Bob Casino - Affiliate Program

Age Limit
Bob Casino
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Affiliate Program

Kushdo që dëshiron të bashkohet me programin e filialit duhet të klikojë në butonin Join Now dhe të plotësojë detajet dhe të dorëzojë llogarinë e tij. 

Llogaria do të rishikohet dhe nëse gjithçka është në rregull, atëherë ajo do të miratohet. Lajmi i mirë është se programi i filialeve u jep një shans të gjithëve që duan të bashkohen me programin.

Playamo Partners ofron një komision të ndarjes së të ardhurave që i lejon lojtarët të fitojnë një komision bazuar në numrin e depozituesve për herë të parë, çdo muaj.

Ky plan nuk ka një politikë mbartjeje negative, kështu që partnerët mund të lëvizin nga bilancet negative në fillim të çdo muaji. Plani i plotë i ndarjes së të ardhurave funksionon në mënyrën e mëposhtme:

  • Partnerët që sjellin nga 0 deri në 5 depozitues për herë të parë do të fitojnë një komision prej 25%.
  • Partnerët që sjellin ndërmjet 6 dhe 15 depozitues për herë të parë do të fitojnë një komision prej 30%.
  • Partnerët që sjellin midis 16 dhe 35 depozitues për herë të parë do të fitojnë një komision prej 35%.
  • Partnerët që sjellin më shumë se 35 depozitues për herë të parë do të fitojnë një komision prej 40%.

Playamo Partners ofron një plan komisioni CPA i cili u lejon atyre të kompensohen për çdo lojtar që regjistrohet. Kjo është ideale për partnerët që duan të paguhen menjëherë në vend që të presin një muaj për t'u paguar.

Cili është programi i anëtarësimit të Bob Casino?

Programi shoqërues i Bob Casino quhet PlayAmo Partners dhe ka markat e mëposhtme nën krahun e tij:

Bob Casino – kjo është një kazino popullore falë idesë kryesore pas saj, e cila është kumari i qetë me presion zero.

Lojtarët shpërblehen vazhdimisht me bonuse dhe promovime të ndryshme.

Në këtë pikë, kazino ka më shumë se 2000 lojëra në portofolin e tyre, por ata vazhdimisht po shtojnë tituj të rinj nga ofrues të njohur softuerësh.

Playamo – kjo është një kazino moderne me teknologji të fundit të lojërave. Lojtarët janë të mbushur me bonuse dhe promovime ditore, dhe ata mund të hyjnë në turne të ndryshëm në orën.

Playamo ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit si Pragmatic Play dhe Evolution Gaming, për të sjellë përvojën më të mirë të mundshme që një lojtar mund të ketë.

Për më tepër, kazinoja ofron një program bonus të personalizuar për lojtarët e saj dhe mundësi të veçanta VIP.

Betchan – kjo është një kazino që u lançua së fundmi, por ofron një shërbim të shkëlqyer për lojtarët e saj. Ka më shumë se 2000 lojëra në këtë pikë, nga ofrues të ndryshëm softuerësh.

Për më tepër, ata së fundmi prezantuan një veçori të re, 11% kthim parash për çdo lojtar çdo javë. Dhe lajmi edhe më i mirë është se kthimi i parave të gatshme nuk ka një kufi të sipërm dhe asnjë bast.

Spinia – Spinia është një vend ku festa nuk mbaron kurrë. Kazinoja krenohet me një portofol të pasur me më shumë se 3000 lojëra nga disa prej ofruesve më të njohur të softuerit.

Mbështetja shumëgjuhëshe e klientit që është e disponueshme 24/7 është një tjetër plus për kazinonë. Spinia preferohet nga lojtarët sepse ofron kufij të lartë të tërheqjes dhe një bonus masiv depozitash.

Betamo – Betamo përshëndet çdo lojtar me një ofertë që nuk mund ta refuzojë. Paketa e tyre e mirëseardhjes do ta bëjë çdo lojtar të entuziazmuar për të vazhduar lojën, sepse pasi të kenë mbaruar bastimin e bonusit, ata mund të shijojnë tonelata bonuse javore të rimbushjes.

Kazinoja është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, i cili është një nga licencat më prestigjioze që një kazino online mund të ketë.

Në këtë moment, ka më shumë se 3000 lojëra në dispozicion, por kazino po shton vazhdimisht lojëra të reja në portofolin e saj.

Casinochan – Casinochan përshëndet lojtarët e saj me një paketë mirëseardhjeje që ka 4 bonuse, një program fitimprurës VIP dhe shumë mundësi të ndryshme bonusi.

Kazinoja pranon Bitcoin dhe pesë kriptovaluta të tjera si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet, gjë që e bën kazinonë edhe më tërheqëse për lojtarët.

CookieCasino – CookieCasino ofron një përvojë argëtuese dhe të këndshme lojrash për lojtarët e saj. Ka më shumë se 3000 lojëra që lojtarët mund të eksplorojnë dhe të fitojnë disa çmime.

Ata mund të zgjedhin midis lojërave tavoline, lojërave me video slot në internet dhe lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, vetëm për të përmendur disa.

Kazinoja ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar dhe shërbimi i tyre i mbështetjes ndaj klientit është i disponueshëm 24/7 për lehtësinë e lojtarëve.

Woocasino – kjo është një kazino që ofron një përzgjedhje të gjerë lojërash falë një partneriteti të gjatë me disa nga ofruesit më të njohur të programeve kompjuterike.

Me më shumë se 3000 lojëra, lojtarët do të gjejnë gjithmonë diçka që do t'i mbajë të argëtuar për orë të tëra.

Avalon78 – kjo është një kazino që ofron gjithçka që një lojtar mund të kërkojë në një lojë. Mbështetja e tyre për klientët është në dispozicion 24/7 për lehtësinë e lojtarëve.

Metodat e ndryshme të pagesës do t'i bëjnë gjërat më të lehta për lojtarët që të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre dhe të luajnë lojërat e tyre të preferuara. Aktualisht, ka 3000 tituj në dispozicion, dhe kazino po shton vazhdimisht lojëra të reja.

Mason Slots – ky është anëtari i fundit i familjes Playamo Partners. Gjithçka që një lojtar mund të imagjinojë mund të gjendet këtu në kazino, me lojëra të ndryshme dhe disa nga tavolinat më të bukura të tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Kazinoja përdor vetëm metodat më të sigurta bankare në mënyrë që lojtarët të ndihen të mbrojtur në çdo kohë.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Franceze
Gjermane
Greke
Japoneze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Greqia
Guajana
Guatemala
Guinea
Haiti
Holanda
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (44)