BetVictor - Withdrawals

Age Limit
BetVictor
BetVictor is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Withdrawals

Duke bërë një tërheqje nga llogaria juaj Betvictor është shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni metodën e tërheqjes që dëshironi të përdorni. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni tërheqjen.

Mbani në mend se mund të përdorni vetëm të njëjtën metodë për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë, dhe këtu janë disa nga metodat e disponueshme:

  • Banka direkte
  • Maestro
  • Kredi MasterCard
  • Skrill-Moneybookers
  • NETELLER
  • PayPal
  • Kredi për vizë
  • Debitimi i vizave
  • Visa Electron

Kazinoja do të shqyrtojë kërkesën tuaj për tërheqje brenda 24 orëve dhe pasi ta lëshojë atë, varet nga mënyra e pagesës që keni përdorur, sa kohë do t'ju duhet për të marrë paratë. Ndërsa kërkesa juaj për tërheqje është në pritje, ju mund ta ktheni kërkesën dhe paratë do të transferohen përsëri në llogarinë tuaj.

Si të bëni një tërheqje?

Do të theksojmë edhe një herë se procesi i tërheqjes së fondit tuaj është shumë i thjeshtë. Ju duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj duke përdorur emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj. Klikoni në menunë rënëse "Shërbimet" dhe mund të shihni gjendjen e llogarisë suaj në krye të djathtë të faqes.

Klikoni në opsionin "Tërhiq" dhe zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni për të bërë një tërheqje. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe klikoni në butonin e gjelbër 'Bëj tërheqje'.

Ju mund të përdorni një nga metodat e mëposhtme për të bërë një tërheqje: Neteller, Transferim Telegrafik, Ukash, Visa Delta, Visa Electron, Visa, BACS dhe Skrill.

Është shumë e rëndësishme që llogaria juaj të verifikohet përpara se të kërkoni për tërheqjen tuaj të parë.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre, Betvictor ka prezantuar opsionet e FustFunds për të bërë tërheqje. Ky opsion është i disponueshëm për përdoruesit e VISA-s dhe nëse e përdorni, fondet tuaja do t'i keni në llogarinë tuaj 30 minuta pas miratimit të tërheqjes.

Lojtarët nga Britania e Madhe mund të përdorin BACS, dhe ajo që e bën këtë metodë të dallohet në turmë është fakti që ju mund ta bëni tërheqjen tuaj në të njëjtën ditë nëse e keni bërë atë përpara orës 15:00. Ju do të duhet të plotësoni të dhënat tuaja bankare në internet dhe nuk ka asnjë tarifë për këtë shërbim.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2000
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (48)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
Craps
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Kriketi
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Mini BaccaratPai GowPoker me tre letra
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Kanadaja
Kina
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (8)