BK8

Age Limit
BK8
BK8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

About

BK8 është një kazino online që është prezente në treg që nga viti 2015 dhe është platforma e parë që filloi pranimin e kriptovalutave në Azi. Kazinoja ka një licencë nga Qeveria e Curacaos dhe mbështet monedhat në Singapor, Malajzi, Tajlandë, Vietnam, Indonezi, Kamboxhia dhe Ndërkombëtare.

BK8

Partneri zyrtar i basteve aziatike i Elche CF, Valencia CF, Athletic Club, Villareal, RCD Mallorca 2021/22

BK8 është bërë partneri zyrtar i basteve aziatike i 5 klubeve të Ligës Spanjolle për sezonin 2021/22. BK8 tashmë ka një pozicion të fortë në tregun aziatik të basteve dhe është i etur të vazhdojë të rrisë markën e saj dhe bazën e klientëve përmes partneriteteve brenda Ligës Spanjolle duke formuar shoqata strategjike me Elche CF, Valencia CF, Athletic Club, Villareal dhe RCD Mallorca.

/bk8/about/

Games

BK8 Casino ka shtuar shumë lojëra të ndryshme në portofolin e saj për t'u kujdesur për lloje të ndryshme lojtarësh. Shumica e lojërave në kazino janë të disponueshme në një modalitet argëtues, që do të thotë se mund të luani pa pasur nevojë të depozitoni asnjë fond. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të praktikuar rregullat e një mënyre të caktuar dhe për të praktikuar strategjinë tuaj.

Withdrawals

BK8 Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Pavarësisht se cilin të zgjidhni, do të përjetoni një transaksion të shpejtë. Tërheqja është shumë e thjeshtë, duhet të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni, të vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe të konfirmoni transferimin.

Bonuses

BK8 është plot me oferta emocionuese që vijnë në formën e bonuseve dhe promovimeve. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni si anëtar dhe të filloni të eksploroni të gjitha gjërat që kazinoja ka për të ofruar për lojtarët e saj. Duhet të pranojmë, kjo është faqja më e organizuar që kemi hasur, me bonuse për lloje të ndryshme lojtarësh.

Payments

Opsione të ndryshme pagese janë në dispozicion në BK8 Casino që mund t'i përdorni për depozita dhe tërheqje. Nëse dëshironi të shihni listën e plotë të të gjitha mënyrave të pagesës në dispozicion, mund të shkoni te seksioni i Arkëtarit. Mbani në mend se disponueshmëria mund të varet nga vendndodhja juaj.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga llogaria juaj çdo muaj është e kufizuar në 30.000 MYR.

Ekzistojnë 4 lloje kryesore të opsioneve të pagesës në dispozicion këtu dhe ato përfshijnë ato të mëposhtmet:

 • EeziePay
 • Help2Pay
 • Transferte bankare
 • Kriptovaluta USDT

Pavarësisht se cilin opsion zgjidhni të përdorni, BK8 Casino njihet për transferimin e sigurt të fondeve.

Account

Përpara se të luani për para të vërteta në BK8 Casino, së pari duhet të krijoni një llogari. Ky është një proces i thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Ju duhet të regjistroheni për një llogari dhe ta plotësoni atë me të dhënat tuaja. Sigurohuni që të vendosni të dhënat e sakta sepse më vonë do t'ju duhet të kaloni procedurën e verifikimit.

Languages

BK8 Casino pranon lojtarë nga e gjithë bota kështu që për këtë arsye është shumë e rëndësishme që uebsajti i tyre të jetë i disponueshëm në gjuhë të ndryshme. Në këtë pikë, ju mund të hyni në faqen e internetit në anglisht, tajlandisht, malajisht, vietnamez dhe indonezisht.

Countries

Kazino BK8 është e fokusuar kryesisht te lojtarët malajzianë, por pranon edhe lojtarë nga vende të tjera. Pra, nëse vendi juaj lejon lojërat e fatit, atëherë shanset që ju të jeni në gjendje të krijoni një llogari janë të mëdha.

Mobile

Të jesh në gjendje të luash të gjitha lojërat e tua të preferuara në BK8 Casino në lëvizje është përvoja më e mirë. Falë platformës së tyre celulare, tani mund të hyni në llogarinë tuaj dhe të luani lojën tuaj të preferuar pavarësisht se ku jeni. Kazinoja nuk ka një aplikacion të dedikuar që mund ta shkarkoni, por mund të hyni lehtësisht në llogarinë tuaj duke përdorur shfletuesin tuaj.

Tips & Tricks

Të luash lojëra në BK8 Casino është shumë e thjeshtë pasi shumica e lojërave janë intuitive dhe mund të mësosh se si funksionojnë shumë shpejt. Lajmi i mirë është se mund të luani në modalitetin demo, që do të thotë se kazinoja do t'ju shpërblejë me para virtuale që mund t'i përdorni për të luajtur çdo lojë që dëshironi. Dhe, nga ana tjetër, nëse jeni duke kërkuar për një lojë më sfiduese, mund të provoni një nga lojërat e tyre me letra ose tavolinë. Por sigurohuni që së pari të mësoni rregullat.

Live Casino

BK8 Casino ka shumë lojëra të ndryshme në seksionin e tyre Live Casino, kështu që nëse jeni adhurues i kësaj forme argëtimi do ta vlerësoni atë. Të gjitha lojërat janë të cilësisë së lartë të transmetuara në pajisjen tuaj. Disa nga lojërat që mund të luani këtu përfshijnë Baccarat, Poker dhe Roulette, vetëm për të përmendur disa.

Promotions & Offers

BK8 ofron shumë promovime dhe oferta të ndryshme për të tërhequr lojtarë të rinj. Në këtë pikë, nuk ju nevojitet asnjë kod promocional për të kërkuar një ofertë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të bëni depozitën e kërkuar dhe fondet e bonusit do të transferohen në llogarinë tuaj.

Responsible Gaming

Bixhozi është një formë argëtimi dhe duhet ta shihni si të tillë. Pasi të filloni të luani kumar për të fituar të ardhura, kjo duhet të jetë shenja e parë që gjërat po ju dalin nga duart dhe mund të zhvilloni një varësi nga kumari. Nëse besoni se jeni duke përjetuar varësi nga kumari, duhet menjëherë të kërkoni ndihmë profesionale.

Software

BK8 Casino ka bashkëpunuar me ofrues të ndryshëm softuerësh për të sjellë lojërat më cilësore në rrugën tuaj. Disa prej tyre përfshijnë ato në vijim: Play Pragmatic, Dream Gaming, AE Casino, Evolution Gaming, Playtech, Big Gaming, Allbet, Spadegaming, WM Casino, Microgaming, Asia Gaming dhe SA Gaming. Mund të hasni gjithashtu lojëra elektronike të shumta nga zhvillues të tillë si Nextspin, TopTrendGaming, Nextspin, Funky Games, Spadegaming, Playtech, Play'n GO, Joker, GD Gaming, EBET, Microgaming, Mega888 dhe Game Play.

Support

BK8 Casino është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre. Ka disa mënyra të ndryshme me të cilat mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe më e përshtatshme është veçoria Live Chat. Mund të kontaktoni lehtësisht me një agjent klienti dhe ai do t'ju ndihmojë të zgjidhni problemin tuaj. Një mënyrë tjetër për të kontaktuar kazinonë është t'i telefononi në numrat e mëposhtëm +601172208084 / +60392121600, ose mund t'i dërgoni një email në:

Deposits

Pasi të keni krijuar llogarinë tuaj në BK8 Casino, duhet të depozitoni fonde në llogarinë tuaj për të filluar të luani lojëra për para të vërteta. Bërja e një depozite është një proces i thjeshtë ku duhet të hyni në llogarinë tuaj dhe të klikoni në arkë dhe të zgjidhni seksionin Depozita. Futni shumën që dëshironi të depozitoni dhe konfirmoni transferimin.

Security

BK8 Casino përdor teknologjinë më moderne dhe të sofistikuar të murit të zjarrit për të mbrojtur të dhënat tuaja personale dhe financiare. Për më tepër, ata kryejnë një sërë procedurash verifikimi për t'u siguruar që lojtarët e tyre janë ata që thonë se janë dhe se janë në moshë madhore për të luajtur bixhoz.

FAQ

Si të fitoni në Baccarat?

Ideja për të luajtur Baccarat është të parashikohet nëse dora e bankierit apo dora e lojtarit do të jetë më afër 9.

A ka një strategji për të fituar në Baccarat?

Strategjia më e mirë që mund të përdorni kur luani Baccarat është të njihni rregullat e lojës përpara se të vendosni të luani për para të vërteta.

A është Baccarat një lojë aftësish?

Baccarat është një lojë fati ku tregtari kontrollon pjesën më të madhe të lojës. Vendimi i vetëm që duhet të merrni është shuma që dëshironi të vini bast dhe kush doni të vini bast. Pas kësaj, asgjë nuk është në kontrollin tuaj, kështu që Baccarat nuk është një lojë aftësish.

Cili është basti më i mirë në Baccarat?

Statistikisht, basti Banker do të fitojë më shpesh se çdo bast tjetër. Për këtë arsye, ky bast vjen me një komision prej 5%.

Si të luani në BK8 Casino?

Për të luajtur në BK8 Casino, së pari duhet të krijoni një llogari. Ky është një proces i thjeshtë dhe do të përfundoni shumë shpejt. Thjesht klikoni në butonin Join Now dhe ndiqni udhëzimet e thjeshta. Sigurohuni që të vendosni të dhënat e sakta sepse më vonë do t'ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Dhe një gjë tjetër, kur bëni depozitën tuaj të parë, ju keni të drejtën për një bonus bujar mirëseardhjeje që duhet të pranoni. Këto fonde bonus do t'ju lejojnë të zgjasni lojën tuaj dhe të provoni më shumë lojëra se zakonisht.

A ka BK8 Casino një program filial?

Po, BK8 Casino ka një program shoqërues që do t'i lejojë partnerët e tyre të fitojnë një komision bazuar në aktivitetin e basteve të lojtarëve që ata referojnë.

Si të regjistroheni në Programin e Filialit të Kazinosë BK8?

Për t'u bashkuar me programin e filialit, duhet të plotësoni një aplikacion dhe të prisni miratimin. Mund të duhen deri në 3 ditë pune që aplikimi juaj të shqyrtohet dhe pranohet.

A mund të bashkohem me programin e filialeve edhe pse nuk kam një faqe interneti?

Për të marrë pjesë në programin e filialeve, duhet të keni faqen, faqen, blogun ose forumin tuaj që ka si temë qendrore lojërat e fatit. Gjithsesi, ata do ta shqyrtojnë llogarinë tuaj në baza individuale dhe presin të dëgjojnë prej tyre.

Kur do të marr komisionin tim?

Ju do të merrni komisionin tuaj çdo muaj, zakonisht tre ditë pasi të dorëzoni një tërheqje.

Cila është kërkesa minimale e tërheqjes për kriptomonedhën?

Shuma minimale që mund të tërhiqni është 200 USDT.

A do të fitoj komision për bastet e mia?

Jo, nuk do të fitoni komision në llogarinë tuaj.

Sa lojtarë duhet të referoj për të mbetur aktiv?

Ju duhet të referoni të paktën 5 lojtarë në muaj për të qëndruar aktiv.

Cilat monedha janë të disponueshme në BK8 Casino?

Në këtë pikë, ka vetëm 4 monedha të disponueshme në kazino:

 • Rupia indoneziane (IDR)
 • Ringgit malajzian (MYR)
 • Baht Thai (THB)
 • Dong vietnamez (VND)

A janë të sigurta të dhënat e mia?

Po, BK8 Casino përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për të mbrojtur të dhënat tuaja personale dhe financiare. Kështu që ju mund të jeni të sigurt se të gjitha informacionet tuaja janë të sigurta dhe të sigurta dhe mund të transferoni fonde në dhe nga llogaria juaj dhe të luani lojërat tuaja të preferuara.

Si të depozitoni?

Depozitimi në llogarinë tuaj të Kazinosë BK8 është shumë i thjeshtë. Për më tepër, kazinoja njihet se ofron një nga transaksionet më të shpejta në industrinë e kazinosë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe të vendosni shumën që dëshironi të depozitoni. Fondet duhet të transferohen menjëherë në llogarinë tuaj. Nëse hasni ndonjë problem gjatë bërjes së një depozite, mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do të shqyrtojnë çështjen.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja e fondeve nga llogaria juaj është një proces i thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni seksionin Tërheqje. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni. Mbani në mend se duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese si ajo që keni përdorur për të depozituar fonde në llogarinë tuaj.

Sa kohë duhet që një tërheqje të përpunohet?

Pasi kazinoja të marrë kërkesën tuaj për tërheqje, ata duhet ta përpunojnë atë. Gjatë kohës në pritje, ju mund ta ktheni tërheqjen dhe fondet do të kthehen në llogarinë tuaj.

A ka ndonjë tarifë për depozitat dhe tërheqjet?

BK8 Casino nuk do të ngarkojë asnjë tarifë për depozitat dhe tërheqjet. Mbani në mend se mënyra e pagesës që përdorni mund të nënkuptojë disa tarifa. Gjëja më e mirë që mund të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe pranë saj do të gjeni të gjithë informacionin e nevojshëm.

Si të kërkoni një promovim?

Ka shumë promocione të ndryshme të disponueshme në BK8 Casino. Do të merrni një email ose një tekst sa herë që ka një promovim të disponueshëm për ju. Dhe, nëse nuk ju mungon asgjë, atëherë duhet të shkoni te faqja e Promocioneve dhe të shihni nëse diçka ju pret.

Çfarë ndodh nëse një tregtar i drejtpërdrejtë bën një gabim?

Të gjithë tregtarët e drejtpërdrejtë në BK8 Casino janë profesionistë që kanë kaluar nëpër trajnime të gjera, kështu që ka shumë pak gjasa që ata të bëjnë një gabim. Nëse ndodh një gabim, atëherë loja do të ndërpritet dhe të gjitha bastet do të kthehen.

A mund ta kthej ose anuloj bastin tim?

Pasi të vendosni një bast, nuk mund ta ktheni ose anuloni bastin tuaj.

A ka baste minimale dhe maksimale në sport?

Çdo ngjarje sportive vjen me një minimum dhe maksimal baste të lejuara. Ne ju sugjerojmë të kontrolloni rregullat e çdo loje para se të filloni.

Si mund të kërkoj bonusin e mirëseardhjes?

Çdo lojtar i ri në kazino që krijon një llogari të re dhe bën depozitimin e parë ka të drejtë për një bonus bujar mirëseardhjeje.

A ofron BK8 Casino një llotari?

Lotaria është një formë e njohur e lojërave të fatit dhe këto janë llojet e lojërave të lotos që mund të gjeni në BK8 Casino:

 • QQKeno
 • Keno
 • Shkallët
 • Gërshërë letre shkëmbore (Oẳn tù xì)
 • SO DE: Lotaria Zyrtare e Vietnamit (Số Đề Vietnam)
 • TAI XIU: I madh ose i vogël (Tài xỉu)
 • Thor
 • Derbi me fat
 • PK10
 • Lotaria Tajlandeze: Lotaria Zyrtare TAJLANDA (Số đề Thái)
 • Shpejt 3
 • Lojë me numra: Saba-Sports (IBC)

Pse nuk mund të hyj në llogarinë time?

Mund të ketë shumë arsye pse nuk mund të hyni në llogarinë tuaj. Sigurohuni që të futni të dhënat e sakta dhe gjithashtu sigurohuni që të mos përpiqeni të identifikoheni nga një vend i kufizuar. Nëse identifikimi juaj është ende i pasuksesshëm, ju sugjerojmë të kontaktoni Mbështetjen e Klientit.

A ofron BK8 Casino një aplikacion të dedikuar celular?

Në këtë pikë, BK8 Casino nuk ka një aplikacion që mund ta shkarkoni. Por, ju mund të hyni në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj.

A pranon BK8 Casino lojtarë nga SHBA?

Në këtë pikë, Kazino BK8 nuk pranon lojtarë nga SHBA.

Cilat janë kërkesat e bastit të bonusit të mirëseardhjes?

Bonusi i mirëseardhjes në BK8 Casino duhet të vihet 25 herë përpara se të mund të kërkoni një tërheqje.

A ka kazino një program 'referoji një shoku'?

Po, kjo kazino ka një program 'referoji një miku' që do t'ju sjellë 50 MYR për çdo lojtar që i dërgoni.

Sa kohë duhet për të marrë një tërheqje?

Kjo do të varet nga mënyra e pagesës që përdorni. Disa mënyra pagese ofrojnë tërheqje të menjëhershme ndërsa për të tjera mund të duhen deri në 5 ditë pune.

Affiliate Program

Programi i filialeve në BK8 Casino është falas për t'u bashkuar kështu që të gjithë janë të mirëpritur. Ju duhet të plotësoni një formular regjistrimi dhe të prisni miratimin tuaj. Sigurohuni që të vendosni të dhënat e sakta kur të plotësoni aplikacionin. Lajmi i mirë është se programi i jep një shans kujtdo që dëshiron të promovojë produktin e tij.

Total score7.2
Përfitimet
+ Besuar nga John Terry & Robin Van Persie
+ Depozita dhe Tërheqje e Shpejtë
+ Partneri zyrtar i basteve aziatike i klubeve spanjolle 2021/22

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus referimiBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Bitcoin Gold
Crypto
Eezie Pay
Ethereum
Help2Pay
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (10)