BetVictor Rishikimi 2024 - Promotions & Offers

BetVictorResponsible Gambling
CASINORANK
8.21/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
BetVictor is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Betvictor është shumë bujar me lojtarët e tyre të rinj. Ata ofrojnë një bonus mirëseardhjeje që thjesht nuk mund ta refuzoni, dhe ka shumë promovime të ndryshme në dispozicion edhe për lojtarët besnikë.

Pra, gjithçka që ju mbetet për të bërë është të krijoni një llogari dhe të filloni të shijoni të gjitha përfitimet që Betvictor ka për të ofruar.

Sportdashësit do të jenë të lumtur të mësojnë se Betvictor ka një ofertë regjistrimi për librin sportiv. Gjithçka që duhet të bëni është të regjistroheni për një llogari të re dhe të depozitoni 5 dollarë në llogarinë tuaj.

Bëni një bast 5$ me koeficient më të lartë se 2.0 dhe do të merrni dy baste prej 10$ falas dhe një bonus prej 10$ në Show Game.

Ju mund të përdorni dy bastet tuaja falas prej 10 dollarësh për çdo sport që dëshironi, dhe lajmi i mirë është se nuk ka kërkesa për baste. Ju duhet të përdorni bastet tuaja falas brenda 7 ditëve, përndryshe bonusi do të anulohet.

Ju mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja pasi të jetë shlyer basti. Bonusi i shfaqjes së lojës i nënshtrohet kërkesave të bastit, kështu që ju duhet të vendosni bast bonusin tuaj prej 10 dollarësh 40 herë brenda 7 ditëve.

Termat dhe Kushtet e Bonusit Betvictor

Termat dhe Kushtet e Bonusit Betvictor

Duhet të jesh një lojtar i ri në kazino për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes.

Depozitoni $5 në llogarinë tuaj të re dhe vendosni bastin tuaj të parë me koeficient 2.0 ose më të lartë.

Ju duhet ta bëni këtë brenda 7 ditëve nga momenti i marrjes së bonusit tuaj.

Promovimi i bonusit Betvictor është i disponueshëm vetëm një herë.

Promovimi i bonusit nuk është i disponueshëm në Bjellorusi, Kili, Gjeorgji, Maqedoni, Meksikë, Mal të Zi, Nepal, Nigeri ose Tajlandë, si dhe në vendet ku kumari konsiderohet i paligjshëm.