Bizzo - Deposits

Age Limit
Bizzo
Bizzo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Deposits

Bizzo Casino ka shtuar mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Bërja e një depozite është një proces shumë i thjeshtë, ku lojtarët duhet të klikojnë në butonin Depozitë që gjendet në krye të ekranit. 

Kjo do të hapë të gjitha opsionet e disponueshme bankare. Lojtarët duhet të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin, të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe të konfirmojnë transferimin. Fondet duhet të reflektohen në gjendjen e lojtarit menjëherë.

Disa nga mënyrat e pagesës që janë të disponueshme në Bizzo Casino përfshijnë këto:

eZeeWallet, Litecoin, MiFinity, Visa, CashtoCode, Skrill, Bitcoin, EcoPayz, Flexepin, Ethereum, Interac, MasterCard, Jeton, AstroPay Card, Paysafecard, Perfect Money, Neteller

Minimumi i depozitave që lojtarët mund të bëjnë është i kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale do të varet nga mënyra e pagesës që ata vendosin të përdorin.

Bonus pa depozitë

Në këtë pikë, Bizzo Casino nuk ofron një bonus pa depozitë. Nëse kjo ndryshon në të ardhmen, lojtarët do të njoftohen.

Ndeshja e depozitave

Lojtarët që i bashkohen kazinosë do të kenë mundësinë të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes i cili bartet në dy depozitat e tyre të para në mënyrën e mëposhtme:

Bonusi i parë është një bonus depozitimi 100% i ndeshjes deri në 100 dollarë dhe 100 rrotullime falas. Fondet e bonusit do të shtohen menjëherë në llogari, ndërsa rrotullimet falas do të shpërblehen në 2 këste me 50 rrotullime falas për 2 ditë rresht.

Bonusi i dytë është një bonus depozite prej 50% deri në 300 dollarë dhe 50 rrotullime falas.

Kufiri i depozitave

Bizzo Casino ka një kufi minimal depozitimi prej vetëm 10 dollarë. Kjo është shumë e ulët, dhe lojtarët që kanë një buxhet do ta kenë shumë të përshtatshëm. Kufiri maksimal i depozitave do të varet nga mënyra e pagesës.

Jeton ka një kufi maksimal prej 150,000 dollarë, Interac ka një kufi maksimal prej 2,500 dollarësh ndërsa kriptovalutat ofrojnë kufirin më të lartë që është 1,000,000 dollarë.

Monedha

Bizzo Casino ka shtuar shumë monedha që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Një gjë shumë e rëndësishme është që pasi të zgjedhin një monedhë, nuk mund ta ndryshojnë më vonë.

Këto janë të gjitha monedhat e disponueshme:

 • Reals Brazilian – BRL
 • Krona Norvegjeze – NOK
 • Tenges Kazakistani – KZT
 • Tabana peruane nuevos – PEN
 • Rubla ruse - RUB
 • Jeni japonez – JPY
 • Forinta hungareze – HUF
 • Frankët Zvicerane – CHF
 • Republika Çeke Korunas – CZK
 • Juan kinez – CNY
 • Ringgit malajzian
 • Hryvnias ukrainase – UAH
 • Dollarë të Zelandës së Re – NZD
 • Zlotitë polake – PLN
 • Dollar Amerikan – USD
 • Pesos meksikan - MXN
 • Dollarë kanadezë – CAD
 • Rupia indiane - INR
 • Dollarë Australianë – AUD
 • euro – euro
 • Baht Thai - THB
 • fitoi Koreja e Jugut
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBlackjackRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
AstroPay
AstroPay Card
Coinspaid
Directa24
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Sierra Leone
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (49)