Bizzo - Account

Age Limit
Bizzo
Bizzo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Account

Lojtarët që duan të luajnë lojëra për para të vërteta në Bizzo Casino duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Krijimi i një llogarie është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të fusin disa detaje personale për të plotësuar formularin dhe llogaria e tyre do të jetë gati shumë shpejt. 

Kur lojtarët hyjnë në llogarinë e tyre, ata mund të depozitojnë fonde dhe të luajnë lojëra për para të vërteta ose t'i provojnë lojërat në modalitetin argëtues, nuk kërkohet asnjë depozitë.

Në momentin që një lojtar shkon në faqen zyrtare të kazinosë, formulari i regjistrimit në internet do të shfaqet në ekran. Ata duhet të klikojnë në butonin Regjistrohu Tani në këndin e sipërm të djathtë të ekranit.

Në hapin e parë, lojtarët duhet të krijojnë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik. Në pjesën e dytë, lojtarët duhet të fusin të dhënat e tyre personale si emri, shteti, emaili dhe numri i telefonit.

Në hapin e fundit, lojtarët duhet të konfirmojnë llogarinë dhe pasi kjo të bëhet, ata duhet të presin për një email që përmban një lidhje konfirmimi.

Lojtarët lejohen të krijojnë vetëm një llogari në Bizzo Casino dhe kushdo që krijon llogari të shumta për të përfituar nga promovimet dhe ofertat rrezikon t'i pezullojë të gjitha llogaritë e tyre.

Procesi i verifikimit

Bizzo Casino është e detyruar me ligj të verifikojë identitetin e çdo lojtari. Ne sugjerojmë lojtarët të kalojnë procedurën e verifikimit sa më shpejt të jetë e mundur dhe në këtë mënyrë ata do të shmangin çdo vonesë kur bëjnë një tërheqje.

Për të verifikuar llogarinë e dikujt, lojtarët duhet të dërgojnë dokumente për të vërtetuar identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës.

Verifikimi i identitetit bëhet duke dërguar një kopje të pasaportës, lejes së drejtimit ose kartës së identitetit.

Verifikimi i adresës bëhet duke dërguar një kopje të një faturë të fundit të shërbimeve, deklaratë bankare ose faturë telefonike.

Identifikimi i sistemit të pagesave bëhet duke dërguar një kopje të pasqyrave bankare ose një pamje të ekranit nga banka online ose e-portofol.

Pasi kazinoja të marrë të gjitha dokumentet e nevojshme, ajo do të përpiqet t'i përpunojë ato sa më shpejt të jetë e mundur.

Bonusi i llogarisë së re

Lojtarët që regjistrohen për një llogari në Bizzo Casino kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që do të rrisë në mënyrë drastike bilancin e tyre. Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi dy depozitat e para që lojtari bën në mënyrën e mëposhtme:

Bonusi i parë është një bonus depozitimi 100% i ndeshjes deri në 100 dollarë dhe 100 rrotullime falas. Fondet e bonusit do të shtohen menjëherë në llogari, ndërsa rrotullimet falas do të shpërblehen në 2 këste me 50 rrotullime falas për 2 ditë rresht.

Bonusi i dytë është një bonus depozite prej 50% deri në 300 dollarë dhe 50 rrotullime falas.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBlackjackRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
AstroPay
AstroPay Card
Coinspaid
Directa24
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Sierra Leone
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (49)