Rishikimi i kazinosë Betwinner - Mobile

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Betwinner
100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
Mobile

Mobile

BetWinner Casino është i disponueshëm si lojë e menjëhershme si në pajisjet desktop ashtu edhe në ato celulare. Kazinoja e re e bitcoin ofron një përvojë të shkëlqyer të lojërave të kazinosë celulare me mirësjellje të një aplikacioni të optimizuar për celular që mund të aksesohet përmes shfletuesve. Përveç kësaj, ka aplikacione BetWinner Android dhe iOS që përmirësojnë më tej përvojën e lojërave celulare.

Betwinner ofron bonuse mirëseardhjeje për të gjithë lojtarët e rinj, pavarësisht nëse i bashkoheni kazinosë duke përdorur pajisjen tuaj celulare ose desktopin tuaj. Përveç bonusit të mirëseardhjes, ka shumë promovime të tjera të disponueshme për lojtarët ekzistues, duke përfshirë ato të mëposhtme:

 • 10% bonus për ekspresin e ditës
 • 100% bonus për depozitat të enjten
 • Kodet promocionale të dhuratave për ditëlindje
 • Dyqani i kodeve promocionale
 • Normat e sigurimit
 • Çmimet e lotarisë
 • Bonus për një seri bastesh të pasuksesshme
Aplikacioni celular

Aplikacioni celular

Mund ta shkarkoni aplikacionin në pajisjen tuaj të dorës dhe të keni akses të lehtë në llogarinë tuaj. Aplikacioni është i pajtueshëm me çdo pajisje Android dhe iOS, gjithashtu mund të aksesohet nga disa prej markave celulare të mëposhtme:

 • Samsung
 • LG
 • Nokia
 • iPhone
 • Sony
 • ZTE
 • Xiaomi
 • Motorola
 • ASUS
 • Huawei
 • Lenovo
 • HTC
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë