Bob Casino Rishikimi 2024 - Deposits

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
BonusBonus 500$ + 130 rrotullime falas
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Për të bërë një depozitë, një lojtar duhet të identifikohet në llogarinë e tij dhe të klikojë butonin e gjelbër Depozitë.

Do të shfaqet një listë e të gjitha opsioneve të depozitave dhe një lojtar duhet të zgjedhë atë që i përshtatet më së miri dhe të fusë shumën që dëshiron të depozitojë.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët, Bob Casino ka shtuar shumë opsione të ndryshme pagese që ofrojnë kufij të ndryshëm.

Visa është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë.

Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Mastercard është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre.

Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

 • Paysafecard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 1000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Me besim është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Maestro është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Skrill është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Neosurf është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Neteller është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • E shpejte është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • Ndërveproni në internet është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.
 • ecoPayz është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Ndeshja e depozitave

Lojtarët që regjistrohen për një llogari në Bob Casino mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje herën e parë që bëjnë një depozitë. Oferta e mirëseardhjes në kazino bartet në tre depozitat e para që një lojtar bën për t'i bërë gjërat më interesante.

 • Bonusi i depozitës së parë - Lojtarët që bëjnë depozitën e tyre të parë në llogarinë e tyre të re të Bob Casino kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Ky është një bonus depozitimi 100% i ndeshjes deri në 100 dollarë dhe 100 rrotullime falas në slotin Boomanji. Rrotullimet falas shpërblehen për 4 ditë rresht, 25 rrotullime falas çdo ditë. Kodi promocional duhet të përdorin lojtarët për të pretenduar se kjo ofertë është BEHAPPY.
 • Bonusi i depozitës së dytë – Lojtarët që bëjnë një depozitë të dytë në llogarinë e tyre të re kanë të drejtë për një bonus tjetër bujar. Ky është një bonus depozite prej 50% deri në $200. Kodi i bonusit për këtë ofertë është JUNGLE.
 • Bonusi i tretë i depozitës – Lojtarët që bëjnë depozitën e tretë në llogarinë e tyre të re të Bob Casino kanë të drejtën e një bonusi. Ky është një bonus 50% deri në 200 dollarë dhe 30 rrotullime falas në slotin The Tipsy Tourist. Kodi promocional për këtë ofertë është BOBONELOVE.

Kufiri i depozitave

Kufijtë minimal dhe maksimal të depozitave do të varen nga mënyra e pagesës që një lojtar zgjedh të përdorë. Në përgjithësi, kufiri minimal i depozitave është diku midis $5 dhe $20, dhe kufiri maksimal i depozitave është midis $1,000 dhe $10,000.

Lojtarët mund të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e Depozitave dhe pranë secilës mënyrë pagese mund të gjejnë të gjithë informacionin e nevojshëm.

Depozitë pa bankë

Lojtarët që nuk duan të përdorin kartën e tyre të kreditit ose të debitit për çfarëdo arsye që kanë, mund të përdorin Paysafecard dhe Neosurf.

Këto janë mënyra pagese me parapagesë në internet, të pavarura nga një llogari bankare. Lojtarët mund të blejnë kupona në pikat lokale të shitjes dhe të paguajnë online duke futur kodin.

Monedha

Në këtë pikë, Bob Casino ofron disa monedha të ndryshme që lojtarët mund të përdorin për të depozituar dhe tërhequr fonde:

 • EUR
 • USD
 • CAD
 • NZD
 • NOK
 • PLN