Bizzo - Promotions & Offers

Age Limit
Bizzo
Bizzo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Bizzo Casino ka përgatitur shumë surpriza për lojtarët e saj në formën e promocioneve dhe ofertave. 

Për t'i nisur gjërat në këmbën e duhur, çdo anëtar i ri do të marrë një bonus mirëseardhjeje shumë bujare jo vetëm herën e parë që bën një depozitë, por edhe herën e dytë. Për t'u kualifikuar për ofertën ata duhet të depozitojnë të paktën 20 dollarë.

Bonusi i mirëseardhjes në Bizzo Casino bartet mbi dy depozitat e para që bën një lojtar. Minimumi i depozitave që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar për ofertën është 20 dollarë për secilin prej tyre.

Bonusi i parë është një bonus depozitimi 100% i ndeshjes deri në 100 dollarë dhe 100 rrotullime falas. Fondet e bonusit do të shtohen menjëherë në llogari, ndërsa rrotullimet falas do të shpërblehen në 2 këste me 50 rrotullime falas për 2 ditë rresht.

Bonusi i dytë është një bonus depozite prej 50% deri në 300 dollarë dhe 50 rrotullime falas.

Bonusi vjen me kërkesat e basteve 40 herë që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre. Basti maksimal që mund të bëjnë lojtarët gjatë lojës me fondet e bonusit është i kufizuar në 5 dollarë.

Bonusi është i vlefshëm vetëm për 7 ditë dhe lojtarët që nuk arrijnë të përmbushin kërkesat e basteve gjatë kësaj periudhe kohore do të humbasin fitimet e tyre.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBlackjackRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
AstroPay
AstroPay Card
Coinspaid
Directa24
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Sierra Leone
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (49)