Rishikimi i kazinosë BetTilt - Support

BetTiltResponsible Gambling
CASINORANK
8.47/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 1000 €
E besuar
E verifikuar
E sigurt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Support

Support

Nëse ju pëlqen të vini bast ndërsa jeni në lëvizje, mund ta bëni këtë lehtësisht në BetTilt Casino falë platformës së tyre të basteve celulare. Pavarësisht nëse ju pëlqen të luani në kazino ose të vendosni një bast në një ngjarje sportive live, mund ta bëni këtë pavarësisht vendndodhjes tuaj duke përdorur pajisjen tuaj të dorës.

BetTilt Casino mund të aksesohet nga të gjitha pajisjet Android dhe iOS dhe versioni i tyre celular i faqes së internetit është i shpejtë dhe i përgjegjshëm. Ju mund të hyni në llogarinë tuaj duke përdorur shfletuesin tuaj dhe nuk ka nevojë të instaloni një aplikacion. Disa lojtarë preferojnë të përdorin një aplikacion, por në këtë pikë, kazinoja nuk ka një të tillë për të ofruar. Por mund të shtoni versionin celular të kazinosë në ekranin bazë, i cili do t'ju lejojë të hyni në llogarinë tuaj vetëm me një trokitje. Ju mund ta bëni këtë në dy mënyra. Së pari, mund të shkoni në faqen e internetit të kazinosë dhe të futni një email dhe një fjalëkalim dhe do t'ju kërkohet të shtoni aplikacionin në ekranin tuaj bazë. Së dyti, mund të hapni llogarinë tuaj në laptop dhe të skanoni kodin QR me kamerën e telefonit inteligjent.

Pavarësisht se në cilën mënyrë zgjidhni të përdorni, pasi të hyni në llogarinë tuaj, do të keni akses në një mori lojërash të ndryshme për të luajtur duke përfshirë Erik the Red, Vegas High Roller, Jackpot Raiders, Book of Gold, Pirate Gold dhe Temple Tumble Megaways .