Rishikimi i kazinosë Bizzo - Account

BizzoResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusDeri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
Program i mirë VIP
Shumë bonuse
Dizajn i mirë
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Program i mirë VIP
Shumë bonuse
Dizajn i mirë
Bizzo
Deri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Account

Account

Lojtarët që duan të luajnë lojëra për para të vërteta në Bizzo Casino duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Krijimi i një llogarie është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të fusin disa detaje personale për të plotësuar formularin dhe llogaria e tyre do të jetë gati shumë shpejt.

Kur lojtarët hyjnë në llogarinë e tyre, ata mund të depozitojnë fonde dhe të luajnë lojëra për para të vërteta ose t'i provojnë lojërat në modalitetin argëtues, nuk kërkohet asnjë depozitë.

Në momentin që një lojtar shkon në faqen zyrtare të kazinosë, formulari i regjistrimit në internet do të shfaqet në ekran. Ata duhet të klikojnë në butonin Regjistrohu Tani në këndin e sipërm të djathtë të ekranit.

Në hapin e parë, lojtarët duhet të krijojnë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik. Në pjesën e dytë, lojtarët duhet të fusin të dhënat e tyre personale si emri, shteti, emaili dhe numri i telefonit.

Në hapin e fundit, lojtarët duhet të konfirmojnë llogarinë dhe pasi kjo të bëhet, ata duhet të presin për një email që përmban një lidhje konfirmimi.

Lojtarët lejohen të krijojnë vetëm një llogari në Bizzo Casino dhe kushdo që krijon llogari të shumta për të përfituar nga promovimet dhe ofertat rrezikon t'i pezullojë të gjitha llogaritë e tyre.

Procesi i verifikimit

Bizzo Casino është e detyruar me ligj të verifikojë identitetin e çdo lojtari. Ne sugjerojmë lojtarët të kalojnë procedurën e verifikimit sa më shpejt të jetë e mundur dhe në këtë mënyrë ata do të shmangin çdo vonesë kur bëjnë një tërheqje.

Për të verifikuar llogarinë e dikujt, lojtarët duhet të dërgojnë dokumente për të vërtetuar identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës.

Verifikimi i identitetit bëhet duke dërguar një kopje të pasaportës, lejes së drejtimit ose kartës së identitetit.

Verifikimi i adresës bëhet duke dërguar një kopje të një faturë të fundit të shërbimeve, deklaratë bankare ose faturë telefonike.

Identifikimi i sistemit të pagesave bëhet duke dërguar një kopje të pasqyrave bankare ose një pamje të ekranit nga banka online ose e-portofol.

Pasi kazinoja të marrë të gjitha dokumentet e nevojshme, ajo do të përpiqet t'i përpunojë ato sa më shpejt të jetë e mundur.

Bonusi i llogarisë së re

Lojtarët që regjistrohen për një llogari në Bizzo Casino kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që do të rrisë në mënyrë drastike bilancin e tyre. Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi dy depozitat e para që lojtari bën në mënyrën e mëposhtme:

Bonusi i parë është një bonus depozitimi 100% i ndeshjes deri në 100 dollarë dhe 100 rrotullime falas. Fondet e bonusit do të shtohen menjëherë në llogari, ndërsa rrotullimet falas do të shpërblehen në 2 këste me 50 rrotullime falas për 2 ditë rresht.

Bonusi i dytë është një bonus depozite prej 50% deri në 300 dollarë dhe 50 rrotullime falas.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Kazino Bizzo: Duke e marrë industrinë e lojërave të fatit nga stuhia
2022-01-18

Kazino Bizzo: Duke e marrë industrinë e lojërave të fatit nga stuhia

Pavarësisht se është i sapoardhuri në skenën e lojërave të fatit në internet, Bizzo Casino ka bërë një emër për vete dhe duke pushtuar skenën e kazinosë së lojërave të fatit në internet.