Bizzo - Mobile

Age Limit
Bizzo
Bizzo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Mobile

Bastet celulare kanë qenë shtesa përfundimtare për kazinotë në internet. Lejimi i lojtarëve për të hyrë në llogaritë e tyre nga kudo ka qenë një plus i madh dhe ofruesit e programeve kompjuterike po përpiqen të bëjnë gjithçka në fuqinë e tyre për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme.

Bizzo Casino ka një platformë celulare që lejon lojtarët të hyjnë në llogaritë e tyre në çdo kohë që dëshirojnë, pavarësisht vendndodhjes së tyre. Të ulesh para një kompjuteri për të vendosur disa baste, është një gjë e së kaluarës. Në ditët e sotme, lojtarët mund të bastojnë në lojërat e tyre të preferuara ndërsa janë duke pritur në radhë ose duke udhëtuar për në punë.

Bizzo Casino sigurohet që të kënaqë preferencat e të gjithë lojtarëve, duke ofruar më shumë se 3000 tituj në portofolin e tyre dhe duke shtuar vazhdimisht lojëra të reja për t'i bërë gjërat edhe më emocionuese.

Për më tepër, kompania fokusohet gjithashtu në cilësi, jo vetëm në sasi. Të gjitha lojërat janë të organizuara bukur në seksione të veçanta në varësi të zhanrit të tyre dhe përdoruesit celularë mund të përdorin shiritin intuitiv të kërkimit për të gjetur lojën e saktë që kërkojnë.

Numri më i madh i lojërave i përket lojërave me video slot dhe lojtarët mund të gjejnë disa nga titujt më të njohur si Red Lion, Crystals Digger, Candy Monsta dhe shumë të tjera. Argëtimi nuk ndalet këtu dhe lojtarët që duan të gjejnë tituj që përmbajnë jackpot të përditshëm mund të shkojnë te seksioni Drops and Win.

Faqja e lojërave të fatit celular gjithashtu krenohet me një përzgjedhje të shkëlqyer të lojërave të ndryshme tavoline dhe disa nga më të njohurat përfshijnë Pokerin Karaibe, Pokerin Oasis, Poker Ride'M, Ruletën Evropiane, Ruletën Amerikane, Atlantic City Blackjack, Blackjack Evropian, Baccarat Supreme, Baccarat 777 , Sic Bo Macau, vetëm për të përmendur disa.

Lojtarët që duan të përjetojnë se si është të luash në një kazino të vërtetë tokësore do të kenë mundësinë të vizitojnë seksionin e Kazinosë Live. Lojërat këtu transmetohen nga një studio e vërtetë live dhe drejtohen nga tregtarë të vërtetë të drejtpërdrejtë. Cilësia e lojërave është e patëmetë, dhe për një moment do të sjellë përvojën sa më afër lojtarëve.

Lojtarët mund të hyjnë lehtësisht në llogaritë e tyre duke përdorur një shfletues celular dhe nuk ka nevojë fare për të shkarkuar një aplikacion.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBlackjackRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
AstroPay
AstroPay Card
Coinspaid
Directa24
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Sierra Leone
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (49)