BetTilt Rishikimi 2024 - Withdrawals

BetTiltResponsible Gambling
CASINORANK
8.47/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 1000 €
E besuar
E verifikuar
E sigurt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Metoda të ndryshme të tërheqjes janë të disponueshme në BetTilt që mund t'i përdorni për të tërhequr fitimet tuaja duke përfshirë:

  • Viza
  • MasterCard
  • Skrill
  • Neteller
  • Ecopayz
  • Bitcoin
  • Jeton
  • Transferte bankare

Është shumë e rëndësishme të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë. Shuma maksimale që mund të tërhiqni në një ditë është e kufizuar në 5,000 dollarë.

Disa mënyra pagese ofrojnë tërheqje të menjëhershme si Paysafecard, Skrill, Neteller, Trustly dhe ecoPayz. Kartat e kreditit mund të zgjasin nga 1 deri në 3 ditë, ndërsa transferta bankare do të zgjasë nga 1 deri në 5 ditë pune.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja e fitimeve tuaja është shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te seksioni i Arkëtarit dhe të klikoni te Tërheqjet. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni, vendosni shumën dhe konfirmoni transferimin. Mbani në mend se duhet të verifikoni llogarinë tuaj përpara se të kërkoni një tërheqje.

Monedha

Monedha

Monedha të ndryshme janë në dispozicion në BetTilt Casino që mund t'i përdorni për të bërë një tërheqje duke përfshirë dollarë amerikanë (USD), Real Brazilian (BRL), Krone Norvegjeze (NOK), Krona Suedeze (SEK), Jen Japonez (JPY), rupi indiane (INR), lira turke (TRY), zloty e Polonisë (PLN) dhe euro (EUR).