Rishikimi i kazinosë Bizzo - About

BizzoResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusDeri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
Program i mirë VIP
Shumë bonuse
Dizajn i mirë
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Program i mirë VIP
Shumë bonuse
Dizajn i mirë
Bizzo
Deri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
About

About

Bizzo Casino është një kazino mjaft e re, e lançuar në vitin 2021 dhe menaxhohet dhe operohet nga TechSolutions Group Limited. Bizzo pranon lojtarë nga Kanadaja, Australia dhe vende të tjera ku kumari është i ligjshëm.

Ata bashkëpunojnë vetëm me kompani të njohura në industrinë e lojërave të fatit për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme që një lojtar mund të ketë. Nëse jeni duke kërkuar për një kazino argëtuese, të pastër dhe efikase për të luajtur, atëherë Bizzo Casino është vendi ku duhet të shkoni. Ky është një sajt i gëzuar me një përzgjedhje të madhe të lojërave elektronike, si dhe disa nga lojërat më të reja arcade që janë shumë argëtuese dhe asgjë si lojërat e vjetra të kazinosë. Ne hetuam sitin dhe të gjitha veçoritë e tij në mënyrë që t'ju ofrojmë rishikimin tonë të Bizzo Casino.

Pse të luani në kazino Bizzo?

Bizzo Casino ka një sërë aspektesh pozitive. Faqja e ka vendosur veten si një faqe fantastike për të luajtur, falë bibliotekës së saj të gjerë të lojërave të kazinosë të klasit botëror dhe veçorive të fuqishme të sigurisë që i mbajnë lojtarët të sigurt. Bizzo Casino merr Bitcoin, Litecoin dhe Ethereum, si dhe një sërë opsionesh të tjera të njohura pagese, të cilat do të kënaqin entuziastët e kriptomonedhave. Në kazino online Bizzo, do të kaloni një kohë të mirë.

Bizzo Casino është në dispozicion pa marrë parasysh vendndodhjen dhe kohën. Kazinoja ka një platformë celulare që i bën gjërat shumë më të lehta për të luajtur kumar në lëvizje. Gjithçka që u duhet lojtarëve është një lidhje e qëndrueshme në internet. Videoslot-et më të mira dhe lojërat e tavolinës janë gjithmonë të disponueshme, në mënyrë që lojtarët të mund të marrin fitimet e tyre dhe të rrisin llogarinë e tyre.

Kazinoja ka krijuar një program VIP për lojtarët besnikë vetëm sepse ata konsiderojnë se klientët e tyre meritojnë më të mirën. Sa më shumë që një person të luajë në kazino, aq më shumë do të marrë, kështu që gjithçka që duhet të bëjnë është të ulen, të pushojnë dhe të shijojnë fitimet e mëdha.

Lojtarët mund të kapin duart për oferta dhe shpërblime bujare në çdo kohë. Anëtarët e rinj të kazinosë, të cilët krijojnë një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë, mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që do të rrisë në mënyrë drastike bilancin e tyre.

Mbështetja e klientit është në dispozicion 24/7 për të ndihmuar çdo lojtar që ka nevojë për ndihmë.

Pronari dhe CEO

Bizzo Casino është në pronësi të TechSolutions Group NV

Numri i Licencës

Bizzo Casino ka një licencë me një numër (8048/JAZ2017-067) me një adresë në Bulevardin Abraham Mendez Chumaceiro 50, Curaçao. Licenca Kahnawake Nr. 00867 u lëshua më 19 maj 2021.

Ku është i bazuar Bizzo Casino?

Bizzo Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nicosia, Qipro

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Kazino Bizzo: Duke e marrë industrinë e lojërave të fatit nga stuhia
2022-01-18

Kazino Bizzo: Duke e marrë industrinë e lojërave të fatit nga stuhia

Pavarësisht se është i sapoardhuri në skenën e lojërave të fatit në internet, Bizzo Casino ka bërë një emër për vete dhe duke pushtuar skenën e kazinosë së lojërave të fatit në internet.