BetVictor Rishikimi 2024 - Bonuses

BetVictorResponsible Gambling
CASINORANK
8.21/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
BetVictor is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Betvictor ka përgatitur shumë bonuse të ndryshme për lojtarët e rinj dhe ata ekzistues.

Për të filluar gjërat në këmbën e djathtë, kazino ofron dy bonuse të ndryshme për librin e tyre sportiv dhe kazinonë. Dhe pasi të keni mbaruar me oferta të mirëseardhura ju mund të kapni duart tuaja për bonuset e ringarkimit.

Termat dhe Kushtet: 18+ klientë të rinj

Bonusi i mirëseardhjes në Betvictor Casino është shumë bujar dhe ju do të merrni një bonus depozite prej 200% që shkon deri në 200 dollarë. Për më tepër, ju do të merrni 200 rrotullime falas.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për ofertën e mirëseardhjes është 10 dollarë.

Ju keni 7 ditë për të bërë një depozitë dhe për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes që nga momenti që keni krijuar llogarinë tuaj.

Ju mund të bëni depozita vetëm me karta krediti dhe debiti për t'u kualifikuar për ofertën e mirëseardhjes.

Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të mund të kërkoni një tërheqje.

Ju duhet të vendosni bast bonusin tuaj 35 herë përpara se fondet tuaja të mund të lirohen.

Sloti Blood Suckers dhe Baccarat përjashtohen nga oferta e bonusit. Mbani në mend se jo të gjitha lojërat do të llogariten në kërkesat e basteve në të njëjtën përqindje.

Lojërat video slot me disa përjashtime do të llogariten 100%, ndërsa lojërat e tjera do të llogariten në kërkesat e basteve në një përqindje më të vogël.

Oferta e mirëseardhjes nuk është e disponueshme për lojtarët që banojnë në Armeni, Argjentinë, Azerbajxhan, Bjellorusi, Bosnjë dhe Hercegovinë, Bullgari, Kinë, Kroaci, Francë, Gjeorgji, Hong Kong, Hungari, Indi, Izrael, Kazakistan, Letoni, Lituani, Macau, Maqedoni , Malajzia, Meksika, Mali i Zi, Nigeria, Nepali, Polonia, Portugalia, Rumania, Rusia, Serbia, Sllovakia, Sllovenia, Afrika e Jugut, Spanja, Tajvani, Tajlanda ose Ukraina.

Bonusi me rul të lartë

Bonusi me rul të lartë

Në këtë pikë, nuk ka bonuse të veçanta në dispozicion për rrotullat e lartë. Por ne jemi të sigurt që nëse bëni depozitën më të lartë dhe përfitoni nga bonusi maksimal i disponueshëm, do të jeni të kënaqur me ofertën.

Bonusi i regjistrimit

Bonusi i regjistrimit

Në Betvictor ju duhet të kaloni një proces regjistrimi shumë të shpejtë dhe të lehtë. Kërkoni ofertën e basteve falas si pjesë e procesit të regjistrimit dhe nuk duhet thënë se duhet të plotësoni fushat e detyrueshme në formularin e regjistrimit sepse më vonë duhet të verifikoni llogarinë tuaj.

Bëni një depozitë minimale prej të paktën 5 $ dhe bonusi i mirëseardhjes do të transferohet në llogarinë tuaj pothuajse menjëherë. Për të bërë një bast kualifikues, ju duhet të bëni një bast prej 5$ në një përzgjedhje me koeficient 2.0 ose më të lartë.

Kur zgjedhni bonusin e kazinosë, duhet të jeni shumë të kujdesshëm, sepse lista e lojërave me video slot të përjashtuara është shumë e gjatë.

Këto janë lojërat që duhet të shmangni nëse keni kërkesa për bast për të pastruar:

 • Piramida 100,000
 • 300 Shields Ekstreme
 • 300 Mburoja
 • Gjithë ai bast i fuqisë në para
 • Astro Cat Deluxe
 • Bonanza për pjekje
 • Goditje e drejtpërdrejtë e anijeve luftarake
 • Berryburst Max
 • Slot i madh 500
 • Libri i Ra Deluxe 6
 • Libri i Ra Magjisë
 • Libri i irlandezëve
 • Kapiteni sipërmarrje
 • Bug Cash
 • Cash Hound
 • Cazino Zeppelin
 • Pasuria Kozmike
 • Patate e shtratit
 • Rrezik Tensioni i Lartë
 • I vdekur apo i gjallë
 • I vdekur ose i gjallë 2
 • Djajtë kënaqen
 • Perandoria e Diamantit
 • Delfinët Pearl Deluxe
 • Dy Dragons
 • Kalaja e Dragoit
 • Thesari i Dragoit
 • Ngritja egjiptiane
 • Pasuri e Përjetshme
 • Zgjedhja e Excalibur
 • Binjakët Fa-Fa
 • Lepur i shëndoshë
 • Babadimri i shëndoshë
 • Pasuritë e Ra
 • Mrekullitë e Geishës
 • Dyqan dhuratash
 • Zotat e Olimpit Megaways
 • Kupa e Artë
 • Grand Spinn
 • Gun Slinger plotësisht i ngarkuar
 • Jack Halloween
 • Gjurma e thesarit të Hansel & Gretel
 • Mrekullitë e akullta
 • Guild i pavdekshëm
 • Fat irlandez
 • Erdhi nga Hëna
 • Kavanoza Jammin
 • Shakaxhi
 • Mbreti i xhunglës
 • Legjenda e Faraonëve
 • Rrufeja godet Megaways
 • zoti i oqeanit
 • Lucky Lady's Charm Deluxe
 • Tigri me fat
 • Magic Merlin Megaways
 • Medusa II
 • Njihuni me Meerkats
 • Monopoly Grand Hotel
 • Përbindëshi fiton
 • Shumëfruta 81
 • Mystery Spin Deluxe Megaways
 • Xhungla neoni
 • Komandant arra
 • Parajsa e Paqësorit
 • Pamplona
 • Kartë gërvishtëse e artë panda
 • Fat i Pekinit
 • Faraoni Bingo
 • Ari i Piratit
 • Vizitorët e Forcave të Fuqisë
 • Primal Megaways
 • Mbretëresha e Pasurive
 • Rhino Megaways i tërbuar
 • Rainbow Riches Megaways
 • Rank Up Dragon
 • Shark brisk
 • Reactoonz
 • Red Hot Win Spin
 • Mani restorant
 • Ri-shkaktojë Happy
 • Kthimi i Kong Megaways
 • Pasuritë e Ra
 • Kalorësit e stuhisë
 • Vraponi me Ujqërit
 • Super Aksionet e Scudamore
 • Gjashtë Apel
 • Slingo Monopoly
 • Slingo Xxxtreme
 • Paratë e shpejta
 • Kërkimi i Yjeve
 • Star Trek kundër të gjitha gjasave
 • Star Wilds Hot Spins +
 • Guri në Ar
 • Super Tetë
 • Super Fruits Joker
 • Macet me fat Super Grafika
 • Bretkocë super me fat
 • Super Misteri Joker 6000
 • Super Nudge 6000
 • Shtëpia e Qenit
 • Urdhri i hijes
 • Tiki Tumble
 • Guri i varrit
 • Traktori i Traktorit
 • Jokers trefishtë
 • Triple Red Hot 7s
 • Tigri i Pazbutur i Bengalit
 • Valkyrie Fire
 • Valletta Megaways
 • Vampirët kundër Ujqërve
 • Përplasja e Vikingëve
 • Vikingët shkojnë në ferr
 • Kush është nusja
 • Safari i egër
 • Win Sprint Pull Tab
 • Ofertë e mirëseardhjes për gara me kuaj

Ju mund të merrni një bonus mirëseardhjeje që mund ta përdorni në garat me kuaj. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të depozitoni të paktën 10 dollarë për të marrë 3 x 10 dollarë baste falas. Pasi të merrni bonusin, duhet të vendosni bastin tuaj të parë të Garave me Kuaj prej 10 dollarësh ose më shumë me koeficient 2.0 ose më të lartë. Ju duhet ta bëni këtë brenda 7 ditëve, përndryshe bonusi juaj do të skadojë. Ju mund ta përdorni bonusin tuaj në tregun e Garave me Kuaj, Tregun Zgjatni Shanset ose Tregun e Specialistëve të Garave Ditore.

Bonusi i mirëseardhjes për sportet nuk ka kërkesa për bast, ndërsa bonusi i kazinosë ka kërkesa për bast 40 herë.

Bonus pa depozitë

Bonus pa depozitë

Në këtë pikë, Betvictor nuk ofron një bonus pa depozitë për lojtarët e tyre. Nëse kjo ndryshon në të ardhmen, do të njoftoheni menjëherë.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Çdo bonus vjen me kërkesat e basteve që duhet të plotësoni përpara se të mund të kërkoni një tërheqje.

Kërkesat e basteve për bonusin e lojërave elektronike janë 35 herë, dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni nga ky bonus është 250 dollarë.

Kërkesat e bastit për bonusin e blackjack dhe ruletë janë 40 herë, dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni nga ky bonus është 250 dollarë.

Kërkesat e basteve për bonusin Game Show janë 40 herë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni nga ky bonus është 250 dollarë.