Bizzo - Software

Age Limit
Bizzo
Bizzo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Software

Platforma Bizzo Casino ka lojëra nga më shumë se 50 ofrues të ndryshëm të lojërave të fatit. Ka më shumë se sa lojëra, dhe ka shumë! Dhe numri i madh i furnizuesve të lojërave është befasues. 

Estetika e kazinosë është vërtet tërheqëse dhe navigimi është i thjeshtë. Këto kompani softuerësh të mbështetur përfshijnë:

 • BetSoft
 • BigTime Gaming 
 • Lojëra evolucionare
 • iSoftBet
 • Microgaming, dhe shumë të tjerë

Bizzo Casino ka bashkëpunuar me shumë ofrues softuerësh, kështu që lojtarët mund të zgjedhin nga shumë lojëra kazino në internet. Lojtarët kanë mundësinë të luajnë lojëra në një modalitet argëtues, gjë që është një mundësi e shkëlqyer për të parë se çfarë ofron loja përsa i përket veçorive të veçanta.

Disa nga ofruesit e programeve kompjuterike që fuqizojnë Bizzo Casino përfshijnë ato të mëposhtme:

 • Belatra
 • Bet2Tech
 • BGaming
 • Plani i lojërave
 • Booongo
 • Betsoft Gaming
 • Felix Gaming
 • Igrosoft
 • Iron Dog Studio
 • iSoftBet
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBlackjackRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
AstroPay
AstroPay Card
Coinspaid
Directa24
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Sierra Leone
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (49)