Bizzo - Withdrawals

Age Limit
Bizzo
Bizzo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Bizzo Casino ka shtuar shumë mënyra pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Ky është një proces shumë i thjeshtë, dhe madje edhe fillestarët do ta kenë të lehtë. 

Lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje, të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin.

Mënyra të ndryshme pagese janë në dispozicion për lojtarët që të zgjedhin atë që u përshtatet më së miri.

Në këtë pikë, këto sisteme pagese janë të disponueshme për tërheqje në Bizzo Casino: Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, Banka Wire Transfer, Jeton Wallet, Perfect Money, EcoPayz, eZeeWallet, MiFinity, Bitcoin, Litecoin, Ethereum.

Kuletat elektronike ofrojnë tërheqjen më të shpejtë e cila në disa raste është e menjëhershme, ndërsa tërheqjet e kartave të kreditit dhe debitit ndonjëherë mund të zgjasin nga 1 deri në 5 ditë pune.

Si të tërhiqeni?

Për të bërë një tërheqje të fitimeve, lojtarët duhet të identifikohen në llogarinë e tyre fillimisht dhe të shkojnë në seksionin "Portofoli". Klikoni në opsionin Tërheqje dhe zgjidhni mënyrën e pagesës që duan të përdorin.

Plotësoni të gjitha fushat e detyrueshme dhe konfirmoni transferimin. Ajo që mbetet për të bërë është të prisni që kërkesa të përpunohet dhe të arrijë në llogarinë e tyre. Ajo që duhet të kenë parasysh është se koha e transferimit dhe tarifa do të varen nga mënyra e pagesës që përdorin.

Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë në ditë, 16,000 dollarë në javë dhe 50,000 dollarë në javë.

Lojtarët që kanë ndonjë problem me tërheqjen e tyre duhet të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit.

Monedha

Bizzo Casino ka shtuar shumë monedha që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre.

Në këtë pikë, këto janë të gjitha monedhat e disponueshme nga të cilat lojtarët mund të zgjedhin për të tërhequr fitimet e tyre:

 • Reals Brazilian – BRL
 • Krona Norvegjeze – NOK
 • Tenges Kazakistani – KZT
 • Tabanat nuevos peruane – PEN
 • Rubla ruse - RUB
 • Jeni japonez – JPY
 • Forinta hungareze – HUF
 • Frankët Zvicerane – CHF
 • Republika Çeke Korunas – CZK
 • Juan kinez – CNY
 • Ringgit malajzian
 • Hryvnias ukrainase – UAH
 • Dollarë të Zelandës së Re – NZD
 • Zlotitë polake – PLN
 • Dollar Amerikan – USD
 • Pesos meksikan - MXN
 • Dollarë kanadezë – CAD
 • Rupia indiane - INR
 • Dollarë Australianë – AUD
 • euro – euro
 • Baht Thai - THB
 • fitoi Koreja e Jugut
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBlackjackRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
AstroPay
AstroPay Card
Coinspaid
Directa24
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Sierra Leone
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (49)