BetVictor Rishikimi 2024 - About

BetVictorResponsible Gambling
CASINORANK
8.21/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
BetVictor is not available in your country. Please try:
About

About

Betvictor është një kazino që më parë njihej si Victor Chandler International Limited. Fillimisht filluan si baste sportive në internet, por më vonë janë bërë një kazino online. Kompania u themelua nga William Chandler dhe më vonë, ajo iu kalua pesë djemve të tij.

Kompania është themeluar në vitin 1946, dhe sot ajo është një nga kompanitë kryesore evropiane të lojërave online. Betvictor aktualisht punëson më shumë se 400 njerëz dhe ka zyra në Londër dhe Budapest.

Pronari dhe CEO

Pronari dhe CEO

Pronari aktual i Betvictor është Michael Tabor dhe CEO i tyre është Andreas Meinrad.

Numri i Licencës

Numri i Licencës

Betvictor është një kazino plotësisht e themeluar dhe e licencuar nga Qeveria e Gjibraltarit për të ndërmarrë baste online.

Kazinoja mund të operojë edhe në Mbretërinë e Bashkuar sepse është e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i Lojërave të Fatit të Britanisë së Madhe me një numër licence 000-039576-R-319370-016.

Ku bazohet Betvictor?

Ku bazohet Betvictor?

Betvictor ka selinë e saj në adresën e mëposhtme:

Suite 2.01 World Trade Center, Bayside Road GX11 1AA, Gjibraltar