BK8 - Security

Age Limit
BK8
BK8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Security

BK8 Casino përdor teknologjinë më moderne dhe të sofistikuar të murit të zjarrit për të mbrojtur të dhënat tuaja personale dhe financiare. Për më tepër, ata kryejnë një sërë procedurash verifikimi për t'u siguruar që lojtarët e tyre janë ata që thonë se janë dhe se janë në moshë madhore për të luajtur bixhoz.

Kur krijoni llogarinë tuaj në BK8 Casino, duhet të përdorni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik gjatë regjistrimit. Do t'ju duhet të shkruani fjalëkalimin dhe emrin e përdoruesit sa herë që dëshironi të hyni në llogarinë tuaj. Është e qartë se ju nuk duhet ta ndani këtë informacion me askënd tjetër. Kazinoja nuk do t'i ndajë të dhënat tuaja me askënd. Megjithatë, ata rezervojnë të drejtën për të ndarë informacionin tuaj me palët e treta të autorizuara dhe përkatëse.

Total score7.2
Përfitimet
+ Besuar nga John Terry & Robin Van Persie
+ Depozita dhe Tërheqje e Shpejtë
+ Partneri zyrtar i basteve aziatike i klubeve spanjolle 2021/22

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus referimiBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Bitcoin Gold
Crypto
Eezie Pay
Ethereum
Help2Pay
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (10)