BetVictor Rishikimi 2024

BetVictorResponsible Gambling
CASINORANK
8.21/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Jackpote ditore
Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
1000+ lojëra elektronike
BetVictor is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Betvictor ka përgatitur shumë bonuse të ndryshme për lojtarët e rinj dhe ata ekzistues.

Për të filluar gjërat në këmbën e djathtë, kazino ofron dy bonuse të ndryshme për librin e tyre sportiv dhe kazinonë. Dhe pasi të keni mbaruar me oferta të mirëseardhura ju mund të kapni duart tuaja për bonuset e ringarkimit.

Termat dhe Kushtet: 18+ klientë të rinj

Lista e plotë e bonuseve të BetVictor
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Betvictor ofron lloje të ndryshme lojërash për të tërhequr lojtarë me shije të ndryshme në lojërat e fatit. Pasi të krijoni një llogari dhe të bëni depozitën tuaj të parë, mund të filloni të shijoni një nga lojërat e shumta që Betvictor ka për të ofruar.

Lajmi i mirë këtu është se fillimisht mund t'i luani lojërat në modalitetin argëtues, që është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar se si funksionon loja ose për të praktikuar rregullat.

Software

Betvictor donte të bënte bujë kur hynë në industrinë e kazinove në internet, kështu që për këtë arsye, ata kanë bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike atje. Këtu mund të gjeni lojëra nga ofruesit e mëposhtëm të softuerit:

 • Net Entertainment
 • OpenBet
 • Evolution Gaming
 • Microgaming
 • IGT
 • Softueri Amaya
 • Novomatic
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • Lojëra realiste
 • Luaj'n GO
 • Rrotullimi i shpejtë
 • Gjenerali i ardhshëm
 • Plani i lojërave
 • Aristokrat
 • Lojëra Leander
 • Lojëra me hirin
 • Bërthama e lojërave
 • Lojëra ekstreme të drejtpërdrejta
Payments

Payments

Ju mund të përdorni pagesa të ndryshme për të bërë depozita dhe tërheqje në llogarinë tuaj në Betvictor Casino. Lajmi i mirë është se kazinoja ka shtuar disa nga metodat më të përshtatshme, kështu që jemi të sigurt se do të gjeni atë që funksionon më mirë për ju.

Deposits

Procesi i depozitimit është shumë i thjeshtë në Betvictor sepse ata duan që ju të përqendroheni në pjesën argëtuese, e cila është të luani lojëra dhe jo në teknikën.

Gjithçka që duhet të bëni për të depozituar në llogarinë tuaj është të shkoni në kazino dhe të klikoni në faqen e depozitave, zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni, dhe shkruani shumën që dëshironi të depozitoni.

Withdrawals

Duke bërë një tërheqje nga llogaria juaj Betvictor është shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni metodën e tërheqjes që dëshironi të përdorni. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni tërheqjen.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Betvictor Casino nuk pranon lojtarë nga çdo vend. Disa vende të kufizuara dhe lojtarë që banojnë në ato vende nuk janë në gjendje të krijojnë një llogari dhe të luajnë për para të vërteta.

+158
+156
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+1
+-1
Mbyll

Languages

Përveç anglishtes, Betvictor strehon edhe këto gjuhë, holandisht, kinezisht dhe japonisht. Lojtari duhet të jetë në gjendje të flasë me Shërbimin e Klientit në gjuhën e tyre. Në këtë mënyrë ata mund të shpjegojnë më mirë se cila është çështja me të cilën po merren. Jemi të sigurt që kazino do të shtojë një gjuhë tjetër së shpejti.

+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

BetVictor: Një emër i besuar në lojërat në internet

Licencimi dhe rregullimi

BetVictor është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti Rregullator i Gjibraltarit, të dyja autoritete të njohura të lojërave të fatit. Këto organe rregullatore mbikëqyrin dhe sigurojnë që kazinoja të funksionojë në mënyrë të drejtë, transparente dhe me përgjegjësi.

Kriptimi dhe masat e sigurisë kibernetike

BetVictor përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit për të mbrojtur të dhënat e lojtarëve dhe transaksionet financiare nga aksesi i paautorizuar. Ata përdorin protokollet standarde të kriptimit SSL të industrisë, duke mbrojtur informacione të ndjeshme nga sytë kureshtarë.

Auditimet dhe certifikimet e palëve të treta

Për të vërtetuar drejtësinë dhe sigurinë, BetVictor i nënshtrohet auditimeve të rregullta nga palët e treta të kryera nga organizata me reputacion. Këto auditime vlerësojnë integritetin e lojërave të tyre si dhe sigurinë e platformës së tyre. Kazinoja shfaq me krenari çertifikatat nga këto auditime në faqen e tyre të internetit.

Politikat e të dhënave të lojtarit

BetVictor ka një politikë gjithëpërfshirëse të privatësisë që përshkruan se si ata mbledhin, ruajnë dhe përdorin informacionin e lojtarëve. Ata janë transparentë në lidhje me këtë proces, duke siguruar që lojtarët të kenë shikueshmëri të plotë në mënyrën se si trajtohen të dhënat e tyre. Kazinoja i përmbahet rregullave strikte të mbrojtjes së të dhënave për të ruajtur besimin e lojtarëve.

Bashkëpunime me Organizata me Reputacion

BetVictor demonstron përkushtimin e saj ndaj integritetit përmes bashkëpunimeve me organizata me reputacion në industrinë e lojrave. Këto partneritete rrisin besimin e lojtarëve në operacionet e kazinosë duke promovuar praktikat e përgjegjshme të lojërave të fatit.

Reagime nga lojtarët e vërtetë

Fjala në rrugë në lidhje me besueshmërinë e BetVictor është jashtëzakonisht pozitive. Lojtarët e vërtetë lavdërojnë kazinonë për lojën e saj të drejtë, pagesat e shpejta, shërbimin e shkëlqyer ndaj klientit dhe transparencën e përgjithshme në operacionet e saj.

Procesi i Zgjidhjes së Mosmarrëveshjeve

Në rast shqetësimesh ose çështjesh të ngritura nga lojtarët, BetVictor ka një proces të fuqishëm zgjidhjeje të mosmarrëveshjeve. Ata kanë prioritet adresimin e çdo ankese menjëherë dhe në mënyrë të drejtë për të siguruar kënaqësinë e klientit.

Aksesueshmëria e mbështetjes së klientit

Lojtarët mund të kontaktojnë lehtësisht me ekipin e mbështetjes së klientit të BetVictor për çdo shqetësim besimi ose sigurie përmes kanaleve të shumta si biseda e drejtpërdrejtë, emaili dhe telefoni. Mbështetja e klientit të kazinosë është shumë e përgjegjshme, duke ofruar ndihmë në kohë për të adresuar pyetjet ose problemet e lojtarëve.

Si përfundim, BetVictor e ka vendosur veten si një emër i besuar në industrinë e lojërave online nëpërmjet respektimit të rregulloreve strikte, masave të forta të sigurisë, transparencës në operacione, bashkëpunimeve me organizata me reputacion, reagimeve pozitive nga lojtarët dhe procesit efikas të zgjidhjes së mosmarrëveshjeve. Lojtarët mund të angazhohen me besim me BetVictor duke e ditur se siguria dhe besimi i tyre vlerësohen.

Security

Betvictor vë lojtarSiguria duhet të jetë përparësia e tyre kryesore, dhe për këtë arsye, ata përdorin teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL për të mbajtur të sigurt të gjithë informacionin tuaj personal dhe financiar.

Responsible Gaming

Bixhozi është një aktivitet argëtues që do t'ju ndihmojë të kaloni pak kohë. Por, ka një grup lojtarësh që keqinterpretojnë qëllimin e vetëm të këtij aktiviteti dhe janë ata që futen në telashe dhe zhvillojnë një varësi.

Kjo është një çështje serioze dhe shumë komplekse, por në shumicën e rasteve, lojtarët që besojnë se mund të fitojnë para të shpejta ose të fitojnë të ardhura duke luajtur lojëra kazino janë ata që zhvillojnë një varësi.

About

About

Betvictor është një kazino që më parë njihej si Victor Chandler International Limited. Fillimisht filluan si baste sportive në internet, por më vonë janë bërë një kazino online. Kompania u themelua nga William Chandler dhe më vonë, ajo iu kalua pesë djemve të tij.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2000

Account

Për të luajtur në Betvictor për para të vërteta, duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë ku duhet të plotësoni një formular për t'u regjistruar për një llogari. Futni disa nga të dhënat tuaja dhe llogaria juaj do të jetë e mirë dhe gati në vetëm disa minuta.

Support

Të qenit gjithmonë në dispozicion për klientët e tyre është një përparësi kryesore në Betvictor Casino. Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një agjent klienti është nëpërmjet funksionit Live Chat. Nëse dëshironi të kontaktoni kazinonë përmes telefonit, mund të përdorni "Kërkoni një telefonatë përsëri" duke plotësuar një formular dhe një agjent do t'ju telefonojë përkatësisht.

Ju gjithashtu mund t'u dërgoni atyre një email në [email protected].

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të BetVictor . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në BetVictor . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Betvictor është shumë bujar me lojtarët e tyre të rinj. Ata ofrojnë një bonus mirëseardhjeje që thjesht nuk mund ta refuzoni, dhe ka shumë promovime të ndryshme në dispozicion edhe për lojtarët besnikë.

Pra, gjithçka që ju mbetet për të bërë është të krijoni një llogari dhe të filloni të shijoni të gjitha përfitimet që Betvictor ka për të ofruar.

FAQ

A janë të siguruara transaksionet e mia në Betvictor?

Po ata jane. Betvictor përdor kriptimin më të fundit SSL për të mbrojtur të gjitha detajet tuaja personale dhe financiare.

A duhet të paguaj një tarifë kur të krijoj llogarinë time?

Krijimi i një llogarie në Betvictor është pa pagesë dhe do të jetë gjithmonë.

A mund ta anuloj kërkesën time për tërheqje?

Lojtarët nga vende të caktuara mund të anulojnë tërheqjen e tyre ndërsa në të tjera munden`t. Lojtarët që vijnë nga MB nuk do të jenë në gjendje të anulojnë kërkesat e tyre për tërheqje për shkak të rregulloreve të reja të Komisionit të Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar.

A mund ta ndryshoj monedhën e llogarisë time?

Kur krijoni llogarinë tuaj, kazinoja do të caktojë monedhën që ata besojnë se është më e përshtatshme për vendndodhjen ku banoni. Nëse dëshironi ta ndryshoni, mund të bëni depozitën tuaj të parë me monedhën që ju duket më e përshtatshme për ju. Më vonë, nuk mund ta ndryshoni monedhën në llogarinë tuaj. Nëse keni bërë një gabim, në atë rast, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë të ndryshoni monedhën nëse është e mundur.

A mund ta fshij përgjithmonë llogarinë time?

Betvictor ka detyrime ligjore ndaj GDPR dhe Direktivave Kundër Pastrimit të Parave dhe për këtë arsye, ata duhet t'i ruajnë të dhënat tuaja për të paktën 5 vjet që nga transaksioni juaj i fundit. Gjithsesi, ju mund të mbyllni llogarinë tuaj dhe nuk do të jeni në gjendje të depozitoni fonde dhe të luani.

A mund të krijoj një llogari në Betvictor?

Fatkeqësisht, jo të gjithë mund të krijojnë një llogari në Betvictor dhe të luajnë për para të vërteta. Ka shumë vende ku kazinoja nuk funksionon dhe ka të tjera ku bixhozi nuk lejohet me ligj.

Këto janë vendet që pranohen në Betvictor dhe nëse banoni në njërën prej tyre, mund të krijoni një llogari: Aruba, Austri, Bahrein, Bjellorusi, Bermuda, Brazili, Territori Britanik i Oqeanit Indian, Brunei Darussalam, Kanada, Ishujt Kajman, Kili, Ishujt Falkland, Finlanda, Gjeorgjia, Gjermania, Gjibraltari, Grenlanda, Gërnzi, Indonezia, Irlanda, Ishulli i Manit, Xhersi, Jordania, Kuvajti, Libani, Lihtenshtajni, Luksemburgu, Mali, Malta, Ishujt Marshall, Meksika, Mali i Zi, Nepali, Antilet Hollandeze, Zelanda e Re, Nigeria, Norvegjia, Omani, Katari, Arabia Saudite, Seychelles, Swaziland, Tajlanda, Emiratet e Bashkuara Arabe, Mbretëria e Bashkuar dhe Ishujt e Virgjër (MB).

A mund të kontrolloj nëse kam një llogari në kazino?

Ju mund të keni vetëm një llogari në Betvictor Casino dhe nëse nuk jeni të sigurt nëse e keni tashmë një, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata mund të bëjnë kontrollin për ju. Ju do të duhet t'u përgjigjeni pyetjeve të mëposhtme në mënyrë që Agjenti i Klientit të mund të kontrollojë në bazën e të dhënave të tyre:

 • Emri i plotë
 • Emri i përdoruesit
 • Data e lindjes
 • Kodi Postar
 • Adresa e emailit të regjistruar
 • Përgjigjuni pyetjes së sigurisë nëse është e mundur

Unë kam një bilanc negativ. Pse është kështu?

Nuk ka asgjë për t'u shqetësuar nëse hapni llogarinë tuaj dhe shihni se keni një bilanc negativ. Kjo mund të jetë për shkak të një gabimi, megjithëse kazinoja sigurohet që ata t'i shlyejnë saktë bastet tuaja. Kjo mund të ndodhë kur një bast është shlyer gabimisht si fitues dhe nëse i keni përdorur fondet, atëherë llogaria juaj mund të tregojë një bilanc negativ.
Kjo mund të ndodhë edhe për shkak të gabimeve të depozitimit. Nëse kazinoja nuk merr fondet që ka kredituar në llogarinë tuaj, do të shihni një bilanc negativ, pasi keni vënë bast me para që në fillim nuk ishin tuajat. Sido që të jetë, do të duhet të depozitoni për të korrigjuar gabimin.

A mund ta ndryshoj fjalëkalimin tim?

Ju mund ta ndryshoni me lehtësi fjalëkalimin tuaj kur shkoni te 'Llogaria ime' për të parë detajet e llogarisë tuaj. Zgjidhni "Ndrysho fjalëkalimin" nga opsionet e disponueshme dhe futni detajet përkatëse. Një mënyrë tjetër për të ndryshuar fjalëkalimin është kur klikoni në 'Fjalëkalimin e harruar' poshtë butonit të hyrjes. Ne i këshillojmë lojtarët që të ndryshojnë fjalëkalimet e tyre herë pas here për arsye sigurie.

Si të krijoni një llogari në Betvictor?

Kur dëshironi të hapni një llogari në Betvictor, duhet të shkoni në faqen zyrtare të kazinove dhe të klikoni në butonin Regjistrohu. Ju do të duhet të plotësoni një formular regjistrimi me të dhënat tuaja të sakta. Pasi të keni mbaruar krijimin e një llogarie, do të keni akses në të gjitha faqet që ofron kazino. Bëni depozitën tuaj të parë dhe mos harroni të përfitoni nga bonusi i mirëseardhjes dhe të filloni të luani.

Ku mund ta gjej numrin e llogarisë time?

Nëse keni nevojë të gjeni numrin e llogarisë tuaj, duhet të shkoni te "Llogaria ime" dhe më pas te "Përmbledhja e llogarisë" dhe do të shihni numrin e shfaqur në krye të faqes.

Ku është kazino`zyra qendrore?

Betvictor ka selinë e saj në adresën e mëposhtme:
BetVictor Limited
Suite 2.01 World Trade Center,
Rruga Bayside
GX11 1AA,
Gjibraltarit

Nuk mund të hyj në llogarinë time. Cfare duhet te bej?

Mund të ketë disa arsye pse nuk mund të hyni në llogarinë tuaj. Në shumicën e rasteve, arsyeja për një hyrje të dështuar është se ju keni futur gabim emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin. Kjo është gjëja e parë që duhet të kontrolloni dy herë. Gjithashtu mund të jetë e mundur që të keni probleme për shkak të futjes së gabimeve të të dhënave tuaja të hyrjes shumë herë. Në çdo rast, nëse problemi vazhdon, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit për ndihmë.

Pse marr një njoftim të Kontrollit të Realitetit?

Nëse banoni në MB, do të merrni një kontroll realiteti 1-orësh. Kjo është pjesë e Betvictor`Angazhimi për lojërat e fatit më të sigurt. Ju nuk do të jeni në gjendje ta hiqni këtë opsion, por kjo nuk është një gjë aq e keqe, sepse kjo është në vend për t'ju ndihmuar të menaxhoni kohën tuaj.

A duhet të shkarkoj kazinonë`s softuer për të luajtur?

Betvictor ekzekutohet duke përdorur HTML5, kështu që ju mund të hyni në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj, pa pasur nevojë ta shkarkoni.

Çfarë është një çmim i parë progresiv?

Lojërat progresive jackpot janë ndër më të njohurat në çdo kazino. Arsyeja pas kësaj është shumë e thjeshtë: ato ofrojnë shuma që ndryshojnë jetën që mund t'i fitoni në një rrotullim të vetëm. Sa herë që luhet loja, një pjesë e bastit shkon në grupin e çmimeve, i cili rritet gjatë gjithë kohës dhe mund të çojë në disa fitore masive.

Çfarë është një 'Bast i Jashtëm' në Ruletë?

Bastet e jashtme në ruletë janë një grup bastesh që ofrojnë shanse më të mira për të fituar. Arsyeja pas kësaj është fakti se kur zgjidhni një bast të jashtëm, ju mbuloni një pjesë më të madhe të tabelës. Këto baste përfshijnë baste për ngjyra, ose baste çift/tek, për shembull.

E vetmja pengesë për këto baste është se ato ofrojnë pagesa më të vogla në krahasim me bastet e jashtme, të cilat janë baste në numra specifikë ose një grup i vogël numrash. Nëse jeni fillestar, ju sugjerojmë të qëndroni në 'Baste të Jashtme' derisa të mësoni se si funksionon loja. Kjo do t'ju lejojë të keni një seancë më të gjatë dhe të mbani bankrollin tuaj.

Marr një mesazh gabimi kur përpiqem të luaj. Pse është kështu?

Është e mundur të përjetoni disa probleme teknike kur luani në kazino. Kazinoja mban një regjistër të të gjithë lojës në mënyrë që të mund të lokalizojë raundin e lojës në fjalë dhe të rregullojë problemin. Nëse loja ngrin ndërsa luani, mund të dilni dhe të identifikoheni përsëri në llogarinë tuaj, dhe kur ta bëni këtë, do të vazhdoni nga vendi ku ndaluat.

Nëse problemi vazhdon, ju sugjerojmë të kontaktoni Mbështetjen e Klientit. Ju do të duhet të informoni agjentin e klientit se çfarë loje keni luajtur, datën dhe orën kur keni luajtur lojën dhe shumën totale të aksioneve.

A duhet të përdor bonusin tim sportiv në një bast?

Nëse dëshironi, mund t'i ndani fondet tuaja të bonusit sportiv në baste të veçanta sipas dëshirës tuaj.

Nuk kam marrë bonusin tim të mirëseardhjes. Pse është kështu?

Mund të ketë disa arsye të ndryshme pse nuk e keni marrë ofertën e mirëseardhjes. Ka shumë të ngjarë që nuk e keni zgjedhur promovimin, ose është e mundur që nuk i keni ndjekur hapat siç duhet. Mbani në mend se ofertat e mirëseardhjes janë të disponueshme vetëm për klientët e rinj që bëjnë një depozitë të parë të suksesshme.

Për çfarë mund të përdor fondet e mia të bonusit?

Nëse keni marrë bonusin e mirëseardhjes dhe po pyesni se çfarë lojërash mund të luani, përgjigja është pothuajse të gjitha. Megjithatë, ekziston një listë e lojërave të përjashtuara që duhet të kontrolloni përpara se të vendosni bast.

Nëse luani me fondet e bonusit, ato zakonisht vijnë me kërkesa për bast, që do të thotë që ju duhet të luani fondet e bonusit për një kohë të caktuar përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje. Dhe një gjë e fundit që duhet mbajtur parasysh është se jo të gjitha lojërat do të llogariten në kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë. Lojërat video slot do të llogariten 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, ndërsa lojërat e tjera do të llogariten në një përqindje më të vogël.

A mund të kontrolloj se sa kam vënë bast?

Ju mund të mbani gjurmët e progresit të çdo basti kur shkoni te seksioni Oferta/Aktiv. Mund të kontrolloni nën Statusin e Promovimit ku thotë "Për të liruar fondet e bonusit".

A mund ta hap përsëri llogarinë time pas vetëpërjashtimit?

Duhet të prisni që periudha e kërkuar të përfundojë përpara se të mund të hapni përsëri llogarinë tuaj. Ju mund të vetëpërjashtoheni nga kumari për 6 muaj, 1 vit, 2 vjet dhe 5 vjet.

Pas përfundimit të periudhës së vetëpërjashtimit, mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit nëpërmjet Live Chat ose me email. Kazinoja kërkon një telefonatë nga ju për të kërkuar rihapjen e llogarisë tuaj. Pas kësaj, duhet të prisni 24 orë, që është një periudhë ftohjeje, dhe më pas do ta keni llogarinë tuaj të hapur dhe të funksionojë përsëri.

Si të shtoj një kartë krediti në llogarinë time?

Kur dëshironi të shtoni një kartë në llogarinë tuaj, duhet të klikoni në Depozitë. Ju do të duhet të bëni një depozitë minimale për të shtuar një kartë.

Si mund të përditësoj detajet e kartës sime?

Nëse dëshironi të përditësoni të dhënat e kartës suaj, duhet të shkoni te arkëtari dhe nga skeda Depozita zgjidhni menaxhoni pagesën. Në anën e mënyrës së pagesës klikoni në Edit, futni detajet e kartës dhe zgjidhni Përditëso. Ju gjithashtu mund të hiqni një mënyrë pagese duke klikuar në simbolin Dustbin.

Pse bilanci im është zero pasi kam bërë një depozitë të suksesshme?

Nëse llogaria juaj po tregon një bilanc zero pasi të keni bërë një depozitë të suksesshme, duhet të kontaktoni menjëherë Mbështetjen e Klientit.

Çfarë është një kod SWIFT?

Një kod SWIFT është një kod unik identifikimi që përdoret gjatë transferimit të parave ndërmjet bankave ndërkombëtarisht. Nëse nuk jeni të sigurt se cili është kodi juaj SWIFT, mund të telefononi bankën tuaj.

Çfarë mënyrash pagese mund të përdor?

Ka mënyra të ndryshme pagese të shtuara në kazinonë Betvictor të përdorura për të bërë një depozitë dhe tërheqje. Nëse dëshironi të shihni listën e plotë, duhet të shkoni te arkëtari dhe të kontrolloni vetë.

Cilat monedha mund të përdor për të depozituar?

Kur të krijoni llogarinë tuaj, do t'ju kërkohet të zgjidhni një monedhë dhe kjo është ajo që do të përdorni gjatë gjithë kohës. Ju mund të zgjidhni nga sa vijon:

 • Dollarë Australianë
 • Dollarë kanadezë
 • euro
 • Dollarë të Zelandës së Re
 • Krona Norvegjeze
 • £ Sterling
 • Rand i Afrikës së Jugut
 • Krona suedeze
 • franga zvicerane
 • dollarë amerikanë

Pse është refuzuar karta ime?

Disa banka zgjedhin të mos pranojnë transaksione për lojërat e fatit në internet, ose do të kenë nevojë për një konfirmim të depozitës për arsye sigurie.

Live Casino

Live Casino

Një nga veçoritë më të mira të Betvictor është kazinoja e tregtarit të drejtpërdrejtë. Ju mund të luani shumë lojëra të ndryshme me një tregtar të drejtpërdrejtë dhe disa prej tyre përfshijnë:

 • Ruletë
 • Blackjack
 • Kazino Hold'em
 • Bakarat
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Auto Ruletë
 • Pa Baccarat komisioni
 • Poker me tre letra
 • Studim Karaibe
 • Rrota e parave
 • Ultimate Texas Hold'em
 • Ruletë e Londrës
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë franceze ari
Mobile

Mobile

Betvictor ka një platformë celulare që ju lejon të vini bast sa herë që dëshironi. Gjithçka që duhet të keni është pajisja juaj e dorës dhe një lidhje e qëndrueshme interneti. Mund të hyni në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj të preferuar ose të instaloni aplikacionin celular.

Shikoni sot rishikimin tonë të plotë celular BetVictor.

Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bërë anëtar i programit të anëtarësimit të Betvictor, duhet të plotësoni një formular regjistrimi. Nëse aplikimi juaj është pranuar, do të merrni një email që ju njofton dhe mund të filloni të fitoni sa më shpejt që të jetë e mundur.

About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Send email
More posts by Aiden Murphy