BetTilt - Promotions & Offers

Age Limit
BetTilt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Për t'u bashkuar me kazinonë dhe për të përfituar nga oferta bujare e mirëseardhjes, nuk do t'ju duhet asnjë kod promocional. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni për një llogari të re dhe të bëni depozitën tuaj të parë dhe fondet do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj.

Një bonus mirëseardhjeje është një mënyrë e shkëlqyer për të filluar udhëtimin tuaj në një kazino të re. Për këtë arsye, BetTilt Casino është shumë bujare me lojtarët e saj të rinj. Kur të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një depozitë 100% të mirëseardhjes deri në $500 dhe 30 rrotullime falas. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 15 dollarë.

Kërkesat e bastit për ofertën janë 30 herë, që nuk është shumë.

Total score8.5
Përfitimet
Disavantazhet
- Biseda live ofrohet nga ora 12:00 deri në 22:00

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
AstroPay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Multibanco
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (6)
Euro
Jeni Japonez
Lira Turke
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Argjentina
Brazili
Finlanda
India
Kili
Meksika
Norvegjia
Republika Çeke
Turqia
SoftwareSoftware (16)