Betwinner - Promotions & Offers

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Për të tërhequr lojtarë të rinj, Betwinner ofron një ofertë shumë bujare mirëseardhjeje. Kjo është një mundësi e shkëlqyer që do t'ju lejojë të luani më shumë lojëra se zakonisht dhe të zgjasni seancën tuaj të lojës. Çfarë mënyrë më të mirë për të filluar udhëtimin tuaj në Betwinner se kjo.

Për të marrë ofertën e mirëseardhjes, duhet të krijoni një llogari në Betwinner Casino dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Plotësoni formularin e regjistrimit dhe sigurohuni që të futni të dhënat e sakta sepse më vonë do t'ju duhet të kaloni një procedurë verifikimi.

Pasi llogaria juaj të jetë e mirë dhe gati, duhet të bëni depozitën tuaj të parë. Zgjidhni një mënyrë pagese që funksionon më mirë për ju dhe shkruani shumën që dëshironi të depozitoni. Depozita minimale që mund të bëni është vetëm 1 dollarë, dhe madhësia e depozitës suaj fillestare do të përcaktojë se sa do të merrni në fondet e bonusit.

Nëse depozitoni shumën e plotë, do të merrni një depozitë 100% të ndeshjes deri në 100 dollarë. Kjo do të thotë që ju duhet të depozitoni 100 dollarë dhe kazinoja do të përputhet me këtë shumë dhe do të përfundoni me 200 dollarë në bilancin tuaj.

Bonusi duhet të vihet vetëm 5 herë, dhe ju keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit. Mbani në mend se duhet të plotësoni kërkesat e basteve përpara se të mund të kërkoni një tërheqje, përndryshe fitimet tuaja dhe fondi juaj i bonusit do të konfiskohen.

Total score8.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
Keno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
Zagarët
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (53)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)