Bizzo - Countries

Age Limit
Bizzo
Bizzo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Countries

Ndërsa Bizzo Casino është në dispozicion në shumë vende të botës, disa prej tyre janë gjithashtu të kufizuara. Ju lutemi shikoni listën e plotë të vendeve të kufizuara për të parë nëse keni të drejtë të luani apo jo.

Lojtarët nga disa vende nuk lejohen të regjistrohen për një llogari në Bizzo Casino dhe të luajnë për para të vërteta. Për të parë nëse një lojtar mund ose nuk mund të krijojë një llogari, ne u sugjerojmë lojtarëve të kontrollojnë listën e vendeve të kufizuara që përfshin vendet e mëposhtme:

 • Afganistani
 • Shqipëria
 • Algjeria
 • Angola
 • Australia
 • Bahamas
 • Botsvana
 • Belgjika
 • Bullgaria
 • Kolumbia
 • Kroacia
 • Republika Çeke
 • Danimarka
 • Estonia
 • Ekuador
 • Etiopia
 • Franca
 • Gana
 • Guajana
 • Hong Kongu
 • Italia
 • Irani
 • Iraku
 • Izraeli
 • Kuvajti
 • Letonia
 • Lituania
 • Meksika
 • Namibia
 • Nikaragua
 • Korea e Veriut
 • Pakistani
 • Panamaja
 • Filipinet
 • Portugalia
 • Rumania
 • Singapor
 • Spanja
 • Suedia
 • Zvicra
 • Sudani
 • Siria
 • Tajvani
 • Trinidad dhe Tobago
 • Tunizia
 • Uganda
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Shtetet e Bashkuara të Amerikës
 • Jemeni
 • Zimbabve
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBlackjackRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
AstroPay
AstroPay Card
Coinspaid
Directa24
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Sierra Leone
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (49)