BetVictor - Mobile

Age Limit
BetVictor
BetVictor is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Mobile

Betvictor ka një platformë celulare që ju lejon të vini bast sa herë që dëshironi. Gjithçka që duhet të keni është pajisja juaj e dorës dhe një lidhje e qëndrueshme interneti. Mund të hyni në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj të preferuar ose të instaloni aplikacionin celular.

Shikoni sot rishikimin tonë të plotë celular BetVictor.

Bastet celulare janë teknologjia më e mirë që ju lejon të luani lojën tuaj të preferuar sa herë që dëshironi, pavarësisht vendndodhjes tuaj. Kazinoja celulare funksionon pa probleme në të gjitha pajisjet dhe këtu mund të gjeni disa nga lojërat më të mira nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike.

Aplikacioni celular për Android

Nëse dëshironi të shkarkoni aplikacionin celular në pajisjen tuaj Android, mund ta bëni këtë lehtësisht. Vizitoni kazinonëFaqja e internetit nga pajisja juaj celulare dhe klikoni butonin për të shkarkuar aplikacionin Betvictor Mobile. Instaloni aplikacionin dhe pasi të jetë instaluar, hyni në llogarinë tuaj dhe filloni të luani.

Aplikacioni celular për iOS

Nëse dëshironi të shkarkoni Betvictor Casino në pajisjen tuaj iOS, duhet të vizitoni kazinonë duke përdorur iPhone ose iPad. Klikoni në butonin e shkarkimit të aplikacionit Betvictor Mobile dhe instaloni aplikacionin.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2000
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (48)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
Craps
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Kriketi
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Mini BaccaratPai GowPoker me tre letra
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Kanadaja
Kina
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (8)