BetTilt - Withdrawals

Age Limit
BetTilt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Metoda të ndryshme të tërheqjes janë të disponueshme në BetTilt që mund t'i përdorni për të tërhequr fitimet tuaja duke përfshirë:

  • Viza
  • MasterCard
  • Skrill
  • Neteller
  • Ecopayz
  • Bitcoin
  • Jeton
  • Transferte bankare

Është shumë e rëndësishme të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë. Shuma maksimale që mund të tërhiqni në një ditë është e kufizuar në 5,000 dollarë.

Disa mënyra pagese ofrojnë tërheqje të menjëhershme si Paysafecard, Skrill, Neteller, Trustly dhe ecoPayz. Kartat e kreditit mund të zgjasin nga 1 deri në 3 ditë, ndërsa transferta bankare do të zgjasë nga 1 deri në 5 ditë pune.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja e fitimeve tuaja është shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te seksioni i Arkëtarit dhe të klikoni te Tërheqjet. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni, vendosni shumën dhe konfirmoni transferimin. Mbani në mend se duhet të verifikoni llogarinë tuaj përpara se të kërkoni një tërheqje.

Monedha

Monedha të ndryshme janë në dispozicion në BetTilt Casino që mund t'i përdorni për të bërë një tërheqje duke përfshirë dollarë amerikanë (USD), Real Brazilian (BRL), Krone Norvegjeze (NOK), Krona Suedeze (SEK), Jen Japonez (JPY), rupi indiane (INR), lira turke (TRY), zloty e Polonisë (PLN) dhe euro (EUR).

Total score8.5
Përfitimet
Disavantazhet
- Biseda live ofrohet nga ora 12:00 deri në 22:00

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
AstroPay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Multibanco
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (6)
Euro
Jeni Japonez
Lira Turke
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Argjentina
Brazili
Finlanda
India
Kili
Meksika
Norvegjia
Republika Çeke
Turqia
SoftwareSoftware (16)