Rishikimi i kazinosë Bob Casino - Affiliate Program

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 500 dollarë + 130 rrotullime falas
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Kushdo që dëshiron të bashkohet me programin e filialit duhet të klikojë në butonin Join Now dhe të plotësojë detajet dhe të dorëzojë llogarinë e tij.

Llogaria do të rishikohet dhe nëse gjithçka është në rregull, atëherë ajo do të miratohet. Lajmi i mirë është se programi i filialeve u jep një shans të gjithëve që duan të bashkohen me programin.

Playamo Partners ofron një komision të ndarjes së të ardhurave që i lejon lojtarët të fitojnë një komision bazuar në numrin e depozituesve për herë të parë, çdo muaj.

Ky plan nuk ka një politikë mbartjeje negative, kështu që partnerët mund të lëvizin nga bilancet negative në fillim të çdo muaji. Plani i plotë i ndarjes së të ardhurave funksionon në mënyrën e mëposhtme:

  • Partnerët që sjellin nga 0 deri në 5 depozitues për herë të parë do të fitojnë një komision prej 25%.
  • Partnerët që sjellin ndërmjet 6 dhe 15 depozitues për herë të parë do të fitojnë një komision prej 30%.
  • Partnerët që sjellin midis 16 dhe 35 depozitues për herë të parë do të fitojnë një komision prej 35%.
  • Partnerët që sjellin më shumë se 35 depozitues për herë të parë do të fitojnë një komision prej 40%.

Playamo Partners ofron një plan komisioni CPA i cili u lejon atyre të kompensohen për çdo lojtar që regjistrohet. Kjo është ideale për partnerët që duan të paguhen menjëherë në vend që të presin një muaj për t'u paguar.

Cili është programi i anëtarësimit të Bob Casino?

Programi shoqërues i Bob Casino quhet PlayAmo Partners dhe ka markat e mëposhtme nën krahun e tij:

Bob Casino – kjo është një kazino popullore falë idesë kryesore pas saj, e cila është kumari i qetë me presion zero.

Lojtarët shpërblehen vazhdimisht me bonuse dhe promovime të ndryshme.

Në këtë pikë, kazino ka më shumë se 2000 lojëra në portofolin e tyre, por ata vazhdimisht po shtojnë tituj të rinj nga ofrues të njohur softuerësh.

Playamo – kjo është një kazino moderne me teknologji të fundit të lojërave. Lojtarët janë të mbushur me bonuse dhe promovime ditore, dhe ata mund të hyjnë në turne të ndryshëm në orën.

Playamo ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit si Pragmatic Play dhe Evolution Gaming, për të sjellë përvojën më të mirë të mundshme që një lojtar mund të ketë.

Për më tepër, kazinoja ofron një program bonus të personalizuar për lojtarët e saj dhe mundësi të veçanta VIP.

Betchan – kjo është një kazino që u lançua së fundmi, por ofron një shërbim të shkëlqyer për lojtarët e saj. Ka më shumë se 2000 lojëra në këtë pikë, nga ofrues të ndryshëm softuerësh.

Për më tepër, ata së fundmi prezantuan një veçori të re, 11% kthim parash për çdo lojtar çdo javë. Dhe lajmi edhe më i mirë është se kthimi i parave të gatshme nuk ka një kufi të sipërm dhe asnjë bast.

Spinia – Spinia është një vend ku festa nuk mbaron kurrë. Kazinoja krenohet me një portofol të pasur me më shumë se 3000 lojëra nga disa prej ofruesve më të njohur të softuerit.

Mbështetja shumëgjuhëshe e klientit që është e disponueshme 24/7 është një tjetër plus për kazinonë. Spinia preferohet nga lojtarët sepse ofron kufij të lartë të tërheqjes dhe një bonus masiv depozitash.

Betamo – Betamo përshëndet çdo lojtar me një ofertë që nuk mund ta refuzojë. Paketa e tyre e mirëseardhjes do ta bëjë çdo lojtar të entuziazmuar për të vazhduar lojën, sepse pasi të kenë mbaruar bastimin e bonusit, ata mund të shijojnë tonelata bonuse javore të rimbushjes.

Kazinoja është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, i cili është një nga licencat më prestigjioze që një kazino online mund të ketë.

Në këtë moment, ka më shumë se 3000 lojëra në dispozicion, por kazino po shton vazhdimisht lojëra të reja në portofolin e saj.

Casinochan – Casinochan përshëndet lojtarët e saj me një paketë mirëseardhjeje që ka 4 bonuse, një program fitimprurës VIP dhe shumë mundësi të ndryshme bonusi.

Kazinoja pranon Bitcoin dhe pesë kriptovaluta të tjera si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet, gjë që e bën kazinonë edhe më tërheqëse për lojtarët.

CookieCasino – CookieCasino ofron një përvojë argëtuese dhe të këndshme lojrash për lojtarët e saj. Ka më shumë se 3000 lojëra që lojtarët mund të eksplorojnë dhe të fitojnë disa çmime.

Ata mund të zgjedhin midis lojërave tavoline, lojërave me video slot në internet dhe lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, vetëm për të përmendur disa.

Kazinoja ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar dhe shërbimi i tyre i mbështetjes ndaj klientit është i disponueshëm 24/7 për lehtësinë e lojtarëve.

Woocasino – kjo është një kazino që ofron një përzgjedhje të gjerë lojërash falë një partneriteti të gjatë me disa nga ofruesit më të njohur të programeve kompjuterike.

Me më shumë se 3000 lojëra, lojtarët do të gjejnë gjithmonë diçka që do t'i mbajë të argëtuar për orë të tëra.

Avalon78 – kjo është një kazino që ofron gjithçka që një lojtar mund të kërkojë në një lojë. Mbështetja e tyre për klientët është në dispozicion 24/7 për lehtësinë e lojtarëve.

Metodat e ndryshme të pagesës do t'i bëjnë gjërat më të lehta për lojtarët që të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre dhe të luajnë lojërat e tyre të preferuara. Aktualisht, ka 3000 tituj në dispozicion, dhe kazino po shton vazhdimisht lojëra të reja.

Mason Slots – ky është anëtari i fundit i familjes Playamo Partners. Gjithçka që një lojtar mund të imagjinojë mund të gjendet këtu në kazino, me lojëra të ndryshme dhe disa nga tavolinat më të bukura të tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Kazinoja përdor vetëm metodat më të sigurta bankare në mënyrë që lojtarët të ndihen të mbrojtur në çdo kohë.