Bizzo - Affiliate Program

Age Limit
Bizzo
Bizzo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Playamo Partners është një program i themeluar i marketingut të filialeve të kazinosë që lejon filialet të fitojnë të ardhura duke promovuar produktin e tyre. Gjithçka që ata duhet të bëjnë është të regjistrohen për një llogari dhe pasi të kenë mbaruar ata mund të fillojnë të fitojnë një komision.

Playamo Partners ofron dy plane fitimi, ndarjen e të ardhurave dhe marrëveshjen kosto për blerje. Filialet do të vendosin automatikisht nën ndarjen e të ardhurave, por ata mund ta ndryshojnë atë më vonë.

Plani i ndarjes së të ardhurave lejon filialet të fitojnë një tarifë fikse në varësi të referimeve të tyre mujore për markat e tyre në mënyrën e mëposhtme:

 • Filialet që referojnë nga 1 deri në 5 lojtarë të rinj në muaj do të marrin një pjesë të të ardhurave prej 25%.
 • Filialet që referojnë nga 6 deri në 15 lojtarë të rinj në muaj do të marrin një pjesë të të ardhurave prej 30%.
 • Filialet që referojnë nga 16 deri në 35 lojtarë të rinj në muaj do të marrin një pjesë të të ardhurave prej 35%.
 • Filialet që referojnë më shumë se 35 lojtarë të rinj në muaj do të marrin një pjesë të të ardhurave prej 40%.

Nuk mund të thuhet se sa më shumë lojtarë të ftohen, aq më shumë do të fitojnë bashkëpunëtorët. Për ta bërë këtë, ata mund të përdorin materiale të ndryshme promovuese të ofruara për t'i ndihmuar ata të nxisin fushatën e tyre.

Filialet mund të fitojnë përmes marrëveshjes CPA që do të sjellë një shumë fikse për çdo lojtar të ri që i referohet ndonjë prej markave të Playamo. Shuma që partnerët do të fitojnë me këtë plan është subjekt negocimi duke u dhënë atyre shanse për të marrë fitim më të lartë për çdo referim.

Cili është programi i filialeve të Bizzo Casino?

Programi i filialeve të Bizzo Casino quhet Playamo Partners dhe ka markat e mëposhtme nën krahun e tij:

 • Bobkazino
 • Playamo
 • Betchan
 • Spinia
 • Betamo
 • Casinochan
 • Kazino biskotash
 • Woocasino
 • 20 bast
 • Avalon 78
 • Mason Slots
 • Kazino Kombëtare
 • Kazino Bizzo

Informacion rreth markave

Kazino BetChan – Një markë e mirë-vendosur që ofron shërbime të shkëlqyera për lojtarët e saj. Ka një shumëllojshmëri të kazinove dhe lojërave tavoline live dhe më shumë se 2000 lojëra video slot.

BetChan ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të mira. Lojtarët mund të gjejnë tituj nga NetEnt, B-Gaming, Amatic, Microgaming dhe shumë të tjera. Një veçori e re interesante u prezantua kohët e fundit që i jep 11% kthim parash çdo lojtari çdo javë.

Kazino Spinia – kjo kazino ofron shumë bonuse të ndryshme dhe shpërblime bujare për të gjithë lojtarët e saj. Portofoli i tyre krenohet me më shumë se 3000 lojëra nga disa ofrues të njohur.

Lojtarët mendojnë se kufijtë e lartë të tërheqjes së kazinosë dhe lojërat emocionuese live janë veçoritë e tyre më të mira. Mbështetja shumëgjuhëshe e klientit është një tjetër plus që do t'i lehtësojë gjërat për lojtarët.

Betamo - Betamo është një kazino plotësisht e licencuar që u ofron lojtarëve një vend të sigurt dhe të sigurt për lojtarët për të luajtur. Bonusi i mirëseardhjes është shumë bujar dhe bonuset javore të ringarkimit do t'i mbajnë lojtarët të emocionuar në çdo kohë.

Lotaritë ofrohen rregullisht, gjë që është një lajm i shkëlqyeshëm pasi lotaria po bëhet gjithnjë e më e popullarizuar çdo ditë. Portofoli i lojrave krenohet me më shumë se 3000 tituj nga disa prej ofruesve më të njohur të softuerit.

CasinoChan – kazino ofron një përzgjedhje befasuese të lojërave të nivelit të lartë nga disa prej ofruesve më të mirë të lojërave. Kazinoja punon shumë për t'i mbajtur lojtarët të impresionuar në çdo kohë.

Ata ofrojnë gjithsej 4 bonuse si pjesë e bonusit të mirëseardhjes, dhe mbi të, ka turne të rregullt dhe mundësi të jashtëzakonshme bonusesh që nuk mund të humbasin.

CookieCasino – kjo është një kazino që ofron një përvojë argëtuese dhe të këndshme kumari për të gjithë lojtarët e saj. Ka më shumë se 3000 lojëra në portofolin e tyre, dhe ata vazhdimisht shtojnë të reja.

Lojtarët mund të gjejnë lojëra me video slot, lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, që do të thotë se të gjithë mund të gjejnë diçka për shijen e tyre.

Woocasino – kjo është një kazino që ofron një bibliotekë të gjerë lojërash me cilësi të lartë falë partneriteteve të gjata me disa nga ofruesit më të njohur të softuerëve në industri. Ka më shumë se 3000 lojëra në dispozicion në këtë pikë, dhe ato vazhdimisht shtojnë tituj të rinj.

20 Bast – Kjo është një kazino që ofron baste në sport dhe lojëra kazino. 20Bet pranon lojtarë nga e gjithë bota, dhe ofron shumë sisteme pagesash, kështu që lojtarët mund të gjejnë mënyra pagese të specifikuara në rajon që do t'i lejojnë ata të depozitojnë pa tarifa.

Lojtarët mund të gjejnë ngjarje të ndryshme për të bastuar dhe të ofrojnë shanse shumë konkurruese dhe tregje të shumta. Faqja e internetit e kazinosë është miqësore me celularin, kështu që lojtarët mund të hyjnë në llogaritë e tyre në lëvizje.

Avalon78 – kjo është një kazino online e dizajnuar bukur me temë mesjetare që ka gjithçka që mund të kërkojë një lojtar. Shumë promovime të ndryshme bujare dhe mbështetja efikase e klientit e bëjnë këtë kazino një vend të shkëlqyeshëm për lojtarët.

Më shumë se 3000 tituj në portofolin e tyre të lojërave dhe lojërat realiste me tregtarë të drejtpërdrejtë nga disa prej ofruesve më të mirë të programeve kompjuterike do ta bëjnë çdo lojtar të vazhdojë të vijë për më shumë.

Mason Slots – kjo është një kazino e re në internet që vazhdimisht po fiton gjithnjë e më shumë popullaritet. Kazinoja përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL për t'u siguruar që çdo lojtar të jetë i sigurt dhe i mbrojtur në çdo kohë. Ofertat fitimprurëse të mirëseardhjes dhe bonuset dhe turnet e rregullta të ringarkimit do ta bëjnë kohën e secilit lojtar të vlejë pak.

Kazino Kombëtare - National është një kazino që ofron një stil elegant dhe një atmosferë relaksuese. Shumë promovime dhe bonuse të ndryshme tërheqin vazhdimisht lojtarë të rinj. Metodat e shpejta dhe të drejtpërdrejta të depozitimit dhe tërheqjes janë një tjetër plus për kazinonë.

Mbështetja e klientit është gjithmonë e disponueshme për lojtarët në mënyrë që ata të ndjehen të kënaqur dhe të mbrojtur në çdo kohë.

Kazino Bizzo – Bizzo Casino ofron një program shumë bujar VIP me madje 30 nivele ku lojtarët do të marrin shpërblime të ndryshme. Ekipi profesional i mbështetjes së klientit është gjithmonë i disponueshëm për lojtarët kur ata janë në nevojë.

Ajo që u mbetet lojtarëve për të bërë është të shkojnë në kazino dhe të krijojnë një llogari dhe të shohin vetë se çfarë ka për të ofruar kazinoja.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBlackjackRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
AstroPay
AstroPay Card
Coinspaid
Directa24
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Sierra Leone
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (49)