BetVictor Rishikimi 2024 - Affiliate Program

BetVictorResponsible Gambling
CASINORANK
8.21/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 1000 dollarë
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
BetVictor is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bërë anëtar i programit të anëtarësimit të Betvictor, duhet të plotësoni një formular regjistrimi. Nëse aplikimi juaj është pranuar, do të merrni një email që ju njofton dhe mund të filloni të fitoni sa më shpejt që të jetë e mundur.

Pasi të bëheni anëtar i Betvictor Affiliates, do të regjistroheni automatikisht në planin e tyre të ndarjes së të ardhurave neto. Komisioni vendoset në një normë fikse dhe ju do të fitoni bazuar në të gjitha referimet e drejtpërdrejta të lojtarëve në kazino. Ju do të fitoni një përqindje komisioni bazuar në të ardhurat totale neto të lojtarit. Kazinoja operon një program mbartjeje negative, që do të thotë se bilanci juaj negativ në fund të muajit do të bartet në muajin pasardhës.

Cili është programi i filialeve të Betvictor Casino?

Cili është programi i filialeve të Betvictor Casino?

Programi i filialeve të Betvictor Casino quhet Betvictor Affiliates.