BetTilt - Responsible Gaming

Age Limit
BetTilt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Responsible Gaming

BetTilt është i vetëdijshëm se disa lojtarë mund të zhvillojnë një varësi dhe për këtë arsye, ata kanë një faqe që është e dedikuar për të ofruar mbështetje për ata lojtarë. Varësia nga bixhozi është si çdo varësi tjetër dhe nuk duhet ta anashkaloni dhe duhet të përpiqeni ta trajtoni sa më shpejt që të jetë e mundur.

Bixhozi është një aktivitet argëtues, por duhet të kontrollohet dhe duhet të luani me moderim. Nëse e gjeni veten të bllokuar në botën e lojërave të fatit në internet, atëherë ka gjëra që duhet të bëni për t'u rikthyer në rrugën e duhur. Ka shumë organizata të ndryshme që mund t'ju ndihmojnë me problemin tuaj.

BetTilt Casino ofron disa veçori që do t'ju ndihmojnë të kontrolloni bastet tuaja, si:

· Vetëpërjashtimi

· Periudha e ftohjes

· Kufijtë e depozitave

· Kufizimet në kohën e seancës

Nëse dëshironi të vetëpërjashtoheni nga kumari, mund ta bëni vetë ose mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë të vendosni se cila është alternativa më e mirë për ju.

Periudha e ftohjes do t'ju lejojë të mbyllni llogarinë tuaj, por për një periudhë më të shkurtër. Ju mund të mbyllni llogarinë tuaj për një ditë, një javë ose një muaj.

Një tjetër veçori e shkëlqyer që mund të zgjidhni është të vendosni një kufi në shumat dhe humbjet maksimale të basteve. Ju gjithashtu mund të vendosni një kufi për seancë dhe shumë të tjerë.

Kumari i të miturve nuk lejohet në BetTilt Casino. Për këtë arsye, çdo lojtar duhet të kalojë një procedurë verifikimi për të vërtetuar se është i moshës madhore për të luajtur kumar.

Test i Vetëvlerësimit

Një test vetëvlerësimi është një grup pyetjesh të cilave ju duhet t'u përgjigjeni me ndershmëri për të kuptuar më mirë zakonet tuaja të lojërave të fatit. Duhet të kuptoni se ky test nuk do t'ju japë një diagnozë të qartë në fund, sepse kjo është një punë e një profesionisti.

· A kaloni më shumë kohë duke luajtur bixhoz sesa keni ndërmend të bëni fillimisht?

· A ndiheni të pakënaqur për shkak të zakonit tuaj të lojërave të fatit?

· A ndikon kumari në reputacionin tuaj?

· A ndjeni pendim pas kumarit?

· A luan kumar për të fituar para për shpenzimet e përditshme?

· A ndjeni një rënie në ambicien tuaj?

· A ndiheni sikur duhet të ktheheni dhe të luani më shumë pas një humbjeje?

· A ndjeni një dëshirë të fortë për të luajtur më shumë pas një fitoreje?

· A luan kumar derisa të humbasësh të gjitha paratë e tua?

· A merrni hua para për të luajtur kumar?

· A i shitni sendet tuaja personale për të pasur para për të luajtur?

· A refuzoni të shpenzoni paratë e bixhozit për ndonjë gjë tjetër dhe jo për kumar?

· A i zgjatni zakonisht seancat tuaja të lojërave të fatit?

· A luan kumar për të shpëtuar nga problemet e përditshme?

· A keni menduar ndonjëherë të kryeni një akt të paligjshëm për të financuar lojërat e fatit?

· A keni vështirësi për të fjetur për shkak të lojërave tuaja të fatit?

· A ndiheni sikur keni nevojë të luani kumar pas debateve dhe zhgënjimeve?

· Dëshironi të festoni lajmin e mirë me lojërat e fatit?

Total score8.5
Përfitimet
Disavantazhet
- Biseda live ofrohet nga ora 12:00 deri në 22:00

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
AstroPay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Multibanco
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (6)
Euro
Jeni Japonez
Lira Turke
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Argjentina
Brazili
Finlanda
India
Kili
Meksika
Norvegjia
Republika Çeke
Turqia
SoftwareSoftware (16)