BetVictor Rishikimi 2024 - Deposits

BetVictorResponsible Gambling
CASINORANK
8.21/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
BetVictor is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Procesi i depozitimit është shumë i thjeshtë në Betvictor sepse ata duan që ju të përqendroheni në pjesën argëtuese, e cila është të luani lojëra dhe jo në teknikën.

Gjithçka që duhet të bëni për të depozituar në llogarinë tuaj është të shkoni në kazino dhe të klikoni në faqen e depozitave, zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni, dhe shkruani shumën që dëshironi të depozitoni.

Betvictor ofron mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni, dhe disa prej tyre përfshijnë:

 • Banka direkte
 • Maestro
 • Kredi MasterCard
 • Skrill-Moneybookers
 • NETELLER
 • PayPal
 • Kredi për vizë
 • Debitimi i vizave
 • Visa Electron
 • Paysafecard
 • Banking Sofort

Lajmi i mirë është se mund të përdorni edhe Paypal për të bërë një depozitë, por mbani në mend se mënyra e pagesës mund të mos jetë e disponueshme në vendin ku banoni.

Për të përdorur Paypal, fillimisht duhet të hapni një llogari, të cilën më vonë mund ta përdorni për të bërë depozita dhe tërheqje.

Ndeshja e depozitave

Ndeshja e depozitave

Herën e parë që hapni llogarinë tuaj, do të merrni një bonus mirëseardhjeje që do t'ju ndihmojë të filloni gjërat në këmbën e duhur. Mbani në mend se depozitat e bëra nëpërmjet Skrill, Neteller dhe Paypal nuk kualifikohen për ofertën e mirëseardhjes.

Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj Betvictor, do të merrni një bonus depozite prej 100% deri në $300. Ju mund t'i përdorni këto fonde në çdo lojë që dëshironi me disa përjashtime. Për shembull, nuk mund të përdorni fondet e bonusit në asnjë lojë Baccarat.

Fondet e bonusit i nënshtrohen kërkesave të bastit që duhet të plotësoni përpara se të bëni një tërheqje. Kërkesat për bast janë 35 herë. Ju duhet të përdorni fondet e bonusit brenda 3 ditëve, përndryshe, bonusi do të skadojë.

Lojëra me video slot në internet do të llogariten 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Pra, nëse doni të pastroni bonusin tuaj më shpejt, duhet të përqendroheni në lojëra elektronike. Ruleta dhe lojërat e tjera tavoline do të llogariten 20% në kërkesat e basteve. Blackjack dhe Craps do të llogaritet në kërkesat e bastit 10%. Dhe siç thamë më parë, Bakarat do të llogaritet 0% në kërkesat e bastit.

Ka disa kufizime kur bëhet fjalë për bonusin e mirëseardhjes. Bonusi i mirëseardhjes është i disponueshëm për lojtarët që vijnë nga Bahreini, Kanadaja, Finlanda, Kuvajti, India, Libani, Zelanda e Re, Nigeria, Norvegjia, Katari dhe Arabia Saudite.

Ju mund të kërkoni vetëm një bonus mirëseardhjeje dhe duhet të jeni në moshë madhore për të luajtur kumar.

Depozitë pa bankë?

Depozitë pa bankë?

Ju mund të përdorni kuponin PaySafeCard për të depozituar në llogarinë tuaj pa përdorur një bankë. Kjo mënyrë pagese ju lejon të bëni depozitime të shpejta dhe të lehta, dhe kuponët mund t'i gjeni në disa dyqane dhe pika. Kontrolloni në faqen e tyre zyrtare për të gjetur saktësisht se ku shiten, ndoshta ka një të afërt me ju.

Fatkeqësisht, kartat Paysafe nuk janë të disponueshme kudo, vetëm lojtarët nga vendet e mëposhtme mund t'i përdorin ato: Argjentinë, Australi, Austri, Kanada, Qipro, Finlandë, Gjermani, Greqi, Irlandë, Lituani, Luksemburg, Maltë, Meksikë, Holandë, Norvegji, Peruja, Polonia, Sllovakia, Sllovenia, Suedia, Zvicra dhe Uruguai

Monedha

Monedha

Në Betvictor mund të përdorni monedhat e mëposhtme:

 • Dollarë Australianë
 • Dollarë kanadezë
 • euro
 • Dollarë të Zelandës së Re
 • Krona Norvegjeze
 • £ Sterling
 • Rand i Afrikës së Jugut
 • Krona suedeze
 • franga zvicerane
 • dollarë amerikanë