një lojtar bën për t'i bërë gjërat më interesante.

 • Bonusi i depozitës së parë - Lojtarët që bëjnë depozitën e tyre të parë në llogarinë e tyre të re të Bob Casino kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Ky është një bonus depozitimi 100% i ndeshjes deri në 100 dollarë dhe 100 rrotullime falas në slotin Boomanji. Rrotullimet falas shpërblehen për 4 ditë rresht, 25 rrotullime falas çdo ditë. Kodi promocional duhet të përdorin lojtarët për të pretenduar se kjo ofertë është BEHAPPY.
 • Bonusi i depozitës së dytë – Lojtarët që bëjnë një depozitë të dytë në llogarinë e tyre të re kanë të drejtë për një bonus tjetër bujar. Ky është një bonus depozite prej 50% deri në $200. Kodi i bonusit për këtë ofertë është JUNGLE.
 • Bonusi i tretë i depozitës – Lojtarët që bëjnë depozitën e tretë në llogarinë e tyre të re të Bob Casino kanë të drejtën e një bonusi. Ky është një bonus 50% deri në 200 dollarë dhe 30 rrotullime falas në slotin The Tipsy Tourist. Kodi promocional për këtë ofertë është BOBONELOVE.

Kufiri i depozitave

Kufijtë minimal dhe maksimal të depozitave do të varen nga mënyra e pagesës që një lojtar zgjedh të përdorë. Në përgjithësi, kufiri minimal i depozitave është diku midis $5 dhe $20, dhe kufiri maksimal i depozitave është midis $1,000 dhe $10,000.

Lojtarët mund të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e Depozitave dhe pranë secilës mënyrë pagese mund të gjejnë të gjithë informacionin e nevojshëm.

Depozitë pa bankë

Lojtarët që nuk duan të përdorin kartën e tyre të kreditit ose të debitit për çfarëdo arsye që kanë, mund të përdorin Paysafecard dhe Neosurf.

Këto janë mënyra pagese me parapagesë në internet, të pavarura nga një llogari bankare. Lojtarët mund të blejnë kupona në pikat lokale të shitjes dhe të paguajnë online duke futur kodin.

Monedha

Në këtë pikë, Bob Casino ofron disa monedha të ndryshme që lojtarët mund të përdorin për të depozituar dhe tërhequr fonde:

 • EUR
 • USD
 • CAD
 • NZD
 • NOK
 • PLN
Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Franceze
Gjermane
Greke
Japoneze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Greqia
Guajana
Guatemala
Guinea
Haiti
Holanda
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (44)