BetVictor Rishikimi 2024 - Games

BetVictorResponsible Gambling
CASINORANK
8.21/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
BetVictor is not available in your country. Please try:
Games

Games

Betvictor ofron lloje të ndryshme lojërash për të tërhequr lojtarë me shije të ndryshme në lojërat e fatit. Pasi të krijoni një llogari dhe të bëni depozitën tuaj të parë, mund të filloni të shijoni një nga lojërat e shumta që Betvictor ka për të ofruar.

Lajmi i mirë këtu është se fillimisht mund t'i luani lojërat në modalitetin argëtues, që është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar se si funksionon loja ose për të praktikuar rregullat.

Bakarat

Bakarat

Baccarat është një nga ato lojëra që tërheqin një audiencë të madhe për shkak të thjeshtësisë së saj. Mund të gjeni një gamë të madhe lojërash në Betvictor për të zgjedhur. Por ne ju sugjerojmë të mësoni rregullat e lojës përpara se të filloni të luani për para të vërteta.

Ka vetëm një gjë që mund të bëni kur luani Baccarat, vendosni bast. E shihni, pasi të vendosni bast dhe të merrni kartat tuaja, tregtari do të ndjekë rregullat e paracaktuara si për dorën tuaj ashtu edhe për bankierindora e.

Kështu që tani është e qartë se çfarë lloj bastesh mund të vendosni. Ju mund të vini bast ose në dorën e lojtarit ose në dorën e bankierit. Ekziston një opsion i tretë, një bast në barazim, por ne ju sugjerojmë ta shmangni këtë bast sepse shanset për të fituar këtu janë shumë të vogla.

Ky bast mund t'ju duket tërheqës sepse ofron pagesën më të lartë, por nëse nuk jeni në një brez me fat, duhet të qëndroni larg tij. Duke folur statistikisht, bankieriBasti `s do të fitojë më shpesh se çdo bast tjetër, kështu që nëse doni një lojë të ngadaltë dhe të qëndrueshme, duhet t'i përmbaheni këtij bast.

Pasi të merrni letrat tuaja, pikët llogariten dhe vlera e secilës dorë përcaktohet. Letrat kanë vlera paksa të ndryshme në këtë lojë, aset numërohen me 1, 10 dhe letrat e fytyrës numërohen si zero, dhe letrat nga 2 deri në 9 kanë vlerën e tyre.

Nëse vlera e dorës suaj është një numër dyshifror, atëherë shifra e parë hiqet dhe shifra e dytë tregon vlerën e dorës suaj.

Nëse dy letrat që merrni kanë një vlerë totale prej 8 ose 9, atëherë kjo quhet një fitore e natyrshme dhe kushdo që ka këtë dorë është fitues dhe raundi përfundon këtu. Nëse askush nuk është një fitues natyral, atëherë loja vazhdon.

Ju mund të keni nevojë për një kartë shtesë për të përmirësuar dorën tuaj. Rregullat për lojtarin janë mjaft të qarta këtu. Nëse keni një dorë që arrin gjithsej midis 0 dhe 5, do të merrni një kartë tjetër, dhe nëse dora juaj arrin 6 ose më shumë, do të qëndroni në këmbë.

Kur bëhet fjalë për bankierin, këtu gjërat ndërlikohen më shumë. Nëse nuk keni nevojë të tërheqni një kartë të tretë, rregullat për bankierin janë të njëjta. Ata do të tërheqin një kartë të tretë në një dorë që arrin gjithsej midis 0 dhe 5, dhe ata do të qëndrojnë nëse dora e tyre është midis 6 dhe 7.

Por, nëse merrni një kartë të tretë, atëherë rregullat për bankierin bëhen më të ndërlikuara. Lajmi i mirë është se ju nuk keni pse t'i dini këto rregulla pasi bankieri do ta përfundojë dorën vetë. Por nëse doni të dini se çfarë po ndodh para jush, lexoni rregullat e mëposhtme:

Nëse vizatoni një kartë 9, 10, fytyrë-kartë ose Ace si një kartë të tretë, atëherë bankieri do të qëndrojë në një pikë midis 4 dhe 7 dhe ata do të tërheqin një kartë të tretë në një pikë midis 0 dhe 3.

Nëse vizatoni një 8 si një kartë të tretë, atëherë bankieri do të qëndrojë në një pikë midis 3 dhe 7, dhe ata do të tërheqin një kartë të tretë në një pikë midis 0 dhe 2.

Nëse vizatoni një 6 ose 7 si një kartë të tretë, atëherë bankieri do të qëndrojë në një rezultat prej 7, dhe ata do të tërheqin një kartë të tretë në një rezultat midis 0 dhe 6.

Nëse vizatoni një 4 ose 5 si një kartë të tretë, atëherë bankieri do të qëndrojë në një pikë 6 ose 7, dhe ata do të tërheqin një kartë të tretë në një pikë midis 0 dhe 5.

Nëse vizatoni një 2 ose 3 si një kartë të tretë, atëherë bankieri do të qëndrojë në një pikë 5, 6 ose 7, dhe ata do të tërheqin një kartë të tretë në një rezultat midis 0 dhe 4.

Nëse lojtari dhe bankieri kanë të njëjtat pikë, loja rezulton në barazim. Në këtë rast, bastet për lojtarin dhe bankierin kthehen dhe do të paguhen vetëm bastet për një barazim.

Slot

Slot

Betvictor krenohet me një përzgjedhje të lojëra me slot video në internet. Ata kanë bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të jashtëzakonshme në rrugën tuaj.

Slot-et mund të ndahen në shumë grupe të ndryshme, por kryesisht ne i njohim lojërat si klasike dhe moderne.

Slotet klasike duken njësoj si ato që luheshin në kazinotë me tulla dhe llaç në ditët. Ato janë më të thjeshta dhe disa prej tyre kanë ende vetëm një linjë aktive pagese.

Slotet moderne, nga ana tjetër, ofrojnë lojë më komplekse me veçori shtesë dhe simbole të veçanta. Pavarësisht se cila është shija juaj në lojëra elektronike, mund të gjeni një përzgjedhje të madhe lojërash në Betvictor dhe nëse ende nuk dini cilën të zgjidhni, duhet të provoni një nga lojërat e mëposhtme:

 • 7 për të djegur
 • Aloha! Cluster Pays
 • Pasuritë e lashta: Zeusi
 • Bonanza
 • Libri i Ra Deluxe
 • Mbreti i Buallit
 • Dëshira e djegur
 • Diamante Da Vinci
 • Rreziku: Tension i lartë
 • I vdekur ose i gjallë
 • Syri i Horusit
 • Finn dhe rrotullimet Swirly
 • Perëndeshë e Artë
 • Kërkimi i Gonzos
 • Rrotullat e Harrit
 • Kavanoza Jammin
 • Mega Moolah
 • Jackpots Rainbow
 • Reel Rush
 • Spartaku
 • Shpërthim yjor
 • Ted
 • Goonies
 • Rrufeja II
 • vikingët
 • Kush dëshiron të bëhet milioner
 • WinStar
 • Zeusi: Zoti i bubullimave
 • Monopoli: Mbi paratë
 • Pasuritë e Ylberit
 • Kapiteni sipërmarrje
 • Karnaval
 • Thesari i Titanit
 • Zotat e Yjeve
 • Ëndrrat hyjnore
 • Reel Rush 2
 • E kapur në rrjetin e vejushës
 • Rush ari
 • Mega Qershi
 • Medusa's Wild
 • Dragon të dyfishtë
 • Jack Halloween
 • Salla e perëndive
 • Lil' Devil
 • Legjenda e Ra
 • Ftohtë shtesë
 • Fisi i Dragoit
 • Rrotullat e misterit
 • Bardh e Zi
 • Libri i Ra Magjisë
 • Libri i relikeve
 • Stax Cash
 • Kazino Kozmos
 • Pasuritë e dinamitit
 • Eagle Riches
 • Fishin' Frenzy
 • Funky Spin
 • Kupa e Artë
 • Bileta e Artë
 • Goonies Jackpot King
 • Romancë e pavdekshme
 • Jack në një tenxhere
 • Jingle Bells
 • John Hunter dhe Varri i Mbretëreshës Scarab
 • Lucky Lady's Charm Deluxe
 • Mustang Money Raging Roosters
 • Pixies e pyllit
 • Shark brisk
 • Reactoonz
 • Ngritja e Olimpit
 • Super Grafika Përmbys
 • Krishtlindje të bukura
 • Rrotullat më të imëta të jetës
 • Furça Magjike
 • Rrufeja Totem
 • Wish Upon një Jackpot
 • Wolf Gold
 • Skarabia
 • Extra Juicy
 • Urdhri i hijes
 • Dhelpra flakëruese
 • Kumarxhi me mbështjellje
 • Cop the Lot Jackpot King
 • Ura e Trolls
 • Wheel of Fortune On-Air
 • Fruta super të nxehta
 • Diamante Deco
 • Thesari i Da Vinçit
 • Magjitë e egra
 • Lucha Maniacs
 • Relike të humbura
 • Ra dhe Tempulli Scarab
 • Mustang Gold
 • MegaJackpots Stuhia Siberiane
 • Stuhia Siberiane
 • Sunrise Reels RG
 • Avalon HD
 • Thye Bankën Përsëri
 • Mbretëresha e Pasurive
 • Trashëgimia e të Vdekurve
 • Rich Wilde dhe Tome of Madness
 • Mega Fortune
 • Ruletë 20p
 • Thesaret e Atlantit Mega Moolah
 • Aussie Adventure
 • Libri i Krishtlindjeve
 • Libri i të Vdekurve
 • Miniera e Diamanteve
 • Doctor Reactive Mega Drop
 • Kopshti i Geishës
 • Frenzy irlandeze
 • King Kong Cash
 • Perëndeshë Maja
 • Kutia e misterit të milionerit
 • Matrica e parave
 • Video Slot i Ozzy Osbourne
 • Rainbow Riches PicknMix
 • Safe Cracker
 • Star Wilds Hot Spins +
 • Cirku i Përdredhur
 • Vikingët shkojnë Berzerk
 • Vullkani Mbretëresha Diamanti rrotullohet
 • Elemente të egra
 • Tufa e egër
 • 5 Luanët me fat
 • Vazhdoni kampingun
 • Linja e dyfishtë me fat
 • Zoti i Oqeanit
 • Frutat Tiki
 • Varri i Nefertitit
 • Kthejeni pasurinë tuaj
 • Kasaforta e Anubis
 • Kulla me avull
Poker

Poker

Një nga variantet më të lehta të pokerit është Pokeri me Three Card. Është një variant më i thjeshtë dhe më i shpejtë i lojës, dhe nëse jeni duke kërkuar për një lojë që nuk kërkon orë për të përfunduar, atëherë kjo është ajo për ju.

Loja mund të luhet vetëm me dy persona, ju dhe tregtari. Ju do ta filloni lojën duke vendosur një bast ante. Pasi të jetë bërë basti, ju dhe tregtari do të merrni 3 letra me fytyrë poshtë.

Kur të shihni letrat tuaja, duhet të vendosni nëse do të vendosni një bast të barabartë me bastin Ante ose do të palosni dhe përfundoni raundin.

Nëse vendosni të përputheni me ante dhe bast, atëherë si ju ashtu edhe tregtari tregoni letrat tuaja dhe ka disa rezultate të ndryshme në këtë fazë, dhe këtu janë duart më të mira të pokerit me tre letra:

 • Një flush i drejtpërdrejtë është kur keni tre letra të të njëjtit kostum në sekuencë.
 • Tre letra të një lloji është kur keni tre letra të së njëjtës rang.
 • Straight është një dorë kur keni tre letra në një sekuencë.
 • Flush është kur keni tre letra nga i njëjti kostum.
 • Çifti është kur keni dy letra të së njëjtës rang.
 • Një kartë e lartë është kur karta juaj më e lartë e vetme ka çdo vlerë.
Texas Hold\`Em Poker

Texas Hold\`Em Poker

Texas Hold`Em Poker është ndoshta një nga variantet më të njohura të pokerit. Kjo është loja që ndoshta do të luani nëse i bashkoheni një turneu dhe kjo është loja që shfaqet në shumë filma të ndryshëm.

Loja synon të marrë sa më shumë çipa. Ju mund ta bëni këtë në dy mënyra, duke pasur dorën më të fortë ose duke bërë bllof deri në fund të lojës.

Bluffing është ajo që e bën këtë lojë më sfiduese dhe ne duhet të pranojmë se ky është një art në të cilin jo të gjithë janë të mirë. Çdo lojtar merr dy letra dhe bastet fillojnë me lojtarin e parë që ulet në të majtë të tregtarit.

Nëse besoni se dora juaj ia vlen të luani, mund të kontrolloni, që do të thotë se nuk jeni duke vënë bast, por gjithsesi qëndroni në lojë. Opsionet e tjera përfshijnë 'thirrje' që do të thotë se po përputheni me bastin.

Dhe nëse ndiheni të sigurt me dorën që keni, mund ta rrisni bastin dhe çdo lojtar tjetër duhet të vendosë të njëjtën shumë. Nëse besoni se keni një dorë të keqe, mund të palosni dhe të përfundoni raundin.

Këtu janë duart fituese të pokerit të renditura sipas renditjes së forcës:

 • Royal Flush është dora më e fortë që përbëhet nga letrat e mëposhtme A, K, Q, J dhe 10 të gjitha në të njëjtin kostum.
 • Straight Flush është një dorë që përbëhet nga pesë letra, të gjitha me të njëjtin kostum në një sekuencë.
 • Four of a Kind është një dorë që përbëhet nga katër letra të së njëjtës rang.
 • Full House është një dorë që përbëhet nga tre të një lloji dhe një palë.
 • Flush është një dorë që përbëhet nga pesë letra të së njëjtës kostum.
 • Straight është një dorë që përbëhet nga pesë letra në një sekuencë, por jo në të njëjtin kostum.
 • Tre të një lloji është një dorë që përbëhet nga tre letra në të njëjtën rang.
 • Dy palë është një dorë që përbëhet nga dy palë të ndryshme.
 • Çifti është një dorë që përbëhet vetëm nga një palë.
 • Një kartë e lartë është një dorë ku vetëm letra e lartë ka ndonjë vlerë.
Blackjack

Blackjack

Blackjack është një lojë shumë e njohur që mund ta gjeni sapo të bashkoheni në Betvictor. Loja daton në vitet 1600 dhe pak ka ndryshuar gjatë viteve. Për të pasur një seancë të suksesshme të lojës, duhet të kaloni rregullat bazë të lojës.

Kjo është një lojë e lehtë për t'u mësuar, kështu që edhe nëse jeni fillestar, nuk do të keni vështirësi ta mësoni atë. Objektivi i lojës është të mposhtni tregtarin duke i afruar dorën 21.

Ju nuk luani kundër lojtarëve të tjerë në tavolinë, gjë që e bën lojën më të lehtë dhe më pak komplekse. Ndonjëherë kjo është ajo që ju nevojitet në një lojë online, luani disa raunde pa pasur nevojë të theksoni rregullat.

Siç thamë më parë, loja synon të ketë një dorë që është më afër 21. Për të fituar lojën, duhet të kesh një dorë që është më e lartë se tregtarët pa kaluar mbi 21.

Kartat kanë vlera paksa të ndryshme në këtë lojë. Pra, Aces mund të vlejnë si 1 ashtu edhe 11, letrat nga 2 deri në 10 kanë vlerën e tyre nominale dhe letrat e fytyrës vlerësohen me 10.

Pasi të vendosni bast, do të merrni dy letra, po ashtu edhe tregtari. Nëse dy letrat që merrni janë një kartë me vlerë 10 dhe një ACE, ky është një 'blloqxhek natyral' dhe ju jeni fituesi i dorës. E njëjta gjë vlen edhe për tregtarin. Nëse askush nuk ka një blackjack natyral, atëherë loja vazhdon.

Ka disa gjëra që mund të bëni për të përmirësuar dorën tuaj. Nëse jeni të kënaqur me dorën që keni, mund të qëndroni në këmbë dhe nuk do të merrni asnjë kartë shtesë. Nëse besoni se një kartë tjetër do të përmirësojë vlerën e dorës, mund të godisni dhe të merrni një kartë shtesë.

Nëse dy letrat që keni marrë fillimisht janë të së njëjtës vlerë, mund ta ndani dorën dhe ta luani atë si dy duar të veçanta.

Ju do të duhet të vendosni një bast tjetër të barabartë me bastin tuaj fillestar dhe për secilën dorë do të merrni një kartë tjetër. Ju më pas luani dorën e parë dhe kur mbaroni së luajturi kaloni në dorën tjetër.

Nëse nuk jeni të kënaqur me kartat që keni marrë fillimisht, mund t'i palosni ato. Nëse palosni, do të humbni bastin tuaj.

Double Down është një lëvizje tjetër që dyfishon bastin tuaj dhe ju do të merrni vetëm një kartë shtesë.

Kur tregtariLetra përballë ka vlerë ose 10 ose një Ace, ju mund të vendosni një bast anësor që tregtari të ketë një Blackjack. Nëse po, ju do të fitoni bastin anësor, por do të humbni bastin tuaj origjinal.

Kur të keni mbaruar së luajturi me dorën tuaj, ai është tregtariËshtë radha për të luajtur. Opsionet e vetme të disponueshme për tregtarin janë të godasë dhe të qëndrojë në këmbë.

Tregtari duhet të ndjekë rregullat e paracaktuara edhe pse ata kanë një dorë që do t'i sjellë një fitore. Ata gjithmonë duhet të godasin në një dorë që është 16 ose më pak, dhe ata duhet të qëndrojnë në 17 ose më shumë.

Kur tregtari mbaron së luajturi me dorën e tij, të dyja duart krahasohen dhe fituesi merr pagesën.

Variantet e Blackjack

Blackjack është një lojë shumë e njohur, kështu që nuk është çudi që ka shumë variante të ndryshme të së njëjtës. Gjëja e mirë këtu është se pasi të mësoni rregullat bazë të lojës, mund të luani çdo variant atje.

 • Blackjack klasik është forma më e hershme e Blackjack-ut dhe duhet të themi se nuk ka ndryshuar shumë që nga momenti kur loja u shpik për herë të parë.

 • Blackjack Evropian ndjek të njëjtat rregulla si versioni klasik i lojës, por këtu përdoren vetëm dy kuverta letrash.

 • Spanish 21 është një variant shumë interesant i Blackjack. Ajo që e bën këtë lojë të dallohet në turmë është fakti se 10 letrat me vlerë hiqen nga kuverta, kështu që loja luhet me më pak letra. Dorëzimi i vonuar dhe sigurimi janë një opsion i disponueshëm këtu, që është një tjetër plus.

Atlantic City Blackjack është një version i blackjack ku ju lejohet të rindani dorën deri në tre herë.

Kushtet e zakonshme në Blackjack

Është një ide e mirë të mësoni termat e zakonshëm të lojës përpara se të vendosni të luani. Pra, ne do të shqyrtojmë disa nga më të përdorurat që do t'ju ndihmojnë të njihni lojën tuaj:

 1. Ace - kjo është karta Joker në Blackjack sepse mund të vlerësohet me 1 ose 11, cilado që është më e mirë për dorën tuaj.
 2. Veprimi - ky është basti total i kombinuar në të gjitha duart tuaja.
 3. Lojtari spirancë – ky është lojtari që ulet në anën e majtë të tabelës dhe ai do të luajë i fundit pasi të gjithë lojtarët të kenë përfunduar raundin e tyre.
 4. Bankroll – kjo është shuma e parave që keni në dispozicion për të luajtur.
 5. Përhapja e bastit – ky është raporti minimal i bastit ndaj bastit maksimal.
 6. Pika e basteve – kjo është zona në tavolinë që është caktuar për një lojtar që të vendosë bastin e tij.
 7. Blackjack - ky është një kombinim i një Ace dhe një karte me 10 vlera që ju merrni si kartën tuaj fillestare.
 8. Bust - kjo është kur vlera e dorës tuaj kalon 21.
 9. Blini - ky është termi që përdoret për shkëmbimin e parave për çipsa.
 10. Kuvertë - ky është emri kolektiv për një grup prej 52 letrash.
 11. Down Card – kjo është letra që shpërndahet me fytyrë poshtë.
 12. Barazim – ky është akti i marrjes së një karte tjetër.
 13. Dora e fortë - kjo është një dorë që nuk ka As në të, ose nëse ka, vlera e Asit është 1.
 14. Goditje – ky është një akt i marrjes së një karte tjetër me shpresën për të përmirësuar vlerën e dorës suaj.
 15. Karta e vrimës – kjo është letra me fytyrë poshtë në dorën e tregtarit.
 16. Sigurimi – ky është një bast anësor që mund të luhet kur tregtari tregon një Ace ose një kartë 10.
 17. Push - ky është një term që përdoret kur raundi përfundon me të dyja duart me vlerë të barabartë.
 18. Dora e butë - kjo është një dorë që ka një Ace që vlerësohet me 11.
 19. Stand – ky është një term që përdoret kur nuk dëshironi një kartë tjetër.

Ekzistojnë lloje të ndryshme variacionesh blackjack që mund t'i gjeni në Betvictor dhe këto janë disa prej tyre:

 • BetVictor Blackjack
 • BetVictor Blackjack 2
 • Fuqia Blackjack
 • Ruletë BetVictor blu dhe e zezë
 • Blackjack klasik
 • Blackjack 5 Hand Low Stakes
 • Blackjack
 • Blackjack 5 Hand
 • Hi-Lo Blackjack
 • Blackjack Poker & Pairs
 • Blackjack 5 Hand
 • BetVictor Blackjack Person i Parë
Ruletë

Ruletë

Ruleta është një tjetër lojë që i rezistoi kohës. Loja daton në shekullin e 18-të kur u krijua rastësisht nga Blaise Pascal.

Kjo është një lojë e shkëlqyer për fillestarët, sepse ofron lojë të thjeshtë për fillestarët dhe në të njëjtën kohë ofron lojë komplekse për lojtarët që pëlqejnë më shumë një sfidë. Një larmi e tillë tërheq shumë lojtarë dhe mund të argëtojë për orë të tëra.

Loja synon të parashikojë numrin në të cilin do të zbresë topi i bardhë. Ka disa mënyra për ta bërë këtë, dhe gjithçka varet nga lloji i bastit që dëshironi të vendosni.

Ka shumë baste të ndryshme të disponueshme në ruletë, por ato ndahen në dy grupe të mëdha:

 • Brenda basteve
 • Baste të jashtme

Bastet e brendshme vendosen në numra specifikë dhe një grup të vogël numrash. Këto baste ofrojnë pagesa më të mira, por shanset për të parashikuar këto baste janë shumë më të vogla.

Bastet e jashtme, nga ana tjetër, ofrojnë pothuajse 50-50 shanse për të fituar, por pagesat janë shumë më të vogla.

Si të luani ruletë

Pasi të dalloni llojet e basteve që mund të vendosni kur luani ruletë, mund të filloni të vini baste.

Loja është shumë e drejtpërdrejtë dhe e vetmja gjë që duhet të bëni është të vendosni çipat në numrin ose grupin e numrave për të cilët dëshironi të bastoni.

Nëse mundeni, mund të vendosni baste të ndryshme në të njëjtën kohëMos vendosni vetëm për një. Në këtë mënyrë është e mundur të fitosh dhe të humbësh në një raund të vetëm.

Kur dëgjoni tregtarin duke thënë 'nuk ka më baste', topi do të hidhet në timon dhe nuk mund të vendosen më baste. Pasi topi të jetë vendosur, nëse e keni parashikuar saktë numrin fitues, do të merrni pagesën tuaj.

Një gjë shumë e rëndësishme që duhet të kuptoni nëse doni të luani ruletë janë shanset që keni për të fituar. Nëse sapo po filloni, atëherë ju këshillojmë të filloni me bastet e jashtme.

Shanset për të fituar këto baste janë shumë më të larta, kështu që nuk do ta humbni ekuilibrin tuaj shumë shpejt në këtë mënyrë. Kjo do t'ju japë mundësinë për të mësuar lojën dhe për të ruajtur ekuilibrin tuaj në të njëjtën kohë.

Variantet e Ruletës

Ka variante të ndryshme të Ruletës, por ka tre variante kryesore që konsiderohen klasike dhe ato janë ruleta evropiane, franceze dhe amerikane.

 • Ruleta evropiane konsiderohet si një nga versionet më të njohura të lojës. Ka 37 xhepa, me numra nga 1 deri në 36 dhe një zero të vetme. Nëse jeni fillestar, ky është versioni që do t'ju sugjeronim të luani. Ruleta evropiane ofron një avantazh më të ulët, kështu që shanset për të fituar këtë lojë janë më të mira.

 • Ruleta amerikane është një tjetër version i njohur i lojës, i cili luhet në të njëjtën mënyrë. Dallimi i vetëm këtu është një zero e dyfishtë shtesë që e bën skajin e shtëpisë edhe më të lartë. Pra, nëse doni të luani një lojë më sfiduese, atëherë kjo është ajo për ju.

 • Ruleta franceze është ndoshta versioni më i mirë i lojës sepse ofron avantazhin më të ulët të shtëpisë nga të gjitha. Në këtë variant, ju do të merrni gjysmën e basteve të parave çift nëse topi bie në 0.

Ka lloje të ndryshme të lojës ruletë që mund t'i gjeni këtu në Betvictor dhe disa prej tyre përfshijnë:

 • Ruletë e Personit të Parë BetVictor
 • Ruletë Rrufeja e Personave të Parë
 • Ruletë e vërtetë automatike
 • Ruletë e vërtetë me Bailey
 • Ruletë e vërtetë me Caroline
 • Ruletë e vërtetë me Holly
 • Ruletë Multifire
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë X2
 • Ruletë klasike
 • Ruletë 20p
 • Aksione të ulëta të Ruletës Evropiane
 • Ruletë evropiane
 • Ruleta BetVictor
 • Ruletë
 • Ruletë (Gamevy)
 • Ruletë BetVictor blu dhe e zezë
 • Ruletë e menjëhershme
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë e Personit të Parë BetVictor
 • Ruletë Rrufeja e Personave të Parë
Lojëra Jackpot Progresive

Lojëra Jackpot Progresive

Në Betvictor, ju presin tre lloje të jackpot-eve progresive. I pari është Flash Jackpot dhe vlera minimale fillestare është 100$ dhe ju mund ta fitoni jackpotin në vetëm një rrotullim.

Xhekpoti ditor është një çmim i parë që mund të fitohet çdo ditë dhe vlera minimale fillestare është 1000 dollarë.

Mega jackpot mund të sjellë deri në 20,000 dollarë nëse fati është në anën tuaj, dhe shifra vazhdon të rritet me çdo rrotullim të vetëm.

Lojëra të tjera jackpot përfshijnë:

 • Salla e perëndive
 • Mega Fortune
 • Mega Moolah
 • Fenerët e Yjeve MegaJackpots
 • Vizitorët e Forcave të Fuqisë
 • Xhekpote xhindesh
 • Heronjtë e Forcave të Fuqisë
 • Wish Upon një Jackpot
 • MegaJackpots Kleopatra
 • Super Diamanti Deluxe
 • Chilli Gold 2 Jackpot yjor
 • MegaJackpots Wolf Run
 • Pasuria Kozmike
 • Paratë e shpejta
 • netët arabe
 • MegaJackpots Stuhia Siberiane
 • Mega Moolah Isis
 • MegaJackpots Isle of Plenty
 • Mega Joker
 • Anija e Dragoit
 • Embelsira
 • Më shumë Jackpot yjor të majmunëve
 • Pasuritë e Ra
 • Mbreti Kashalot
 • Baste sportive

Sportdashësit do të jenë të lumtur të dinë se Betvictor ofron baste sportive në shumë sporte të ndryshme duke përfshirë:

 • Futboll amerikan
 • NFL Outrights
 • Rregullat Australiane të Futbollit
 • Badminton
 • Bejsbolli
 • MLB Outrights
 • Basketboll
 • Boks
 • Kriket
 • Hiri 2021/22
 • Kupa e Botës në Kriket 2023
 • Çiklizëm - Rrugë
 • Shigjetat
 • Kampionati Botëror PDC
 • Argëtim
 • Esportet
 • Kundër-Strike e Sporteve
 • Esports DOTA 2
 • Esports League of Legends
 • Futbolli
 • Premier League
 • Kampionati
 • La Liga
 • Seria A
 • Bundesliga
 • Premier League Outrights
 • La Liga Outrights
 • Seria A Outrights
 • Bundesliga Outrights
 • Liga e Kampionëve plotësisht
 • Përfundimet e Europa League
 • Futsal
 • Golf
 • Master në SHBA 2021
 • Kampionati USPGA 2021
 • Kampionati i Hapur 2021
 • Kupa Ryder 2021
 • Zagarët
 • Hendboll
 • Gare me kuaj
 • Mbreti George VI Chase
 • Festivali Cheltenham - 2021
 • Kombëtarja e Madhe - 2021
 • 2000 Guinea - 2021
 • 1000 Guinea - 2021
 • The Oaks - 2021
 • Derbi - 2021
 • Hokej në akull
 • Hokej në akull
 • MMA/UFC
 • Politika
 • Liga e Rugbit
 • Kupa e Botës 2021
 • Unioni i Rugbit
 • Turneu i Luanëve
 • Kupa e Botës 2023
 • Snooker
 • Rruga e shpejtësisë
 • Tenis tavoline
 • Tenis
 • Australian Open
 • Sportet virtuale
 • Banesa virtuale e garave me kuaj
 • Kërcimet virtuale të garave me kuaj
 • Eurokupa virtuale e futbollit
 • Klubi virtual i futbollit
 • Gara virtuale e qenve
 • Liga Virtuale e Basketbollit Amerikan
 • Basketboll Virtual i SHBA Liga 2
 • Volejboll

Për më tepër, kazino ofron gjithashtu një bonus mirëseardhjeje për libër sportiv që do t'ju lejojë të shijoni edhe më shumë kazinonë. Ju do të zgjasni lojën tuaj dhe kështu do të keni një shans për të fituar më shumë se zakonisht.

Lojëra me para të vërteta

Lojëra me para të vërteta

Kur bashkoheni me familjen Betvictor, mund të shijoni më shumë se 800 lojëra të ndryshme. Kazinoja ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të njohura në rrugën tuaj.

Pra, përgatituni të gjeni tituj nga ofruesit e mëposhtëm: Aspect, Pragmatic, Quickspin, Yggdrasil, NYX, Play'n GO, Push Gaming, Realistic, Microgaming, IGT, Evolution, Extreme Live Gaming, NextGen dhe NetEnt.

Disa nga lojërat më të njohura dhe më të luajtura në kazino janë lojërat me video slot në internet. Pavarësisht se cila është shija juaj, ne jemi të sigurt që mund të gjeni lojën e duhur për ju.

Lojtarët që duken më shumë si një sfidë mund të gjejnë një pjesë të tërë të lojërave elektronike të jackpot-it që mund të ndryshojnë jetën e tyre, në vetëm një rrotullim. Shpresojmë që fati i zonjës do të jetë në anën tuaj kur të vendosni të luani.

Zgjedhja e lojërave të tavolinës nuk është aq e madhe sa përzgjedhja e lojërave elektronike, por megjithatë, ju mund të gjeni disa nga lojërat më të mira këtu. Ju mund të luani blackjack, baccarat dhe poker, dhe disa nga variantet e tyre të shumta.