BK8 - Affiliate Program

Age Limit
BK8
BK8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Programi i filialeve në BK8 Casino është falas për t'u bashkuar kështu që të gjithë janë të mirëpritur. Ju duhet të plotësoni një formular regjistrimi dhe të prisni miratimin tuaj. Sigurohuni që të vendosni të dhënat e sakta kur të plotësoni aplikacionin. Lajmi i mirë është se programi i jep një shans kujtdo që dëshiron të promovojë produktin e tij.

Programi bashkëpunëtor i BK8 Casino ofron kushtet më të mira dhe kështu ato arrijnë audiencën më të gjerë të mundshme. Gjithçka që duhet të bëni është të regjistroheni në program dhe pasi të miratohet, të filloni të promovoni kazinonë.

Ju do të merrni një komision fiks të ndarjes së të ardhurave prej 40% me vetëm 5 lojtarë të referuar. E vetmja pengesë është se komisioni negativ bartet në muajin pasardhës.

Komisionet do të paguhen një herë në muaj dhe shuma minimale që mund të tërhiqni është e kufizuar në 200 USDT.

Cili është programi i filialeve të BK8 Casino?

Dega e BK8 Casino quhet BK8 Casino.

Total score7.2
Përfitimet
+ Besuar nga John Terry & Robin Van Persie
+ Depozita dhe Tërheqje e Shpejtë
+ Partneri zyrtar i basteve aziatike i klubeve spanjolle 2021/22

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus referimiBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Bitcoin Gold
Crypto
Eezie Pay
Ethereum
Help2Pay
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (10)