BetVictor - Countries

Age Limit
BetVictor
BetVictor is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Countries

Betvictor Casino nuk pranon lojtarë nga çdo vend. Disa vende të kufizuara dhe lojtarë që banojnë në ato vende nuk janë në gjendje të krijojnë një llogari dhe të luajnë për para të vërteta.

Nëse dëshironi të shihni nëse mund të krijoni një llogari apo jo, duhet të kontrolloni listën e vendeve të kufizuara:

Afganistan Shqipëri Algjeri Antigua dhe Barbuda Armeni Australi Bangladesh Barbados Bjellorusi Belgjikë Bosnje dhe Hercegovinë Brazil Bullgari Kamboxhia Kamerun Kili Bregu i Fildishtë Kroacia Kuba Qipro Republika Çeke Danimarka Ekuador Fixhi Franca Grenada Hong Kong Hungari Islanda Iran Iraku Izrael Itali Letonia Lituania M. Macova Koreja e Veriut Territoret Palestineze Panama Peru Filipinet Polonia Portugalia Puerto Riko Rumani Serbi Singapor Spanjë Sudan Siri Tajvan Turqi Turkmenistan Uganda Ukraina Shtetet e Bashkuara Uruguai Ishujt e Virgjër të SHBA Uzbekistan Zambia

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

WebsiteWebsite:  BetVictor
Year foundedYear founded: 2000
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (48)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
Craps
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Kriketi
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Mini BaccaratPai GowPoker me tre letra
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Kanadaja
Kina
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (8)
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
IGT (WagerWorks)
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Play'n GO
Quickspin