BetTilt - FAQ

Age Limit
BetTilt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

FAQ

Këtu është një koleksion i pyetjeve të bëra shpesh të lojtarëve në BetTilt.

Si të regjistroheni për një llogari?

Për të luajtur për para të vërteta në BetTilt, së pari duhet të regjistroheni për një llogari. Procedura e regjistrimit është shumë e thjeshtë, ku duhet të shkoni në faqen e internetit dhe të klikoni në butonin Regjistrohu. Plotësoni fushat e kërkuara me informacionin e saktë dhe prisni për një email verifikimi. Pasi të klikoni në lidhjen që keni marrë me email, llogaria juaj është e mirë dhe gati për t'u përdorur.

Si të hyni në llogarinë time?

Kur të krijoni llogarinë tuaj, do t'ju kërkohet të krijoni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik që do t'i përdorni sa herë që dëshironi të hyni në llogarinë tuaj. Për ta bërë këtë, thjesht klikoni në 'Login' të cilën mund ta gjeni në këndin e sipërm djathtas të faqes dhe shkruani emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj.

A mund ta marr fjalëkalimin tim në rast se e harroj?

Është e mundur të harroni të dhënat tuaja të hyrjes, por nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu sepse mund t'i rikuperoni ato. Për të rikuperuar fjalëkalimin tuaj, duhet të klikoni në këndin e sipërm djathtas të faqes dhe të klikoni "Keni harruar fjalëkalimin tuaj" dhe të ndiqni udhëzimet e thjeshta.

A duhet të dorëzoj dokumente për të vërtetuar llogarinë time?

Kur krijoni llogarinë tuaj, mund të eksploroni faqen e internetit për një kohë, por do t'ju duhet të kaloni procedurën e verifikimit përpara se të mund të kërkoni një tërheqje të fitimeve tuaja. Ju do të duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar identitetin tuaj, adresën dhe mënyrën e pagesës.

Si të bëni një depozitë?

Depozitimi në llogarinë tuaj të BetTilt Casino është shumë i thjeshtë. Duhet të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Depozita. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të depozitoni dhe konfirmoni depozitën.

Cila është shuma minimale e depozitës?

Depozita minimale që mund të bëni varet nga mënyra e pagesës që përdorni. Zakonisht varion nga 10 deri në 50 dollarë. Nëse dëshironi të shihni shumën e saktë, duhet të shkoni te seksioni "Pagesa" në llogarinë tuaj dhe pranë secilës mënyrë pagese mund të shihni shumën minimale dhe maksimale që mund të depozitoni.

Si të kërkoni një tërheqje?

Tërheqja e fitimeve tuaja mund të bëhet lehtësisht pasi të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Tërheqje. Është shumë e rëndësishme të zgjidhni të njëjtën mënyrë pagese për të bërë një tërheqje si ajo që keni përdorur për të depozituar. Vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe klikoni në Konfirmo. Kazinoja do të përpunojë tërheqjen tuaj sa më shpejt të jetë e mundur dhe nuk do të zgjasë më shumë se 72 orë.

A mund të kontrolloj gjendjen e llogarisë time?

Ju mund të kontrolloni bilancin tuaj në këndin e sipërm të djathtë të faqes në internet.

Si të kërkoni bonusin e mirëseardhjes?

E vetmja gjë që duhet të bëni për të marrë bonusin është të bëni depozitën e kërkuar dhe bonusi do të shtohet automatikisht në bilancin tuaj.

Total score8.5
Përfitimet
Disavantazhet
- Biseda live ofrohet nga ora 12:00 deri në 22:00

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
AstroPay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Multibanco
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (6)
Euro
Jeni Japonez
Lira Turke
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Argjentina
Brazili
Finlanda
India
Kili
Meksika
Norvegjia
Republika Çeke
Turqia
SoftwareSoftware (16)