Bizzo - Live Casino

Age Limit
Bizzo
Bizzo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Live Casino

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë i lejojnë lojtarët të përjetojnë veprime në kohë reale me tregtarët ekspertë. Të gjitha lojërat transmetohen me definicion të lartë nga një kazino ose një studio me bazë tokësore dhe lojtarët mund të gjejnë disa nga titujt më të mirë që vijnë nga Ezugi, Pragmatic Play, Playtech dhe Evolution Gaming.

Lojërat e Kazinosë Live mund të aksesohen nga menyja kryesore në anën e majtë të ekranit.

Blackjack live

Blackjack është një lojë që është e disponueshme në seksionin Live Casino në Bizzo Casino. Kjo është një lojë interesante por e lehtë për t'u mësuar. Për të fituar, lojtari duhet të marrë një dorë që arrin gjithsej 21, më e lartë se dora e tregtarit dhe pa humbur.

Pasi të gjithë vendosin bastet e tyre, tregtari do t'i shpërndajë dy letra lojtarit dhe dy letra për vete. Kur lojtari sheh letrat e tij, ai ka mundësinë të marrë më shumë letra ose të qëndrojë me dorën që ka.

Opsione të tjera janë të disponueshme, si dhe dyfishimi, ndarja e çifteve dhe blerja e sigurimit. Tregtari duhet të ndjekë rregulla strikte kur bëhet fjalë për të luajtur me dorën e tij. Lojtarët këshillohen të mësojnë rregullat e lojës përpara se të vendosin të luajnë. Të gjitha rregullat mund t'i gjejnë në linkun e mëposhtëm.

Ekzistojnë variante të ndryshme të Blackjack në dispozicion në Bizzo Casino dhe disa nga më të njohurat përfshijnë:

 • Lobi i Blackjack
 • Blackjack i pafund
 • Blackjack rus i zi
 • Blackjack Classic 9
 • Blackjack Diamond VIP
 • Blackjack Fortune VIP
 • Speed VIP Blackjack D
 • Blackjack turk
 • Blackjack pa kufi
 • Blackjack turk i pakufizuar

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një lojë e mrekullueshme që ofron orë dhe orë argëtimi, veçanërisht kur luhet në një kazino të drejtpërdrejtë. Mundësia për të parë topin e bardhë duke u hedhur para syve ju sjell më shumë siguri lojtarëve se loja është e drejtë.

Të luash ruletë nuk është shumë e vështirë, edhe pse loja duket mjaft komplekse në pamje të parë. Ne sugjerojmë lojtarët të kalojnë rregullat bazë të paktën përpara se të vendosin të luajnë.

Në këtë mënyrë, ata do të përmirësojnë në mënyrë drastike shanset e tyre për të fituar. Kushdo që dëshiron të lexojë mbi rregullat e ruletit mund të ndjekë këtë lidhje.

Këtu janë disa nga variantet më të njohura të Ruletës të disponueshme në Bizzo Casino:

 • Cumbia Ruleta 1
 • Ruletë live 24/7
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë Bingo Amerikane
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë Arabe
 • Ruletë autentike Aspers
 • Auto Roulette Classic 1
 • Auto Roulette Classic 2

Baccarat live

Baccarat është një lojë që lejon lojtarët të vënë një bast jo vetëm në duart e tyre, por edhe në Banker. Luajtja e baccarat live sjell më shumë veprim në lojë dhe lajmi i mirë është se ka shumë variante të disponueshme në Bizzo Casino.

Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta dhe lojtari nuk duhet të bëjë shumë për të fituar. Ata do të kenë nevojë vetëm për fat për të qenë në anën e tyre pasi nuk merren vendime pasi letrat të shpërndahen.

Loja drejtohet plotësisht nga tregtari, por është gjithmonë mirë të dini se çfarë po ndodh para jush. Lojtarët që duan të lexojnë për rregullat e ruletit mund ta bëjnë këtë në lidhjen e mëposhtme.

Këtu janë disa nga variantet më të njohura të Baccarat të disponueshme në kazino:

 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat
 • Shtrydhje Baccarat
 • Baccarat i pasurisë së artë të personit të parë
 • Baccarat rrufeja e personit të parë
 • Bakara e artë
 • Nokauti i Bakaratit të Artë
 • Golden Baccarat Super Six
 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Bakarat rrufeje
 • No Comm Speed Baccarat A
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBlackjackRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
AstroPay
AstroPay Card
Coinspaid
Directa24
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Sierra Leone
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (49)