BK8 - Responsible Gaming

Age Limit
BK8
BK8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Responsible Gaming

Bixhozi është një formë argëtimi dhe duhet ta shihni si të tillë. Pasi të filloni të luani kumar për të fituar të ardhura, kjo duhet të jetë shenja e parë që gjërat po ju dalin nga duart dhe mund të zhvilloni një varësi nga kumari. Nëse besoni se jeni duke përjetuar varësi nga kumari, duhet menjëherë të kërkoni ndihmë profesionale.

Ka shumë organizata të ndryshme me të cilat mund të kontaktoni nëse nuk mund ta kontrolloni dëshirën tuaj për të luajtur bixhoz. Këtu është një listë e disa prej organizatave më të njohura me të cilat mund të kontaktoni:

BeGambleAware është një OJQ ndërkombëtare që po ndihmon të varurit nga kumari të ndalojnë së luajturi për para të vërteta. Misioni i tyre është të informojnë lojtarët për të gjitha rreziqet që mund të sjellë varësia nga bixhozi. Njohja se sa e rrezikshme mund të jetë bixhozi dhe njohja e të gjitha efekteve negative që mund të sjellë, do t'i bëjë lojtarët t'i qasen me më shumë kujdes. Dhe së fundi, ata bëjnë gjithçka në fuqinë e tyre për të ndihmuar lojtarët që janë tashmë të thellë në këtë çështje duke ofruar ndihmë profesionale, këshillim dhe udhëzime. Ju mund t'i kontaktoni ata në mënyrën e mëposhtme:

GamCare është një tjetër organizatë lider që është prezente tash e shumë vite. Fillimisht filluan të operojnë në vitin 1997 dhe që atëherë kanë ndihmuar njerëzit. Ju mund t'i kontaktoni ata në mënyrën e mëposhtme:

Kufiri i depozitave

Gjëja e parë që ne i këshillojmë çdo lojtari të ri është të kufizojë depozitimin e tyre në momentin që ata krijojnë llogarinë e tyre. Në këtë mënyrë do të keni më shumë kontroll se sa shpenzoni gjatë një periudhe të caktuar. Ju mund të vendosni limite ditore, javore dhe mujore dhe është shumë e rëndësishme t'i përmbaheni.

Total score7.2
Përfitimet
+ Besuar nga John Terry & Robin Van Persie
+ Depozita dhe Tërheqje e Shpejtë
+ Partneri zyrtar i basteve aziatike i klubeve spanjolle 2021/22

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus referimiBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Bitcoin Gold
Crypto
Eezie Pay
Ethereum
Help2Pay
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (10)