BetVictor - Payments

Age Limit
BetVictor
BetVictor is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Payments

Ju mund të përdorni pagesa të ndryshme për të bërë depozita dhe tërheqje në llogarinë tuaj në Betvictor Casino. Lajmi i mirë është se kazinoja ka shtuar disa nga metodat më të përshtatshme, kështu që jemi të sigurt se do të gjeni atë që funksionon më mirë për ju.

Skrill është një portofol virtual që ju lejon të bëni një depozitë të shpejtë dhe të sigurt në llogarinë tuaj. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të transferoni fondet tuaja nga llogaria juaj Skrill në llogarinë tuaj të kazinosë. Është shumë e rëndësishme të kesh një llogari në Skrill që të mund të përdorësh shërbimet e tyre. Neteller është një tjetër portofol virtual të cilit i besojnë si kazinotë ashtu edhe lojtarët. Ju mund ta përdorni këtë portofol elektronik për të bërë transferime në dhe nga llogaria juaj pothuajse menjëherë. Përsëri, ju duhet të krijoni një llogari Neteller për të përdorur shërbimet e tyre.

Fatkeqësisht, Neteller nuk është i disponueshëm kudo, kështu që lojtarët që banojnë në vendet e mëposhtme munden`t përdorin shërbimet e tyre: Amerika Samoa, Kanada, Guam, Hong Kong, Izrael, Makao, Ishujt Mariana Veriore, Puerto Rico, Saint Barthelemy, Singapor, Gjeorgjia e Jugut dhe Ishujt Sandwich Jugor, Turqi, Emiratet e Bashkuara Arabe, Shtetet e Bashkuara të vogla Ishujt periferikë dhe Ishujt e Virgjër.

Paypal është një mënyrë tjetër shumë e përshtatshme pagese që është e disponueshme në vendet e mëposhtme: Finlandë, Gjibraltar, Irlandë, Suedi dhe Mbretërinë e Bashkuar. Përsëri, duhet të keni një llogari Paypal për të qenë në gjendje të transferoni fonde në dhe nga llogaria juaj e kazinosë.

Lojtarët që banojnë brenda Mbretërisë së Bashkuar do të shohin se kartat e tyre të debitit janë mënyra më e përshtatshme për të depozituar në llogarinë e tyre. Betvictor pranon Visa dhe Mastercard, dhe të gjitha transaksionet janë të shpejta dhe të sigurta. Sa herë që dëshironi të bëni një depozitë, do t'ju duhet të përdorni numrin tuaj CSC, tre numrat e pikturuar në pjesën e pasme të kartës tuaj.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni brenda një dite është e kufizuar në 100,000 dollarë.

Rregullat e marrjes së parave

Cash-out është një veçori e shkëlqyer që disponohet në Betvictor dhe mund ta përdorni në ngjarjet e mëposhtme sportive: Futboll, Tenis, Basketboll, Gara me Kuaj, Snooker, Badminton, Pingpong dhe Volejboll. Sa herë që disponohet një veçori e marrjes së parave, mund të shihni ikonën Cash Out brenda titullit të tregut të basteve.

Kjo veçori ju lejon të mbyllni bastin tuaj përpara se një ngjarje të shlyhet.

Veçoria e marrjes së parave mund të mos jetë gjithmonë e disponueshme. Kështu që ne ju këshillojmë që të mos bëni një bast vetëm për të përdorur këtë funksion.

Dalja e pjesshme e parave është një tjetër veçori e ngjashme, por këtë herë do të keni mundësi të arkëtoni vetëm një pjesë të bastit tuaj. Pasi të keni shlyer bastin tuaj, kazino do të llogarisë pjesën e mbetur të aksionit dhe do të gjenerohet një kthim i ri i mundshëm.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2000
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (48)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
Craps
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Kriketi
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Mini BaccaratPai GowPoker me tre letra
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Kanadaja
Kina
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (8)