BetVictor - Promotions & Offers

Age Limit
BetVictor
BetVictor is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Promotions & Offers

Betvictor është shumë bujar me lojtarët e tyre të rinj. Ata ofrojnë një bonus mirëseardhjeje që thjesht nuk mund ta refuzoni, dhe ka shumë promovime të ndryshme në dispozicion edhe për lojtarët besnikë.

Pra, gjithçka që ju mbetet për të bërë është të krijoni një llogari dhe të filloni të shijoni të gjitha përfitimet që Betvictor ka për të ofruar.

Sportdashësit do të jenë të lumtur të mësojnë se Betvictor ka një ofertë regjistrimi për librin sportiv. Gjithçka që duhet të bëni është të regjistroheni për një llogari të re dhe të depozitoni 5 dollarë në llogarinë tuaj.

Bëni një bast 5$ me koeficient më të lartë se 2.0 dhe do të merrni dy baste prej 10$ falas dhe një bonus prej 10$ në Show Game.

Ju mund të përdorni dy bastet tuaja falas prej 10 dollarësh për çdo sport që dëshironi, dhe lajmi i mirë është se nuk ka kërkesa për baste. Ju duhet të përdorni bastet tuaja falas brenda 7 ditëve përndryshe bonusi do të anulohet.

Ju mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja pasi të jetë shlyer basti. Bonusi i shfaqjes së lojës i nënshtrohet kërkesave të bastit, kështu që ju duhet të vendosni bast bonusin tuaj prej 10 dollarësh 40 herë brenda 7 ditëve.

Termat dhe Kushtet e Bonusit Betvictor

  • Duhet të jesh një lojtar i ri në kazino për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes.

  • Depozitoni 5 dollarë në llogarinë tuaj të re dhe vendosni bastin tuaj të parë me koeficient 2.0 ose më të lartë.

  • Ju duhet ta bëni këtë brenda 7 ditëve nga momenti i marrjes së bonusit tuaj.

  • Promovimi i bonusit Betvictor është i disponueshëm vetëm një herë.

  • Promovimi i bonusit nuk është i disponueshëm në Bjellorusi, Kili, Gjeorgji, Maqedoni, Meksikë, Mal të Zi, Nepal, Nigeri ose Tajlandë, si dhe në vendet ku kumari konsiderohet i paligjshëm.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2000
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (48)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
Craps
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Kriketi
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Mini BaccaratPai GowPoker me tre letra
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Kanadaja
Kina
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (8)