Rishikimi i kazinosë Bizzo - Games

BizzoResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusDeri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
Program i mirë VIP
Shumë bonuse
Dizajn i mirë
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Program i mirë VIP
Shumë bonuse
Dizajn i mirë
Bizzo
Deri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Games

Games

Gama e lojërave të kazinosë në Bizzo Casino është një nga pikat kryesore të faqes. Ka mijëra lojëra elektronike në internet për të zgjedhur, duke përfshirë tituj të licencuar si Beauty and the Beast, Paranormal Activity dhe Jackpot Rango. Lojërat e tavolinës përfshijnë blackjack, ruletë, craps, baccarat, keno dhe variacione të ndryshme pokeri si Oasis, Caribbean dhe Triple Edge.

Slots

Wolf Gold, John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen, Madame Destiny: MegaWays, dhe Rich Wilde and the Book of Dead janë vetëm disa nga lojërat epike të disponueshme në Bizzo Casino.

Lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë

Blackjack, baccarat dhe keno janë ndër lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë të disponueshme në Bizzo Casino. Ndërsa nuk ka një përzgjedhje masive të secilit lloj loje, biblioteka është e përshtatshme dhe softueri është i nivelit të lartë.

Bizzo Casino ka një portofol të pasur lojërash, kështu që çdo lloj lojtari do të gjejë diçka për ta. të gjitha lojërat e tyre janë zhvilluar nga disa nga ofruesit më të njohur të softuerit që do të thotë se lojërat janë argëtuese dhe mbi të gjitha, të drejta.

Bakarat

Baccarat është një lojë letrash shumë e njohur që është e disponueshme në Bizzo Casino. Kjo është një lojë shumë e thjeshtë me disa rregulla që lojtarët duhet të ndjekin.

Pjesa më e madhe e lojës drejtohet nga tregtari, kështu që lojtarët mund të ulen dhe të pushojnë dhe të presin rezultatin e raundit. Ideja e Baccarat është të fitosh një dorë që arrin 8 ose 9. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të vendosin për shumën që duan të vënë bast dhe se për kë duan të bastojnë. Në Baccarat, lojtarët nuk duhet të bastojnë vetëm në duart e tyre.

Ata kanë mundësinë të vënë një bast në dorën e Bankierit ose që raundi të përfundojë me Barazim. Basti i barazimit ofron pagesën më të mirë, për këtë arsye është më tërheqës.

Gjithsesi, shanset për të fituar këtë bast janë shumë të vogla dhe pothuajse të pamundura, kështu që ne i këshillojmë lojtarët të shmangin këtë bast, veçanërisht nëse janë fillestarë. Kushdo që dëshiron të lexojë për rregullat specifike se si të luajë Baccarat duhet të ndjekë këtë lidhje.

Në këtë pikë, ka shumë variante Baccarat të disponueshme në Bizzo Casino, por këto janë disa nga më të njohurat:

 • Baccarat Nuk ka komision
 • Baccarat Supreme
 • Baccarat Supreme No Commision
 • Baccarat fitues të madh
 • Baccarat PRO
 • Baccarat Premium
 • Baccarat NC
 • Mini Baccarat
 • Bakarat VIP

Slots

Lojërat e lojërave elektronike në internet ofrojnë një diversitet të tillë kur bëhet fjalë për temën dhe dizajnin e lojës, që është një nga arsyet kryesore pas popullaritetit të madh që ata gëzojnë.

Ka më shumë se 1000 tituj të disponueshëm në Bizzo Casino, kështu që lojtarët mund të gjejnë diçka të re për të luajtur çdo ditë.

Slots janë në të njëjtën kohë, një nga lojërat më të lehta për t'u luajtur. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të vendosin për bastin, të shtypin butonin Spin dhe të presin për rezultatin. Për të fituar, ata duhet të huazojnë simbole në një linjë aktive pagese.

Nuk ka shumë që një lojtar mund të bëjë kur bëhet fjalë për strategjinë, sepse loja drejtohet nga numri RNG që do të thotë se askush nuk mund të ndikojë në rezultatin e një rrotullimi. Gjithsesi, strategjia më e mirë që lojtarët mund të përdorin është të njohin rregullat e lojës që duan të luajnë, dhe ata mund të lexojnë për rregullat e lojërave të lojërave elektronike në lidhjen e mëposhtme.

Siç thamë më parë, ka shumë tituj në dispozicion dhe disa nga më të rinjtë përfshijnë si më poshtë: Northern Boom, Christmas Reach, Christmas Tree 2, Hot Cash, Lord Of The Seas, Frozen Mirror, Fruit Factory, Ganesha Boost Hold & Win, Dragons Gold 100, Sabers and Swords Charge Gigablox, Golden Gallina, Papaya Pop, Spinbox, Cheeky Chesire, Cara Mia Carmen, Fire King, Power Of Gods: Hades, Legend of The Four Beasts, Towering Pays Valhalla, Wild Justice, Wolf Night, Crystal Classics dhe Raptor Doublemax.

Poker

Bizzo Casino përmban versione të shumta të pokerit. Kjo është një lojë që kërkon pak kohë për të mësuar rregullat bazë, por pasi t'i zotërojnë ato, mund të fillojnë të zhvillojnë një strategji që do të përmirësojë shanset e tyre për të fituar.

Gjëja më e rëndësishme që lojtarët duhet t'i kushtojnë vëmendje kur bëhet fjalë për pokerin është renditja e duarve. Është shumë e rëndësishme të dini renditjen e duarve në mënyrë që lojtarët të mos heqin një kartë të rëndësishme.

Një tjetër gjë që duhet t'i kushtojnë vëmendje janë raundet e basteve. Lojtarët që duan të lexojnë më shumë rreth rregullave të pokerit mund të ndjekin këtë lidhje.

 • Poker Karaibe
 • Oasis Poker
 • Poker Triple Edge
 • Trey Poker
 • 4 të një lloji Bonus Poker
 • Joker Poker
 • Oasis Poker Classic
 • Poker Teen Patti
 • Texas Hold'em Poker 3D
 • All American Poker 100 Hand

Bingo

Bingo është një lojë e së shkuarës që po fiton popullaritet të madh kohët e fundit. Ka shumë variacione të lojës të disponueshme në Bizzo Casino në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri.

Loja është shumë e thjeshtë, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të blejnë një biletë dhe të shënojnë numrat siç quhen. Lojtarët mund të blejnë sa më shumë bileta që duan dhe të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar. Për të lexuar rregullat e lojës, lojtarët mund të ndjekin këtë lidhje.

Ka shumë variante të Bingo të disponueshme në Bizzo Casino dhe disa nga më të njohurat përfshijnë sa vijon:

 • 88 Bingo 88
 • Bingo Soccer
 • Vetëm një Bingo
 • Bingo me banane
 • Betina Bingo
 • Bingo Bruxaria
 • Bingo Cientista Doidao
 • Bingo Fada da Fortuna
 • Bingo Horthina
 • Bingo Iglu

Blackjack

Në Blackjack, të gjithë luajnë kundër tregtarit, pa marrë parasysh sa njerëz ka në tryezë. Për të fituar, një lojtar duhet të ketë një dorë që është më afër 21, më e lartë se dora e tregtarit pa u rrëzuar.

Loja është shumë e thjeshtë. Pasi të gjithë vendosin një bast, tregtari do të ndajë vetëm dy duar, një për lojtarin dhe një për veten e tyre. Lojtarët kanë shumë opsione në dispozicion për të përmirësuar duart e tyre, gjë që është një avantazh i madh pasi tregtari duhet të ndjekë rregulla strikte edhe kur ata kanë një dorë të favorshme.

Ne sugjerojmë lojtarët të mësojnë rregullat bazë të lojës përpara se të kënaqen me Blackjack. Ata mund të lexojnë se si të luajnë Blackjack në lidhjen e mëposhtme.

Ka shumë variante të lojës të disponueshme në Bizzo Casino, por disa nga më të njohurat përfshijnë sa vijon:

 • Blackjack 3D
 • Bonus Blackjack
 • Blackjack Mbretëresha e Kuqe
 • 21 Burn Blackjack
 • Blackjack Amerikan
 • Blackjack Evropian
 • Blackjack Single Deck
 • Super 7 Blackjack

Ruletë

Bizzo Casino ka shtuar lojëra ruletë në portofolin e tyre nga 3 ofrues të ndryshëm. Roulette është një lojë emocionuese që ofron lojë më të sofistikuar.

Rregullat mund të duken të komplikuara në fillim, por pasi lojtarët të dallojnë bastet e ndryshme që mund të vendosin, do ta kenë më të lehtë lojën. Ne i këshillojmë lojtarët të mësojnë rregullat bazë të lojës përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta dhe mund t'i gjejnë ato në lidhjen e mëposhtme.

Ruleta është një lojë shumë e njohur, kështu që nuk është çudi që ka shumë variante të lojës dhe disa nga më të njohurat përfshijnë lojërat e mëposhtme:

 • Ruletë 3D
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë Diamanti
 • Ruletë mbretërore
 • Ruletë me fat
 • Ruletë VIP Amerikane
 • Ruletë evropiane VIP
 • Ruletë zmadhimi

Turne

Bizzo Casino ka shumë turne në dispozicion. Ideja prapa turneve është që lojtarët mund të shijojnë lojëra vetëm me një blerje të vogël. Shanset për të fituar të mëdha këtu janë të mundshme, kështu që kjo është një nga arsyet pse turnet janë një mënyrë e shkëlqyer argëtimi dhe një mënyrë për të fituar disa çmime në para.

Në këtë pikë, këto janë të gjitha turnet që janë në dispozicion në Bizzo Casino:

Tavolinë luksoze – Për t'u bashkuar me këtë turne, lojtarët duhet të bëjnë vetëm një depozitë. Basti minimal është i kufizuar në 1$ dhe ideja është të shënoni pikë me çdo bast dhe të ngjiteni në tabelën e drejtuesve për të fituar një raund të garës. Çmimi në fund është 500 dollarë dhe kushdo që ka numrin më të madh të pikëve do ta fitojë atë.

Gara Oracle Slot – Për të marrë pjesë në këtë turne, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të bëjnë të paktën një depozitë. Basti minimal që ata mund të vendosin është i kufizuar në $1. Ideja e këtij turneu është të fitoni pikë duke vendosur baste dhe duke u ngjitur në tabelën e liderëve. Dhe, kushdo që ka numrin më të madh të pikëve do të fitojë grupin e çmimeve që është $2,000.

Jackpot progresive

Jackpot-et progresive janë gjithmonë shumë tërheqës për lojtarët, sepse ato ofrojnë grupe masive çmimesh. Disa nga këto lojëra kërkojnë që lojtarët të vënë bast maksimal në çdo kohë për t'u kualifikuar për xhekpotin. Fatkeqësisht, kjo është diçka që të gjithë lojtarët nuk mund ta përballojnë.

Këtu janë disa nga Jackpot-et Progresive më të njohura në Bizzo Casino:

Jackpot për Halloween – grupi i çmimeve të këtij jackpoti është 40,000 dollarë dhe gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të marrin 9 simbole identike në linjat e pagesës për të ndezur timonin e fatit.

Deluxe e thesarit të Faraonit – grupi i çmimeve të këtij çmimi i parë është 759,934 dollarë dhe çmimi i parë aktivizohet rastësisht në çdo rrotullim. Lajmi i mirë është se lojtarët nuk duhet të vënë bast maksimal për të shkaktuar jackpot.

Frost Queen Jackpots – grupi i çmimeve të këtij çmimi i parë është 29,668 dollarë dhe gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të fitojnë 5 çelësa me ngjyra specifike për t'u kualifikuar për një nga pesë jackpot-et e disponueshme.

Grabitës bankash – grupi i çmimeve të këtij çmimi i parë është 182,350 dollarë dhe gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të marrin 6 ose më shumë simbole krediti në bobina për të hyrë në një raund bonus ku mund të zhbllokojnë një nga jackpot-et e disponueshme.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Kazino Bizzo: Duke e marrë industrinë e lojërave të fatit nga stuhia
2022-01-18

Kazino Bizzo: Duke e marrë industrinë e lojërave të fatit nga stuhia

Pavarësisht se është i sapoardhuri në skenën e lojërave të fatit në internet, Bizzo Casino ka bërë një emër për vete dhe duke pushtuar skenën e kazinosë së lojërave të fatit në internet.