Rishikimi i kazinosë Bizzo - Bonuses

BizzoResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusDeri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
Program i mirë VIP
Shumë bonuse
Dizajn i mirë
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Program i mirë VIP
Shumë bonuse
Dizajn i mirë
Bizzo
Deri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Bizzo Casino e di mirë se mënyra e vetme për të tërhequr lojtarë të rinj është t'u ofroni atyre shumë bonuse që thjesht nuk mund t'i refuzojnë. Lojtarët e rinj mund të fillojnë duke kërkuar bonusin e mirëseardhjes, ndërsa lojtarët besnikë mund të shijojnë shumë bonuse të ringarkimit dhe Programin VIP.

Bizzo Casino ofron shumë bonuse. Lojtarët që i bashkohen kazinosë do të kenë mundësinë të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes i cili bartet në dy depozitat e tyre të para në mënyrën e mëposhtme:

Bonusi i parë është një bonus depozite 100% ndeshje deri në 100 dollarë dhe 100 rrotullime falas. Fondet e bonusit do të shtohen menjëherë në llogari, ndërsa rrotullimet falas do të shpërblehen në 2 këste me 50 rrotullime falas për 2 ditë rresht.

Bonusi i dytë është një bonus depozitimi prej 50% deri në 300 dollarë dhe 50 rrotullime falas.

Aktualisht, Bizzo Casino ofron dy bonuse të ringarkimit, dhe ato janë këto:

Rrotullime falas të së hënës – Bizzo Casino do të sigurohet që e hëna të jetë dita e preferuar e të gjithëve. Lojtarët mund të marrin deri në 100 rrotullime falas për lojën slot video Pragmatic Play, Cash Elevator, ose në Avalon:

Mbretëria e Humbur nga BGaming. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të fusin kodin promo SPIN pasi të bëjnë një depozitë. Lojtarët që depozitojnë të paktën 20 dollarë do të marrin 20 rrotullime falas, një depozitë prej 50 dollarësh do të sjellë 50 rrotullime falas dhe një depozitë prej 100 dollarësh do të sjellë 100 rrotullime falas.

Bonusi i rifreskimit të së enjtes – Çdo të enjte, Bizzo Casino ofron një mundësi për çdo lojtar për të nisur fundjavën. Gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të përdorin kodin promovues THU kur depozitojnë të enjten.

Lojtarët që depozitojnë 20 dollarë do të marrin një bonus prej 50% deri në 200 dollarë dhe 100 rrotullime falas në Kazanin Magjik të njohur - The Enchanted Brew nga Pragmatic Play. Pasi depozitimi të jetë i suksesshëm, lojtarët do të marrin 50 rrotullime falas dhe pjesa tjetër e rrotullimeve falas do të shtohen pas 24 orësh.

Programi i Besnikërisë

Bizzo Casino ofron një Program VIP për lojtarët e tyre besnikë. Ka 30 nivele të ndryshme dhe çdo herë që një lojtar arrin një nivel të ri ai do të marrë një shpërblim unik. Për të ngritur nivelin, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të vendosin baste me para të vërteta.

 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 1 do të marrin 10 rrotullime falas.
 • Kur lojtarët të arrijnë nivelin 2 VIP, do të marrin 20 rrotullime falas.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 3 do të marrin 50 rrotullime falas.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 4 do të marrin 75 rrotullime falas.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 5 do të marrin 100 rrotullime falas.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 6, ata do të marrin një çmim prej 5 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 7, ata do të marrin një çmim prej 10 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 8, ata do të marrin një çmim prej 15 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 9, ata do të marrin një çmim prej 20 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 10, ata do të marrin një çmim prej 30 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 11, ata do të marrin një çmim prej 50 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 12, ata do të marrin një çmim prej 75 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 13, ata do të marrin një çmim prej 100 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 14, ata do të marrin një çmim prej 150 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 15, ata do të marrin një çmim prej 200 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 16, ata do të marrin një çmim prej 300 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 17, ata do të marrin një çmim prej 500 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 18, ata do të marrin një çmim prej 750 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 19, ata do të marrin një çmim prej 1000 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 20, ata do të marrin një çmim prej 1500 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 21, ata do të marrin një çmim prej 2000 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 22, ata do të marrin një çmim prej 3000 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 23, ata do të marrin një çmim prej 5000 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 24, ata do të marrin një çmim prej 7500 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 25, ata do të marrin një çmim prej 10000 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 26, ata do të marrin një çmim prej 15,000 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 27, ata do të marrin një çmim prej 25,000 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 28, ata do të marrin një çmim prej 50,000 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 29, ata do të marrin një çmim prej 100,000 dollarësh.
 • Kur lojtarët arrijnë nivelin VIP 30, ata do të marrin një çmim prej 150,000 dollarësh.

Bonus pa depozitë

Në këtë pikë, Bizzo Casino nuk ofron ndonjë bonus depozite për lojtarët e tyre. Nëse kjo ndryshon në të ardhmen, lojtarët do të njoftohen.

Kodi i bonusit

Të gjitha bonuset në Bizzo Casino shpërblehen automatikisht sapo një lojtar të bëjë një depozitë të suksesshme. Ata nuk duhet të fusin asnjë kod për të marrë bonusin.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Kazino Bizzo: Duke e marrë industrinë e lojërave të fatit nga stuhia
2022-01-18

Kazino Bizzo: Duke e marrë industrinë e lojërave të fatit nga stuhia

Pavarësisht se është i sapoardhuri në skenën e lojërave të fatit në internet, Bizzo Casino ka bërë një emër për vete dhe duke pushtuar skenën e kazinosë së lojërave të fatit në internet.