BetVictor - Affiliate Program

Age Limit
BetVictor
BetVictor is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Affiliate Program

Për t'u bërë anëtar i programit të anëtarësimit të Betvictor, duhet të plotësoni një formular regjistrimi. Nëse aplikimi juaj është pranuar, do të merrni një email që ju njofton dhe mund të filloni të fitoni sa më shpejt që të jetë e mundur.

Pasi të bëheni anëtar i Betvictor Affiliates, do të regjistroheni automatikisht në planin e tyre të ndarjes së të ardhurave neto. Komisioni vendoset në një normë fikse dhe ju do të fitoni bazuar në të gjitha referimet e drejtpërdrejta të lojtarëve në kazino. Ju do të fitoni një përqindje komisioni bazuar në të ardhurat totale neto të lojtarit. Kazinoja operon një program mbartjeje negative, që do të thotë se bilanci juaj negativ në fund të muajit do të bartet në muajin pasardhës.

Cili është programi i filialeve të Betvictor Casino?

Programi i filialeve të Betvictor Casino quhet Betvictor Affiliates.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2000
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (48)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
Craps
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Kriketi
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Mini BaccaratPai GowPoker me tre letra
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Kanadaja
Kina
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (8)