Betwinner Rishikimi 2024 - Promotions & Offers

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Betwinner is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Për të tërhequr lojtarë të rinj, Betwinner ofron një ofertë shumë bujare mirëseardhjeje. Kjo është një mundësi e shkëlqyer që do t'ju lejojë të luani më shumë lojëra se zakonisht dhe të zgjasni seancën tuaj të lojës. Çfarë mënyrë më të mirë për të filluar udhëtimin tuaj në Betwinner se kjo.

Për të marrë ofertën e mirëseardhjes, duhet të krijoni një llogari në Betwinner Casino dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Plotësoni formularin e regjistrimit dhe sigurohuni që të futni të dhënat e sakta sepse më vonë do t'ju duhet të kaloni një procedurë verifikimi.

Pasi llogaria juaj të jetë e mirë dhe gati, duhet të bëni depozitën tuaj të parë. Zgjidhni një mënyrë pagese që funksionon më mirë për ju dhe shkruani shumën që dëshironi të depozitoni. Depozita minimale që mund të bëni është vetëm 1 dollarë, dhe madhësia e depozitës suaj fillestare do të përcaktojë se sa do të merrni në fondet e bonusit.

Nëse depozitoni shumën e plotë, do të merrni një depozitë 100% të ndeshjes deri në 100 dollarë. Kjo do të thotë që ju duhet të depozitoni 100 dollarë dhe kazinoja do të përputhet me këtë shumë dhe do të përfundoni me 200 dollarë në bilancin tuaj.

Bonusi duhet të vihet vetëm 5 herë, dhe ju keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit. Mbani në mend se duhet të plotësoni kërkesat e basteve përpara se të mund të kërkoni një tërheqje, përndryshe fitimet tuaja dhe fondi juaj i bonusit do të konfiskohen.