BK8 - Bonuses

Age Limit
BK8
BK8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Bonuses

BK8 është plot me oferta emocionuese që vijnë në formën e bonuseve dhe promovimeve. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni si anëtar dhe të filloni të eksploroni të gjitha gjërat që kazinoja ka për të ofruar për lojtarët e saj. Duhet të pranojmë, kjo është faqja më e organizuar që kemi hasur, me bonuse për lloje të ndryshme lojtarësh.

Kur regjistroheni për herë të parë për një llogari në kazino, ka disa bonuse të ndryshme që mund të shijoni. Ju mund të kërkoni një bonus mirëseardhjeje 100% sportive, 50% bonus mirëseardhjeje të drejtpërdrejtë në kazino dhe 100% bonus mirëseardhjeje me lojëra elektronike.

Bonusi i ringarkimit dhe bonusi i parave të gatshme

Pasi të bëheni të rregullt në BK8 Casino, ju keni të drejtë për bonuse të ringarkimit të përditshëm. Për t'u kualifikuar për këto oferta ju duhet të bëni vetëm depozitën e kërkuar. Ju keni të drejtën e një bonusi ditor të rimbushjes sportive 10% dhe një bonus ringarkimi ditor të kazinosë live 10%.

Zbritje në para

Ka disa zbritje ditore të parave për opsione të ndryshme bastesh sapo të bëheni të rregullt në kazino. Mund të keni akses në 0,5% zbritje sportive, 1% zbritje speciale për basketboll, 0,7% zbritje sportive virtuale, 0,5% zbritje të drejtpërdrejtë të kazinosë dhe 0,9% zbritje lojëra elektronike. Këto shpërblime bëhen edhe më të mëdha kur ngjiteni në shkallën VIP.

Programi VIP BK8

Çdo lojtar mund të bëhet anëtar i programit VIP në BK8 Casino. E vetmja gjë që duhet të bëni për të ngjitur shkallët VIP është të luani lojëra vetëm për para të vërteta. Disa nga përfitimet e anëtarësimit përfshijnë përparësinë e depozitave, bonuset sezonale, zbritjet speciale, abonimet dhe aksesin në ngjarje, bonuset e referimit, vetëm për të përmendur disa.

Ekzistojnë 5 nivele të disponueshme duke përfshirë ato të mëposhtme:

  • Bronzi - kjo është niveli i parë që është i aksesueshëm për të gjithë lojtarët që bëjnë një depozitë minimale mujore prej 50.000 MYR. Disa nga përfitimet e nivelit të Bronzit janë një kufi ditor i tërheqjes prej 60,000 MYR, 10 transaksione ditore, një bonus 100 MYR, një bonus shpëtimi javor prej 1,388 MYR, një bonus ditëlindjeje prej 288 MYR, një zbritje prej 0,50% sportive dhe kazino live, një zbritje prej 0,90 % zbritje për lojëra elektronike dhe 0,70% zbritje sportive virtuale.
  • Argjendi - ky është niveli i dytë që është i aksesueshëm për të gjithë lojtarët që bëjnë një depozitë minimale mujore prej 150.000 MYR. Niveli Silver ofron përfitimet e mëposhtme, një menaxher të projektuar llogarie, një kufi ditor tërheqjeje prej 80,000 MYR, 10 transaksione ditore, një bonus 150 MYR, një bonus shpëtimi javor prej 1,688 MYR, një bonus ditëlindjeje prej 388 MYR, një 0,50% sportive dhe kazino live. zbritje, 0,90% zbritje për lojëra elektronike dhe 0,70% zbritje sportive virtuale.
  • Ari - kjo është niveli i tretë që është i aksesueshëm për lojtarët që bëjnë një depozitë minimale prej 500.000 MYR. Disa nga përfitimet e nivelit Silver përfshijnë ato në vijim një menaxher llogarie të projektuar, një kufi ditor tërheqjeje prej 100,000 MYR, 15 transaksione ditore, një bonus 500 MYR, një bonus shpëtimi javor prej 2288 MYR, një bonus ditëlindjeje prej 688 MYR, një bonus të veçantë ditëlindjeje dhuratë, 0,60% zbritje sportive, 0,70% zbritje live kazinoje, 1,00% zbritje lojëra elektronike dhe 0,80% zbritje sportive virtuale.
  • Platinum - ky nivel është i disponueshëm për këdo që bën një depozitë minimale mujore prej 1.000.000 MYR. Disa nga përfitimet që ofron niveli Platinum përfshijnë këto: një menaxher i projektuar llogarie, një limit ditor tërheqjeje prej 300,000 MYR, 15 transaksione ditore, një bonus 1,000 MYR, një bonus javor shpëtimi 2,888 MYR, një bonus ditëlindjeje prej 888 MYR, një dhuratë speciale për ditëlindje, 0,70% zbritje sportive, 0,80% zbritje live në kazino, 1,00% zbritje lojëra elektronike dhe 0,90% zbritje sportive virtuale.
  • Diamanti - niveli i diamantit është i aksesueshëm për të gjithë lojtarët që bëjnë një depozitë minimale prej 2.000.000 MYR. Disa nga përfitimet që ofron ky nivel përfshijnë një menaxher të projektuar llogarie, një kufi ditor të pakufizuar tërheqjeje, transaksione ditore të pakufizuara, një bonus 2,000 MYR, një bonus javor shpëtimi prej 3,888 MYR, një bonus ditëlindjeje prej 1,288 MYR, një dhuratë speciale për ditëlindje dhe një 1,0 % zbritje për të gjitha lojërat.

Bonusi i mirëseardhjes

Siç thamë më parë, BK8 Casino ofron disa bonuse të ndryshme mirëseardhjeje për lojtarët e saj.

Nëse jeni adhurues i sporteve, mund të kërkoni bonusin sportiv, i cili është një bonus depozite 100% ndeshje deri në 100 dollarë. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 50 dollarë dhe bonusi vjen me 12 herë më shumë se kërkesat e bastit.

Nëse jeni një adhurues i drejtpërdrejtë i kazinosë, mund të kërkoni bonusin sportiv, i cili është një bonus depozite prej 50% deri në 100 dollarë. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 50 dollarë dhe bonusi vjen me kërkesat e bastit 20 herë.

Nëse jeni adhurues i lojërave elektronike, mund të kërkoni bonusin sportiv, i cili është një bonus depozite 100% me ndeshje deri në 100 dollarë. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 50 dollarë dhe bonusi vjen me 12 herë më shumë se kërkesat e bastit.

Ju do të duhet të keni një llogari në BK8 Casino dhe të bëni depozitën tuaj të parë për t'u kualifikuar për këto oferta. Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për anëtarët e llogarisë në USD. Pasi të financoni llogarinë tuaj, fondet e bonusit do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj.

Ju lejohet të kërkoni vetëm një bonus mirëseardhjeje.

Bonuset janë të vlefshme për 30 ditë, dhe gjatë kësaj kohe ju duhet të plotësoni kërkesat e basteve.

Kodet e bonusit

BK8 Casino ofron shumë oferta të ndryshme speciale dhe lajmi i mirë është që nuk keni nevojë të përdorni ndonjë kod bonus në këtë pikë. Ju duhet vetëm të bëni depozitën e kërkuar dhe fondet e bonusit do të transferohen menjëherë në llogarinë tuaj.

Total score7.2
Përfitimet
+ Besuar nga John Terry & Robin Van Persie
+ Depozita dhe Tërheqje e Shpejtë
+ Partneri zyrtar i basteve aziatike i klubeve spanjolle 2021/22

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus referimiBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Bitcoin Gold
Crypto
Eezie Pay
Ethereum
Help2Pay
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (10)